Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat ma 4 kanały otwarte, więc nie musi udostępniać abonentom konkurencji meczów z udziałem reprezentantów Polski w HD, ewentualnie może je zakodować. W końcu skoro TVN Turbo może być kanałem otwartym, to PS też, tym bardziej, że podobno Polsat bardzo lubi naśladować TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmienię temat. Ja mam nadzieję, że Polsat przejmie prawa do F1, o ile nie będą robić cyrków jak z GP Kanady, które obejrzę tylko dlatego, że facet z COK zgodził się na podwyższenie pakietu w zamian za to, że będę mógł znowu obniżyć w połowie lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś mecz Chorwacja - Australia?

 

Jak mogli wpuścić do kabiny komentatorskiej jakiegoś taniego celebrytę (jakiegoś Reda), który:

a) nie potrafi się wysłowić, ma bardzo ubogi zasób słów

B) nie jest na bieżąco

c) nie ma nic ciekawego do powiedzenia

d) ma problemy z wymówieniem nazw klubów i nazwisk piłkarzy

e) gada cały czas o Chorwacji jakby to była jakaś Brazylia

f) jest nieobiektywny

g) używa słów nieparlamentarnych

h) zarzuca jakieś wspominki ze swojego życia prywatnego

i) ma znikomą wiedzę nt. piłki nożnej

j) nie jest osobą upoważnioną do komentowania meczów

k) sapie do mikrofonu

l) jest niedoinformowany

 

Czyżby w paszporcie korzyści został ustanowiony nowy punkt: ZOSTAŃ KOMENTATOREM POLSATU SPORT? :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejmie?Przecież CP ma prawa do F1 jedyne co mogą to je przedłużyć bo kupili tylko na jeden sezon.

 

nigdzie nie ma oficjalnego info na ile lat ma F1, zarówno Polsat jak i agencja MP&Silva sie nie chwali. Ktos tylko pisze że na rok ale źródło pewnie http://www.cyrkf1.pl a może jakas sekretarka polsatu podała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nabył kolejne prawa do motorsportu- dzisiaj będą transmitować wyścig F3 - Euroformula Open z Portimao o 14:50 w Polsacie Spor Extra/HD ,jutrzejszy wyścig o 13:20 w Polsacie Sport News.Dobrze że promują serie wyścigowe w których jeżdżą polscy zawodnicy.W tej serii uczestniczy Artur Janosz-zawodnik który często pojawia się w studiu F1. Podobno Maurycy Kochański będzie komentował prosto z toru-taka informacja pojawiła się wczoraj od Grzegorza Jędrzejowskiego który podał tą informację podczas II treningu F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak, albo fajnie by było gdyby nabyli prawa do mniejsych serii wyścigwych,np. tkaich jak GP 3,czy inne podobne.

I co... kolejne nowa prawa Polsatu:Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open :brawo:

 

 

Pisałem o tym już w czwartek rano... :wink:

 

..........................

EDIT:Skąd Maurycy to komentuje, najpierw jakby z pustego pomiesczenia, a potem jakieś szumy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat kupuje takie niewiadomo co, kupili by coś porządnego, a nie takie rozdrabnianie się. Już widzę te tłumy biegnące po dekoder CP bo nabyli jakąś euroformułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...