Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj mylicie dwie rzeczy. Niech Polsat sobie koduje mecze, dla mnie to naturalne,że meczów Niemców, Holendrów czy Włochów itd. nie puszczą w TV otwartej, tak samo jak i całego EURO 2016 nie puszczą w stacjach otwartych. Zapłacili sporo muszą to odzyskać. NC+ wszystko koduje.

PPV to jest inna historia. To nie jest tak ,że to spekulacja. Przecież przyczyną tej dyskusji jest oficjalna wypowiedź Mariana Kmity, dyrektora ds. sportu ,że taka ewentualność jest brana pod uwagę. Kiedy mamy o tym dyskutować ?? Kiedy sprawa będzie przesądzona?? Wtedy będzie musztarda po obiedzie. Myślicie,że ta wypowiedź była przypadkowa. To jest sondowanie opinii publicznej , jeśli będziemy cicho to oni uznają,że jest powszechna akceptacja PPV przy transmisjach piłki nożnej. To już się stało przy sportach walki, naprawdę chcecie,żeby tak było też przy futbolu?? Przecież pierwsze PPV też miało być jednorazową akcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mylicie dwie rzeczy. Niech Polsat sobie koduje mecze, dla mnie to naturalne,że meczów Niemców, Holendrów czy Włochów itd. nie puszczą w TV otwartej, tak samo jak i całego EURO 2016 nie puszczą w stacjach otwartych. Zapłacili sporo muszą to odzyskać. NC+ wszystko koduje.

PPV to jest inna historia. To nie jest tak ,że to spekulacja. Przecież przyczyną tej dyskusji jest oficjalna wypowiedź Mariana Kmity, dyrektora ds. sportu ,że taka ewentualność jest brana pod uwagę. Kiedy mamy o tym dyskutować ?? Kiedy sprawa będzie przesądzona?? Wtedy będzie musztarda po obiedzie. Myślicie,że ta wypowiedź była przypadkowa. To jest sondowanie opinii publicznej , jeśli będziemy cicho to oni uznają,że jest powszechna akceptacja PPV przy transmisjach piłki nożnej. To już się stało przy sportach walki, naprawdę chcecie,żeby tak było też przy futbolu?? Przecież pierwsze PPV też miało być jednorazową akcją.

Zabiorą Ekstraklasę i Formułe 1 Sport HD dalej za 59.90.I dodatkowo płatne te prawa nie wierzę.Byli by już spaleni wśród swoich abonentów interesujących się sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żale Borka to po prostu śmiech na sali. Jakiś czas temu płakał, że Canal+ blokuje im transmisje Śląska. Jeszcze wcześniej był płacz, że nc+ wykupiło im żużlową ekstraligę. Nie wspomnę już o najeżdżanie na Ligę+extra i wychwalanie swojego nędznego od kilku lat cafe futbol :lol2:

 

Precz z polszajsem, precz z PPV !!!

 

jw.

 

A tak w ogóle to komentarz Borka już mi się przestał podobać. Mati wypalił się strasznie, Cafe Futbol też spadło na psy. Borek wydaje się komentatorem monotematycznym, zaszufladkowanym. Pasowałby mi on w TVP jako przyszły następca Dariusza Sz. Gada właściwie o jednym i tym samym o czym przebąkują na Woronicza Patyry, Szpaki, Iwańskie tylko Mati robi to z większym qualitet (jak mawia on i jego kumpel od fajek).

 

Temat przewodni w słonecznej platformie to reprezentacja i jej słabości. Potem Borussia Dortmund - klub marzeń do którego przykładu wszyscy się odnoszą. Klopp cudotwórca. Jedne i te same frazesy, jedne i te same anegdotki, jedno i to samo - takie słodkie pier.dzenie. Czasami czuję się jakby Borussia była polskim klubem, a wszystkie gole Lewego dla "Prus z Dortmundu" znaczyły tyle samo ile zwycięstwa Justysi lub Kamilka w Pucharze Świata :roll: Tymczasem kibice znad Wisły nie potrafią zadać sobie jednego prostego pytania: "Co hinten zrobił dla Polski?" No bo tak: Wygrywa dla Niemców. Strzela dla Niemców. Płaci podatki w Niemczech. Niemcy na nim, na jego grze zarabiają. Reklamuje niemieckie produkty... a co Lewandowski zrobił dla Polski?

 

Przedtem za klub-wzór robiła Barcelona (Ba, Wojtuś Kowalczyk do dzisiaj wszystko porównuje do "Dumy Katalonii" ale mniejsza o to) teraz na tapetę wychodzi BVB. Nawet Bayern nie ma takiego fejmu w polskich mediach. Jaki jest kolejny temat? Indolencja strzelecka Lewego w kadrze? A jak mowa o braku skuteczności Hintena to dochodzimy do taktyki, a gdy taktyka wchodzi w grę to na horyzoncie pojawia się trener Nawałka! A na koniec T-Mobile Ekstraklasa i kręcenie beki z jej poziomu (jakby to jeszcze kogoś dziwiło :lol2: ). Jako abonent CP [beep]m już tymi tematami. Mam dość - gdy słyszę jakąś dyskusję w studiu na te tematy - wyłączam odbiornik.

 

Oglądam ostatnio program "4-4-2" w TVP Sport, a tam trzej emeryci rozprawiają o Borussii jakby to był Lech lub Legia. Jak zagrają? Jaką obiorą taktykę? Na kogo trafią? Jak zagrają rywale? Jeden wielki facepalm. Niektórym już teraz powinno się kupić bilet w jedną stronę do Westfalii.

 

Najbardziej bawi mnie gdy cztery łby w studiu siedzą (np. podczas "Siłowni" w OS) i tak ględzą przez godzinę, a tematem przewodnim jest "jak ustawić celownik Lewandowskiemu w kadrze" :crazy: Za 5 lat się tutaj spotkamy na forum i będzie ta sama śpiewka. [beep] w PZPN się skończył i cała uwaga skupiła się na kwestiach sportowych, nie myślałem jednak że aż w takim wymiarze. Wszystko byłoby okey gdyby nie ta monotematyczność.

 

Zmierzam do tego, że Polsat może nam te EURO 2016 obrzydzić. Może nastąpić pewien przesyt. Wszyscy niby chwalą Polsat za ich realizację meczów reprezentacji, ale ten zachwyt wynika z tego, że TVP nie jest dla nich żadną konkurencją, że na tle telewizji publicznej nawet ludzie ze Sport Klubu wyszliby z twarzą. Przecież TVP nie potrafi zrobić żadnego klimatu podczas meczów kadry. Dyskusję stoją na niskim poziomie, goście w studiu są mało wyraziści ignoranci wygadujący banały ale czy na Polsacie ich odpowiednicy to jacyś elokwentni eksperci? Przecież to sam szrot, gadający o jednym i tym samym. Już teraz na trzy lata przed EURO 2016 wiem czego spodziewać się po polsatowkich słonecznikach.

 

A swoją drogą dalej tak promują Sląsk na antenach Polsatu.Czy teraz Śląsk jest bee.

 

W moim prywatnym rankingu ulubionych klubów Śląsk był kiedyś w pierwszej setce. Zawsze lubiłem Śląsk Wrocław. Imponowała mi przede wszystkim sekcja koszykarska, później siłą rzeczy zainteresowałem się piłkarzami. Nie żebym był jakimś kibicem tego klubu, bo jestem z zupełnie innej miejscowości, innego regionu ale przyznam że miałem jakąś sympatię do tej drużyny. Niestety po pewnym czasie ta sympatia przerodziła się w niechęć. Wystarczyło kilka sezonów T-Mobile Ekstraklasy na antenie sportowych kanałów Polsatu żeby całkowicie obrzydzić mi ten zespół. [beep]m nim... a gdy dowiedziałem się, że Polsat planuje z naszych abonamentów uruchomić kanał klubowy o nazwie Śląsk TV aż przysiadłem. Dlatego niezmiernie ucieszyła mnie później informacja, że romans wrocławskiego klubu ze słonecznymi samurajami dobiegł końca. Czasami odnoszę wrażenie, że Zyga chce złapać wszystkie sroki na raz... Jak już tak bardzo chce wejść w sport to polecam właśnie sekcję koszykarską Śląska. Kasa mniejsza, ale prestiż według mnie większy. Klub ma swoją historię, kibiców... wystarczy zastrzyk gotówki na poziomie polskiego klubu piłkarskiego i to mogłoby nawet wystarczyć do zrobienia jakiegoś wyniku chociażby Eurolidze.

 

Eh, ale odleciałem :P Wybaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Uwielbiam czytać twoje komentarze ALF.

Mogę dodać,że ludzie już powszechnie mają dość Dortmundu, wielu zmartwił fakt,że przeszli dalej. Dostrzegają ten skrajny niecobiektywizm polskich sprawozdawców dotyczących gry Lewego.

Co do CF to tego nie da się oglądać.Oglądając ten program można odnieść wrażenie,że futbol to wyłącznie reprezentacja Polski. To jest program jednego tematu,w kółko wałkują to samo i mówią to samo, choć coraz częściej popadają w sprzeczności. Ganią przez ileś lat Obraniaka, teraz nagle jego powrót okazuje się niezbędny , raz domagają się zmian personalnych,a gdy one są to oburzenie,że one się pojawiły i że de fakto powinna być kontynuacja, bo lepszych piłkarzy niż Ci co grali u Fornalika nie ma. Można tak mnożyć. Byli autorytetami,teraz są obiektem najwyżej mojego uśmiechu pobłażliwego.

Dawniej tak nie było, była większa różnorodność tematów. Pamiętam jeszcze jak oglądałem magazyn "gol w TV4 czy po nocy 2x 45minut na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok dzięki za miłe słowo

 

Bardzo słusznie wspomniałeś o tych sprzecznościach. Dobry przykład to Kołtoń, który przed EURO obrzucał Obraniaka błotem, a potem nagle mu się odwidziało. Zazwyczaj gdy przewija się temat Obraniaka to oczywiście musi polecieć jakaś zgryźliwa uwaga na temat jego polszczyzny, a potem... rozpatrują dla niego dwie pozycje na boisku. Mając całkowicie gdzieś w jakim systemie gry będzie grać Polska reprezentacja - tak jakby nie miało to żadnego znaczenia :crazy: Dla mnie taka dyskusja to nic innego jak gadka między nami o grze Football Manager. Luźna dyskusja pozbawiona głębszego sensu, na dodatek na wizji i jeszcze im za to płacą :roll:

 

 

Dawniej tak nie było, była większa różnorodność tematów. Pamiętam jeszcze jak oglądałem magazyn "gol w TV4 czy po nocy 2x 45minut na Polsacie.

 

Pamiętam zwłaszcza magazyn "Gol". Miałem na VHS nagrany jeden odcinek o Piekarskim. Wtedy zdaje się był jeszcze czynnym piłkarzem.

 

Kiedyś programy piłkarskie miały inny klimat. Może dlatego, że było ich mniej i były lepiej dopracowane? Ludzie bardziej się starali? Teraz gdy oglądam CF to mam przeczucie, że oni się do tego programu nie przykładają za bardzo. Czasami to wygląda na zasadzie - odbębnijmy. Posłuchajmy Cezarego z Pazurem, powygłupiajmy się trochę, pogadajmy o [beep]ie.marynie, popatrzmy na analizę Feddka i do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A najlepsze, że Kołtoń i spółka wmawiają, że CF to najlepszy program piłkarski w Polsce w stacjach kodowanych i oglądalność jest dużo lepsza niż magazynów w C+ i powód podają, że jako jedyni nie boją się poruszać trudnych tematów.

Czy oni na prawde nie wiedzą, że ma tu znaczenie dostępność PS i C+ czy głupa rżną?

 

W TVP i ich telegazecie też główne info nie jest takie, że rozlosowali 1/8 LM lub, że będą 2 hity tylko naczelny tytuł i info jest ''Borussia zagra z Zenitem'' a cała reszta tylko dodatkiem wspomniana. Zupełnie jakby to Legia czy Wisła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok dzięki za miłe słowo

 

Bardzo słusznie wspomniałeś o tych sprzecznościach. Dobry przykład to Kołtoń, który przed EURO obrzucał Obraniaka błotem, a potem nagle mu się odwidziało. Zazwyczaj gdy przewija się temat Obraniaka to oczywiście musi polecieć jakaś zgryźliwa uwaga na temat jego polszczyzny, a potem... rozpatrują dla niego dwie pozycje na boisku. Mając całkowicie gdzieś w jakim systemie gry będzie grać Polska reprezentacja - tak jakby nie miało to żadnego znaczenia :crazy: Dla mnie taka dyskusja to nic innego jak gadka między nami o grze Football Manager. Luźna dyskusja pozbawiona głębszego sensu, na dodatek na wizji i jeszcze im za to płacą :roll:

 

 

Dawniej tak nie było, była większa różnorodność tematów. Pamiętam jeszcze jak oglądałem magazyn "gol w TV4 czy po nocy 2x 45minut na Polsacie.

 

Pamiętam zwłaszcza magazyn "Gol". Miałem na VHS nagrany jeden odcinek o Piekarskim. Wtedy zdaje się był jeszcze czynnym piłkarzem.

 

Kiedyś programy piłkarskie miały inny klimat. Może dlatego, że było ich mniej i były lepiej dopracowane? Ludzie bardziej się starali? Teraz gdy oglądam CF to mam przeczucie, że oni się do tego programu nie przykładają za bardzo. Czasami to wygląda na zasadzie - odbębnijmy. Posłuchajmy Cezarego z Pazurem, powygłupiajmy się trochę, pogadajmy o [beep].marynie, popatrzmy na analizę Feddka i do domu.

 

 

Nie przykładają sie, bo co tydzień to samo - Reprezentacja Polski, PZPN, młodzieżówka i ekstraklasa...

 

Do tego co dwa tygodnie ten sam gość, Boniek, Hajto....

 

Bardzo lubię jednak to oglądać, bo zawsze beka jak Kołtoń się kłóci

 

 

^^^[

 

 

W Lidze+Extra niby jest często to samo, ale to jest program o ekstraklasie, fajne podsumowania,zapowiedzi czy rozmowy. Wkurza mnie Twarowski, który ostatnio zachowuje się jak [beep]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko przyklasnąć komentarzom Project_ALF! Wszystko napisał na temat BVB i ich supremacji w polskich mediach, gdzie nie wejdę i jakiej tv nie włącze to wszędzie Lewy bla bla i ich spekulacje czy jest najlepszym napastnikiem w Europie i czy ma szanse na Złotą Piłkę (wg mnei co najwyżej na złote kalesony haha)... Żałosne to wszystko. A Cafe Futbol również przestałem oglądać bo mnie nudziło ze względu na poruszane ciągle te same tematy jak wspomniałes.

Cezary z Pazurem to jest żenada największa jaka mogła się przytrafić temu programowi... Nie dość, że nie cenię Kowalskiego bo po prostu się nie zna to jeszcze takich głupot i w takim języku nie da się oglądać.

 

Przy meczach kadry najbardziej mnie w studiu wkurzał Dziekanowski zawsze. A co do komentarza Borka to pisalem w temacie "Eurosport" co o tym myślę, ciągle komenuje Dortmund, ciągle z Hajtą te same historie przytaczają, [beep]m tym.

 

Polsat jedyne co robi dobrze to F1, w pełni profesjonalnie, poruszają ciekawe tematy aż chce się oglądać (a może chciało ? oby mieli prawa na next sezon... )

Od razu zaznaczam, że siatkówkę parę lat temu też oglądalem to robili profesjonalnie ale od 2-3 lat nastąił przesyt i ta dyscyplina dla mnie stała sie bezjajowa i nie interesuje mnie kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przykładają sie, bo co tydzień to samo - Reprezentacja Polski, PZPN, młodzieżówka i ekstraklasa...

 

Zbliża się zimowe okienko transferowe więc może pogadają trochę o transferach z jakimś agentem typu Osuch, Kołakowski jak mieli to w zwyczaju w ostatnich latach.

 

Ja tego typu odcinki traktuję zawsze jak odcinki specjalne, bo choć dotyczą T-Mobile Ekstraklasy to jednak można się sporo dowiedzieć ciekawego zza kulis, a w świecie agentów piłkarskich tych różnych smaczków jak wiemy jest co nie miara - i to jest właśnie przykład odcinka jakie lubię 8)

 

Przy meczach kadry najbardziej mnie w studiu wkurzał Dziekanowski zawsze.

 

Ja też gościa zupełnie nie trawię. Ten sam typ nudziarza co Juskowiak.

 

Polsat jedyne co robi dobrze to F1, w pełni profesjonalnie, poruszają ciekawe tematy aż chce się oglądać (a może chciało ? oby mieli prawa na next sezon... )

Od razu zaznaczam, że siatkówkę parę lat temu też oglądalem to robili profesjonalnie ale od 2-3 lat nastąił przesyt i ta dyscyplina dla mnie stała sie bezjajowa i nie interesuje mnie kompletnie.

 

Znowu muszę tylko przytaknąć. Mam identyczne zdanie na ten temat.

Choć z oglądania F1 musiałem w tym sezonie zrezygnować, a to dlatego, że pory transmisji wyjątkowo mi nie odpowiadały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejny cios dla CP po utracie praw do ekstraklasy, piłki ręcznej LM, F1 utrata tenisa czyli Wimbledon i ATP??W opisie co będzie na stacji TVP SPORT HD pisze, że Wimbledon i ATP będzie u nich. Narazie tylko polsat kupił piłkę eliminacyjną i mundial, ale co z tego jak zrobią PPV lud dodatkowo płatny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sportbusiness.com/tv-sports- ... one-rights Tragiczne wieści. Ten pośrednik to pasożyt na tym rynku. Myślę, że można powoli żegnać się z F1 w Polsacie. Nie mają oni dobrych kontaktów z tą firmą. Co do tenisa. Jeśli nadal prawami zarządza IMG ( nie mam nigdzie potwierdzenia), to można być pewnym, że pozostanie na kolejne lata w PS. Tu sprawa wygląda odwrotnie. Z portfolio IMG w Polsce PS nie ma tylko żużla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Centrum prasowego TVP dostałem taka odp

Szanowny Panie,

 

TVP nie pozyskała praw do transmisji Wimbledonu. Nabyliśmy natomiast prawa do kilku mniej prestiżowych turniejów ATP (tenis mężczyzn) i prawa wyłączne do cyklu turniejów WTA (tenis kobiecy) na wszystkich polach eksploatacji â telewizja, Internet, urządzenia mobilne.

 

Pozdrawiamy.

 

Centrum Informacji TVP

 

Czyli TVP nie kupiło praw, pewnei bedą w Polsacie, moze nc+? ale wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...