Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być odebrany za kolejnego marudera, ale dziś tylko jedna transmisja z Eurobasketu..? :/ Przecież mają 3 kanały sportowe. To w czym problem rozłożyć sensownie EL MŚ w nogę (PS) , ME kobiet w siatkę (PSE lub/i PSN) i Eurobasket (PSE lub/i PSN) ??? Nie rozumiem, no nie rozumiem ich polityki programowej.

Zapomniales o siatce mezczyzn. https://satkurier.pl/news/89871/sport-w- ... 92013.html

Wola transmitowac ME w siatke kobiet anizeli ME w kosza mezczyzn, co w warunkach polskich jest dosc zrozumiale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales o siatce mezczyzn. https://satkurier.pl/news/89871/sport-w- ... 92013.html

Wola transmitowac ME w siatke kobiet anizeli ME w kosza mezczyzn, co w warunkach polskich jest dosc zrozumiale

 

Wiesz...memoriał to tylko memoriał. A pozostałe 3 wydarzenia to mecze o poważne stawki. Ja oczekuje w sporcie emocji, a mecze towarzyskie nie dają nawet połowy tego co mecze o punkty...Tak, wiem moje JA nie jest ważne ;). W każdym razie takie jest moje zdanie-powinni skupić się na tym co najważniejsze.

 

 

EDIT: Oczywiście zdaję sobie sprawę, że realizując ten memoriał muszą go pokazać "Live". Ale taki turniej to można i na TV4 pokazać. Stacja odpowiednia do rangi zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Polsat stawia na dyscypliny, które pozornie nie są popularne w Polsce. Osobiście uważam, że taka strategia może być dobra, biorąc pod uwagę popularność Eurosportów, które głównie transmitują wydarzenia sportowe, które pozornie są mało popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacja ze studiem. 15 minut reklam to Polsat.

 

Własnie o tym samym chciałem napisać. Zrobili sobie kpinę wczoraj. Farsa jakaś z widzów...

Przed meczem już zaczęło się. Bożydar mówi, że teraz przerwa na reklamy, ale żeby wpisywac polsatsport.pl i oglądać tam live wywiad z Koźmińskim... Potem w przerwie Borek że na studio w przerwie zaprasza na stronę bla bla.

 

Widać jakaś nowa durna mania nastaje w naszych stacjach tv. To są telewizje a nie internet! Nie każdy ma dostep do neta, nie każdy podczas oglądania meczu chce w ogóle włączać komputer czy inny nośnik by specjalnie obejrzeć co goście maja do powiedzenia w studio.

Wyszło żałośnie jak gra naszej reprezentacji, czyli po polsku oczywiście.

 

Co do transmisji z Eurobasketu to dobrze, że jutro już 3 mecze z kosza pokażą. Akurat Polaków nie obejrze zważywszy na GP Formuły 1 na Monza ale już kolejne mecze rzuce okiem z ciekawości jak dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszowy sport? Nie przesadzaj, to jest trzeci najbardziej popularny sport na świecie (po piłce nożnej i koszykówce), a w Polsce nawet drugi, a pod względem sukcesów i atmosfery na widowni czy frekwencji to nawet pierwszy...

Sukcesów to może i tak, ale czy atmosfery bądź frekwencji to bym polemizował. W siatce takich rzeczy jak race i ostry doping raczej nie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszowy sport? Nie przesadzaj, to jest trzeci najbardziej popularny sport na świecie (po piłce nożnej i koszykówce), a w Polsce nawet drugi, a pod względem sukcesów i atmosfery na widowni czy frekwencji to nawet pierwszy...

Pod względem frekwencji siatkówka jest co najwyżej na 3 miejscu po piłce nożnej i żużlu. Na Legię, Lecha i Śląsk chodzi ponad 20 tysięcy kibiców, czyli tyle ile na siatkówce w całej kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszowy sport? Nie przesadzaj, to jest trzeci najbardziej popularny sport na świecie (po piłce nożnej i koszykówce), a w Polsce nawet drugi, a pod względem sukcesów i atmosfery na widowni czy frekwencji to nawet pierwszy...

Sukcesów to może i tak, ale czy atmosfery bądź frekwencji to bym polemizował. W siatce takich rzeczy jak race i ostry doping raczej nie zobaczysz.

 

Chodzi o frekwencje w stosunku do miejsc na trybunach ;)

Co so tych rac, dopingu to akurat to jest najgorsze co może być. W siatkówce dopinguja całe rodziny, świetnie się bawią a na piłce nożnej tylko grupy specjalne że tak powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...