Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poniedziałek 29 lipca

20:30 Żużel, Elite League: Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies Polsat Sport

 

Środa 31 lipca

18:30 Man. City - Milan Polsat Sport

20:30 Bayern - Sao Paulo Polsat Sport

20:30 Żużel, Elite League: King's Lynn Stars - Lakeside Hammers Polsat Sport Extra

 

Czwartek 1 sierpnia

18:30 Żalgiris - Lech Polsat Sport

18:30 Audi Cup: o 3. miejsce Polsat Sport Extra

20:30 Audi Cup: Finał Polsat Sport Extra

20:45 Śląsk - Club Brugge Polsat Sport

 

Piątek 2 sierpnia

11:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Kuba - Holandia Polsat Sport

13:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Turcja - Algieria Polsat Sport Extra

14:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Chiny - Bułgaria Polsat Sport

17:00 Piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Rumunia - Hiszpania Polsat Sport News

17:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Niemcy - Kazachstan Polsat Sport

17:55 Cracovia - Ruch Polsat Sport Extra

18:15 Piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Niemcy - Rosja Polsat Sport News

20:00 Ajax - Roda Polsat Sport News

20:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Włochy - Argentyna Polsat Sport Extra

21:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Rosja - Stany Zjednoczone Polsat Sport

22:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Portoryko - Czechy Polsat Sport News

00:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Brazylia - Polska Polsat Sport

00:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Dominikana - Serbia Polsat Sport Extra

 

Sobota 3 sierpnia

08:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Bułgaria - Holandia Polsat Sport

11:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Chiny - Kuba Polsat Sport

13:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Algieria - Japonia Polsat Sport Extra

15:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Brazylia - Rosja Polsat Sport

16:00 Piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Hiszpania - Niemcy Polsat Sport Extra

16:30 Zwolle - Feyenoord Polsat Sport News

17:15 Piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Rosja - Rumunia Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Stany Zjednoczone - Polska Polsat Sport

17:55 Widzew - Korona Polsat Sport Extra

19:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Serbia - Czechy Polsat Sport News

20:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Włochy - Kazachstan Polsat Sport

22:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Dominikana - Portoryko Polsat Sport News

03:00 Boks, Gala w Uncasville - waga ciężka: Tomasz Adamek - Dominick Guinn Polsat, Polsat Sport (w Polsacie od 05:00)

 

Niedziela 4 sierpnia

07:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Bułgaria - Kuba Polsat Sport

09:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Chiny - Holandia Polsat Sport Extra

13:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Tajlandia - Algieria Polsat Sport Extra

15:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Brazylia - Stany Zjednoczone Polsat Sport

15:20 Górnik - Piast Polsat Sport Extra

16:00 Piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Rumunia - Niemcy Polsat Sport News

17:15 Piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Rosja - Hiszpania Polsat Sport News

17:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Rosja - Polska Polsat Sport

17:50 Śląsk - Wisła Polsat Sport Extra

19:30 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Serbia - Portoryko Polsat Sport News

20:45 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Włochy - Niemcy Polsat Sport

23:00 Siatkówka kobiet, World Grand Prix - faza grupowa: Dominikana - Czechy Polsat Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, Rai Sport pokazuje i Giro i TDF, co przypuszczam oznacza,,że Eurosport nie ma wyłącznych(ekskluzywnych) praw do tych wyścigów ,więc niech Polsat sobie kupuje ,bo w Eurosporcie i tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najlepiej jakby kolarstwo zostało w Eurosporcie ze świenym komentarzem i było dostępne również w Polsacie. Dla mnie by było tak najlepiej, bo w CP za 14,90 mam dostęp do Polsatu Sport, a za Eurosport trzeba już sporo więcej bulić miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, sam troszeczkę się zdziwiłem, bo słyszałem jak Prusik komentował mecz Śląska z Rudarem i aż tak nie gadał. Łapiński był chyba w C+, ale teraz nie dziwię się dlaczego go wywalili. Terlecki i Murawski przy nim to mistrzowie komentarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie przegapiłem co nie zmienia faktu ,że transmisja w kanałach Polsatu nie oznacza utraty praw w Eurosporcie. Nie wiem jaka jest sytuacja z TDF .

Eurosport ma prawa do TdF aż do 2020 roku. Nie podam teraz źródła, ale kilka tygodni temu (w czasie trwania TdF) gdzieś to przeczytałem na oficjalnej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski rynek TV jest czasami nieprzewidywalny ale tego chyba nie można się było spodziewać. Polsat cały czas promuje walkę Adamka. Nawet w programie cały czas jest walka na żywo. A tu nagle TVP wyskakuje, że jako jedyna pokaże walkę. O co chodzi. Adamek poszedł chyba za większą kasą. Wydaje się, że to koniec Adamka w Polsacie na długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na pewno. Cały czas na stronie Polsatu i Polsatu Sport gala widnieje w programie. Na stronie PS cały czas zapowiedzi gali, z informacją o transmisji. Czegoś takiego to szczerze mówiąc nie widziałem. Zdarzało się owszem zmiany na tydzień dwa przed wydarzeniem. Ale na 24H przed? Interesuje się tym rynkiem i jest to dla mnie zaskoczenie. Dla Polsatu chyba też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...