Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Opierałem się na wypowiedzi osoby, która wiem, że trochę zajmuje się mediami, ale skoro mówisz inaczej to nie wiem, jak było faktycznie. :) Nie będę losował. :)

 

To Ty jesteś niekonsekwentny, gdyż

Wszystko co miałem do napisania w tym temacie napisałem
. :P

 

Nie podejrzewam,żeby nie zarobił na transmisji meczu Radwańskiej,który miałby bardzo dużą ogladalność,bo naprawdę ta sprawa była bardzo dobrze nagłośniona,powiedziałbym,że lepiej niż siatkarze,bo o nich nie mówili cały czas w radiu czy w TV.

A może właśnie dlatego transmisja miała miejsce na odpłatnym kanale? Właśnie dlatego, że była tak szeroko nagłośniona? Jeżeli ktoś teraz nie kupi dekodera Cyfrowego Polsatu to może później kupi, gdyż będzie wiedział, że Wimbledon, w którym Radwańska radzi sobie bardzo dobrze będzie dostępny jest właśnie na tej platformie? To tylko moje przypuszczenia, nie znam się, nie wiem czy mieli to na celu, ale uznali, że taka decyzja była dla nich lepsza, korzystniejsza.

 

O Neewsweeku wspomniałem jako o dowodzie na to,że Isia jest zwalczana przez pewne kręgi,co Ty napisałeś,że jest to bzdura.

Bzdurą nazwałem Twoją tezę jakoby Radwańska była dyskryminowana przez Polsat za jej poglądy polityczne, co niby skutkowało brakiem transmisji finału Wimbledonu na otwartym kanale. I nadal to podtrzymuję. :) Można też przeanalizować poglądy siatkarzy - co będzie, gdy okaże się, że większość ma takie same jak Radwańska?

 

Pisałeś wyraźnie
którym ciągle jest mało transmisji na kanale otwartym pomimo tego' date=' że Polsat daje ich najwięcej.[/quote']

Nigdzie nie było napisane ,że chodzi ci wyłącznie o nadawców komercyjnych. Ale tak- ja jestem wielkim fanem sportu i sportu zawsze mi mało wszędzie :D

Przecież przyznałem Ci rację i poprosiłem o porównanie z pozostałymi nadawcami komercyjnymi.

 

Gdybyś czytał dokładnie moje posty to byś wiedział od dawna,że nie mam Polsatu Sport Estra

Literka po literce składałem i nic takiego, nigdzie nie było napisane. :)

 

I naprawdę skończ już te złośliwości ,ataki personalne,prowadź rozmowę na argumenty,naprawdę ja sam aniołem nie jestem,ale ban dał mi do myślenia.

Nie pozostaję dłużny i nic więcej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
„Nie mieliśmy wyjścia i przenosimy Formułę 1 do stacji TV 4,” - mówi "Gazecie" Marian Kmita, szef redakcji sportowej grupy Polsat. „Nie zapłacimy żadnej kary, bo nasi partnerzy z F1 są inteligentnymi ludźmi i zdają sobie sprawę, że wydarzenie, które obejrzy w Polsce co najmniej 12 mln ludzi, ma pierwszeństwo przed wyścigiem, który mogłyby zobaczyć 3 mln osób. Dogadaliśmy się bez problemów. Oczywiście w kolejnych wyścigach Formuła wróci do Polsatu.” - dodaje Kmita.

http://www.f1ultra.pl/index.php/wiadomo ... o-tv4.html

 

Pierwotnie mówiło się o karze, nawet 1mln euro, ale ostatecznie Polsat niczego nie płacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziękuję za wyjaśnienie. Ale tak czy inaczej sami nie mogą przenieść tylko muszą porozumieć się z ludźmi z Formuły 1. Przypuszczam, że w tym przypadku byłby problem, gdyż finał Wimbledonu z udziałem Radwańskiej nie przyniósłby takiej oglądalności jak mecz Polska - Niemcy w finałach Euro 2008, więc Polsat nie miałby tak silnej karty przetargowej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiking,ale czułem się zoobowiązany do wyjaśnienia Ci pewnych spraw i mam prawo do obrony ,gdy uważam,że piszesz rzeczy niesprawiedliwe na mój temat. Jednak nic nowego nie napisałem.

W tej dyskusji tego nie pisałem,ale wcześniej i owszem. Mniejsza z tym.

Co do argumentu,który z lubością przytaczasz to uczepiłeś się jednej rzeczy ,a ten argument akurat był najmniej istotny,było kilka innych. Rozumiem,że skoro czytasz moje posty dokładnie to nie muszę ich przytaczać. Było ,minęło,finał przeminął i ta dyskusja jest musztardą po obiedzie,może za rok Polsat okaże się bardziej łaskawy dla fanów tenisa i Agnieszki Radwańskiej czego i Ty i ja chyba byśmy sobie życzyli,żeby za rok także była w finale:)

Myślę,że partnerzy z F1 i w tym przypadku były by wyrozumiali,bo kto wie,ten finał też mógł mieć taką oglądalność:) Dobrze,że Peter Parker dokładnie wyjaśniłeś tą sprawę bo pojawiały się tu informacje niezgodne z prawdą. No i Polsat wtedy zachował się bardzo dobrze,bo mógł np wzorem RTL w ogóle nie pokazać wyścigu,a jak się pokazało to był wyścig wygrany przez R.Kubicę,to też rzecz bardzo historyczna i wyobrażam sobie gromy na Polsat i słuszne,gdyby ten wyścig był niepokazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
żeby za rok także była w finale:)

Tego sobie i Tobie życzę, a także wszystkim innymi którzy żyją sportem czy samym tenisem. :)

 

Myślę,że partnerzy z F1 i w tym przypadku były by wyrozumiali,bo kto wie,ten finał też mógł mieć taką oglądalność:)

Trzynaście milionów to na pewno nie. Tenis nie jest, aż tak popularny w Polsce, ani też, jak na razie, w Polsce nie ma Isiomanii na skalę Małyszomanii i raczej nie będzie. :)

 

Edycja, z dnia 09.07.2012.

Mamy wyniki oglądalności finału Ligi Światowej z Polakami oraz finału Wimbledonu z udziałem Agnieszki Radwańskiej. Pomimo tego, że finał Wimbledonu był transmitowany tylko na Polsacie Sport miał mniejszą widownię niż finał Ligi Światowej, który był transmitowany także na antenie otwartego kanału - Polsatu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale się będzie działo. Pamiętam awanturkę po walce Chisory z Kliczko. Wtedy się zaczęło.

Pomimo tego, że finał Wimbledonu był transmitowany tylko na Polsacie Sport miał mniejszą widownię niż finał Ligi Światowej, który był transmitowany także na antenie otwartego kanału - Polsatu. :)

Czy aby na pewno dobrze napisałeś? No jeżeli mecz był i tu i tu to wiadomo, że miał większą oglądalność a Wimbledon mniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobrze napisałem, gdyż porównywałem widownię tylko Polsatu Sport, tj. finał Wimbledonu miał oglądalność na poziomie 1.125.893, a finał Ligi Światowej na poziomie 1.226.156. :) Wimbledon był dostępny tylko na Polsacie Sport, a finał Ligi Światowej dodatkowo na głównym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisałem, gdyż porównywałem widownię tylko Polsatu Sport, tj. finał Wimbledonu miał oglądalność na poziomie 1.125.893, a finał Ligi Światowej na poziomie 1.226.156. :) Wimbledon był dostępny tylko na Polsacie Sport, a finał Ligi Światowej dodatkowo na głównym Polsacie.

 

Zwróć uwagę też, że Wimbledon był w sobotę o 15, a LŚ w niedzielę o 20! Oglądalność o godz. 15 była niemal taka sama jak o 20, a to świadczy o tym, że jakby Wimbledon pokazali w Polsacie to by nie stracili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żeby zakończyć już te przekrzykiwania. Formuła 1 musi być w Polsacie i tu nie ma dyskusji. Poza tym Polsat przenosi na antenę otwartą tylko te wydarzeniach na których po prostu zarobi więcej pokazując transmisję z kanale otwartym. I tyle filozofii. Nie ma tu znaczenia czy jest to tenis czy siatkówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji meczów reprezentacji Polski koszykarzy w 2012 roku

 

Mecze w Katowicach

 

Polska - Chiny, 21 lipca, godz. 17.00, Polsat Sport Extra

 

Polska - Chiny, 22 lipca, godz. 15.30, Polsat Sport News

 

Turniej w Sopocie

 

Polska - Czarnogóra, 3 sierpnia, godz. 20.00, Polsat Sport

 

Polska - Łotwa, 4 sierpnia, godz. 20.00, Polsat Sport

 

Polska - Włochy, 5 sierpnia, godz. 20.00, Polsat Sport

 

Mecze kwalifikacji EuroBasket 2013

 

Polska - Belgia, 15 sierpnia, godz. 20.15, Sopot, Polsat Sport

 

Szwajcaria - Polska, 18 sierpnia, godz. 17.30, Polsat Sport

 

Polska - Finlandia, 21 sierpnia, godz. 20.15, Koszalin, Polsat Sport

 

Belgia - Polska, 30 sierpnia, godz. 20.30, Polsat Sport

 

Polska - Szwajcaria, 2 września, godz. 20.15, Zielona Góra, Polsat Sport

 

Finlandia - Polska, 5 września, godz. 17.00, Polsat Sport

 

Polska - Albania, 8 września, godz. 20.15, Lublin, Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@robsonUnitedxD

Prawdopodobnie kibicie koszykówki oraz reprezentacji Polski. :) Tak, więc znajdą się chętni. :)

A do Ciebie kolego mogę skierować takie oto pytanie - kto będzie oglądał nudną jak flaki z olejem Serie A? Jeżeli Canal+ z niej zrezygnował to coś to oznacza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A wbrew pozorom nie jest taka nudna. Sam miałem o niej taką opinię, ale jak od listopada ubiegłego roku stałem się posiadaczem C+ i zacząłem oglądać włoską ligę to diametralnie zmieniłem o niej swoje zdanie. Jest tu więcej defensywy niż ofensywy, ale mecze zdarzają się tu bardzo dobre vide Genoa - Juve 3:3. Poza tym, takie klasyki jak Inter - Milan czy Roma - Lazio to jednak przyciąga widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie inwestuje teraz w piłkę bo ma Ekstraklase....

Ekstraklasę to ma Canal+, a Polsat ma odpady i mecze Śląska. Abonenci na pewno nie zobaczą najlepszych meczów między Legią, Lechem czy Wisłą. Ogólnie oferta piłkarska jest baaaardzo słaba- dodatkowo utracone prawa do Ligi Europejskiej. Nie tylko siatką człowiek żyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie da się już od niedzieli ukryć, że w siatkówce jesteśmy POTĘGĄ, a w piłce nożnej to wiadomo jak jest, więc śmiałbym polemizować na temat tego kto lepiej zainwestował: "Canal+" i "TVN" w piłkę nożną, czy "Polsat" w siatkówkę (odpowiedź chyba sama się nasuwa :D ) :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie tylko siatką człowiek żyje...

I nie tylko piłką nożną dlatego na antenach sportowych stacji Polsatu możemy zobaczyć siatkówkę, siatkówkę plażową, piłkę ręczną, piłkę nożną, boks, MMA, Formułę 1, MotoGP, lekkoatletykę, koszykówkę, żużel, tenis, golf i inne. Jak sam widzisz Polsat Sport to nie tylko stereotypowo siatkówka. :) Ale może tak wydawać się, zgadza się, gdyż w przypadku siatkówki można powiedzieć, że Polsat Sport ma wszystkie prawa oprócz Igrzysk Olimpijskich. :D I tak jak kolega @Frazes wspomniał polska siatkówka prezentuje wysoki poziom i to nie od kilku dni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...