Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec Polsatu Futbol jest bliski... Gdyby nie Bundesliga i Polsat Sport HD to ten ich pakiet sportowy byłby nic nie warty.

 

Dokładnie, sam zaoszczędzę tym samym 16,90zł/m-c (mam pre-paid) na Pakiecie Sport.

Polsatu Futbol już nie warto abonować.

 

Chyba szykują się do wycofania go z oferty... Strata żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyli pewnie, że może się wybiją na Ekstraklasie, ale kto będzie płacił specjalnie za Ekstraklasę? Jakby jeszcze mieli wszystkie mecze na wyłączność to tak, a tak to 3 najlepsze mecze w C+, poniedziałkowy w Eurosporcie 2, 1 piątkowy w Polsacie Sport, a 2 sobotnie i 1 niedzielny to nie jest najlepsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 lata i te ochłapy ekstraklasy stracą na 100%, bo po fuzji cyfry+ z n canal+ już nie będzie potrzebował spółki z Polsatem,aby zakupić ekstraklasę.Jest tez inna możliwość -ekstraklasa uruchomi ten kanał ekstraklasa tv, o czym mówił już Rusko.Tak czy siak za 2 lata w polsacie nie bedzie ani grama dobrej piłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

powinni jak najszybciej zlikwidować Polsat Futbol i w to miejsce dać Sportklub i Sportklub+, zaoszczędziliby sporo kasy zamykając taki kanał a i kibice byliby zadowoleni bo mieliby wszystkie mecze na PS i PSE a dodatkowo dla wielbicieli piłki dwa kanały, które mają całkiem niezłą ofertę (liga belgijska, II liga angielska, liga brazylijska, liga argentyńska, Puchar Anglii, Puchar Ligii Angielskiej, Puchar Hiszpanii, koszykówka hiszpańska i rosyjska, wyścigi motorowe i samochodowe, tenis mężczyzn..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo do kiedy Polsat ma prawa do nadawania Wimbledonu?

2015

 

Mógłbyś podać zródło ew.link bo jakoś na te informacje nie natrafiłem. Grupa Polsat przedłużała do 2015 np. Diamentową Lige w lekkoatletyce i Plus Lige w siatkówce co można było przeczytać jak i teraz znależć info w sieci. Natomiast odnośnie tenisa, Wimbledonu do 2015 oraz turnieje rangi Masters Series notki nie spotkałem.

 

W tym roku na pewno jeszcze będzie bo Kmita to zapowiadał ale to nie znaczy że w kolejnych latach do 2015 również. Ty mówisz, że do 2015 więc podziel się żródłem (w miare poważnym) chyba, że sobie tak zmyślasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj może jeszcze raz mój wpis stronę wstecz. To Wy uważacie , że czytaliście takie info jak to co można od razu znależć, artykuły/newsy odnośnie np. Diamentowa Liga czy Plus Liga do 2015 w PS. Ja nie spotkałem się z newsami iż Wimb jest w PS do 2015 jak np. Plus Liga mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam,tylko czytałem takie info:) A gdzie to nie wiem. Czasami trzeba się napocić,żeby coś znaleźć nawet przez google. Masz dwa wyjścia:albo uwierzysz nam,albo szukaj:) Ja nie mam czasu by przekopywać cały net,żeby podać ci link.. Mam lepsze zajęcia..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat chwilę czasu poświeciłem i tak jak nie natknałem się przez ostatnie miesiące na to że Wimb jest w PS konkretnie do 2015 tak samo nie wygoglowałem tego, w końcu nie czytałem wcześniej więc jak można wygoglowac coś czego nie ma ; - )

 

Co do samych praw ta rozpiska wygląda na w miarę profesjonalną i aktualną z początku stycznia i przy tenisie widnieje "nie ujawniono".

 

Obecnie Polsat Sport posiada następujące prawa i nic nowego nie dojdzie, a będzie ubywać.

 

- Liga Mistrzów w piłce nożnej (strata na 3 lata)

- Liga Europejska w piłce nożnej (strata na 3 lata)

- T-Mobile Ekstraklasa (jeszcze 2 sezony)

- Liga Holenderska w piłce nożnej (jeszcze trzy sezony)

- Liga Rosyjska (jeszcze dwa sezony)

- Liga Ukraińska (jeszcze jeden sezon)

- Liga Mistrzów w siatkówce (jeszcze trzy sezony)

- Liga Mistrzów w siatkówce kobiet (jeszcze trzy sezony)

- Plusliga w siatkówce (jeszcze cztery sezony)

- Plusliga kobiet (jeszcze cztery sezony)

- Liga Światowa (jeszcze trzy sezony)

- Word Grand Prix (jeszcze trzy sezony)

- MŚ i ME w siatkówce (jeszcze trzy mistrzostwa)

- MŚ i ME w siatkówce kobiet (jeszcze trzy mistrzostwa)

- Memoriał Huberta Wagnera (jeszcze cztery edycje)

- Diamond League (jeszcze cztery sezony)

- KSW (umowa podpisywana jest na bieżąco)

- BOKS (umowa podpisywana jest na bieżąco)

- F1(jeszcze dwa sezony)

- Liga Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn (jeszcze dwa sezony)

- Polska liga w piłce ręcznej (jeszcze trzy sezony)

- Polska liga w piłce ręcznej kobiet (jeszcze trzy sezony)

- ATP 1000 ( nie ujawniono)

- Wimbledon (nie ujawniono)

- Angielska Liga na Żużlu (jeszcze cztery sezony)

 

 

Utrata praw

 

- Puchar Włoch w piłce nożnej

- Puchar Szkocji w piłce nożnej

- Puchar Turcji w piłce nożnej

- Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie

- Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie - I dywizja

- Bobsleje

- Skeleton

- Formuła wodna

- Liga Mistrzów w piłce nożnej (strata na trzy lata za pół roku)

- Liga Europejska (strata na trzy lata za pół roku)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...