Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O na stanowisku komentatorskim w siatkówce i lekkoatletyce jako tako się sprawdza, to ciężko z nim wytrwać oglądając kolarstwo.Jedyny wyścig, który jestem w stanie obejrzeć w całości to Tour de France, ze wzgledu na ciekawy komentarz.Raczej sukcesu tej dyscypliny w Polsacie nie wróżę.Chyba tylko najbardziej zapaleni kibice będą to oglądać...

 

Czy przypadkiem Tour de Suisse nie transmitował wcześniej nSport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport będzie transmitował rozpoczynający się w sobotę wyścig kolarski Tour de Suisse, który obok Dauphine Libere jest generalną próbą przed Tour de France. W wyścigu wystartuje amerykańska grupa RadioShack z Lancem Armstrongiem na czele.

 

A Tour de Suisse będzie na Eurosporcie czy nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Ponoć dwa dni temu w Sportowym podsumowaniu dnia w Polsat News prowadzący powiedział, że wszystkie mecze polskich klubów w eliminacjach europejskich pucharów pokaże Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jakiego hitu chciałbyś? Jeśli chodzi o piłkę nożną to niczego lepszego nie mogli wymyślić. Później może jeszcze w grę wejść liga włoska i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego hitu chciałbyś? Jeśli chodzi o piłkę nożną to niczego lepszego nie mogli wymyślić. Później może jeszcze w grę wejść liga włoska i nic poza tym.

Nie musi być koniecznie piłka nożna. I w ten sposób jest już co nieco do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko, że dyskusja toczy się o niespodziance zapowiedzianej przez Borka w Futbol Cafe, więc tyczy się tylko i wyłącznie piłki nożnej.

A na niespodzianki nie związane z piłką nożną też liczę, tylko nie wiem co to miałoby być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polsat pozyskała prawa do meczów Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów, a także wisły Kraków i Ruchu Chorzów w kwalifikacjach do Ligi Europy - informuje "Gazeta Wyborcza".

 

Polsat nie pokaże tylko wyjazdowego meczu Ruchu z Szachtiorem Karaganda.

 

W razie awansu polskich drużyn do rozgrywek grupowych ich mecze także pokaże telewizja Polsat.

 

Na razie nie znana jest decyzja stacji w sprawie meczów pucharowych Jagiellonii Białystok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że dyskusja toczy się o niespodziance zapowiedzianej przez Borka w Futbol Cafe, więc tyczy się tylko i wyłącznie piłki nożnej.

A na niespodzianki nie związane z piłką nożną też liczę, tylko nie wiem co to miałoby być.

Może mam za duże wymagania. Ale z piłki także mozna jeszcze co nieco wycisnąć. Więc same mecze pucharowe może i niespodzianka ale zapowiedź była bardziej mocna. Tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek coś chlapnął a teraz wszyscy analizują jego zdanie, które nic nie znaczy. Polsat nic nie kupi ponad to co ma. W zeszłym sezonie pokazywał mecze eliminacyjne Legii więc mecze eliminacyjne w europejskich pucharach to nic nowego. Dla Borka zdanie nad którym wiele osób się tu rozwodzi miało takie znaczenie jak: "Do zobaczenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodatkowo Borek wspomniał o niespodziankach i trzeba szukać w programie telewizyjnym. Wniosek może być taki że Polsat coś już kupił tylko nie chce się jeszcze pochwalić. Umowę na prawa do meczów eliminacyjnych rozgrywek europejskich zakupiono parę dni temu. Skąd Borek wiedział o tym na początku czerwca? Chyba jednak nie o tą nispodziankę chodzi.

Mają coś innego a że sezon na zakup Cp teraz jest słaby więc pewnie czekają z ogłoszeniem tej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwalić Polsat, że pokazuję na Wimbledonie wszystkie mecze z udziałem Polaków. Ale dzisiaj dali ciała maksymalnie. Gra właśnie Radwańska, a co pokazują kanały sportowe polsatu? Na PSE o 13 zaczęło się studio F1, o 14 kwalifikacje, więc rozumiem, że upchać się tenisa nie dało. Ale co leci na PS? Powtórka [beep]onej siatkówki. Żeby to jeszcze był mecz na żywo... Ale czy powtórka siatkówki (bez udziału Polaków) jest ważniejsza od meczu w III rundzie wielkiego szlema Polki? Dla polsatu chyba tak...

 

:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...