Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze koledzy rozmarzyli się i już widzą przez kłopoty TVP sport 1 ligę w Polsacie nie ładnie pewnie z umarlaka ostatnią koszulę zdarlibyście fuj ! nawet jakby kanał zostałby zawieszony to ta liga wróciłaby do TVP Info jak już kiedyś było. Poza tym jeśli nie macie pakietu sportowego to jest za 10 zł na TNK co jest kwotą znikomą jak na nasze warunki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

II liga też była w T5 w postaci retransmisji. Z tego co pamiętam, to na początku (1-5) maja 2005 był w godzinach wieczornych (ok. 22-24) pokazywany mecz Arki z Widzewem albo ŁKS. Drugie ze spotkań w Łodzi, rozgrywane innego dnia, pokazywał na żywo Polsat Sport. III liga to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jak w ostatnich dniach sporo piłki nożnej na tych dwóch stacjach?

I bardzo dobrze.Dzis od niepamietnych czasow mozemy zobaczyc mecz pilkarski w Polsacie Sport.Nie wiem co nimi kierowalo, ze przez tyle miesiecy pilke nozna pokazywali w Polsacie Futbol i od swieta w PSE.Mi to wlasciwie wszystko jedno, ale po co marnowac kanal, gdzie mozna zobaczyc tylko siatkowke, reczna, boks, czyli zaledwie 3 dyscypliny.Czasami wkurzajace jest jak na PS leci jakas powtorka zamiast meczu, ktory mozna pokazac na zywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że po dzisiejszym finale pucharu Polski siatkarek nikt już nie napisze/pomyśli, że kobiece mecze są nudne i na słabym poziomie, a szefom "Polsatu" uleci z głów pomysł, żeby zrezygnować z transmisji ligi siatkarek, jeśli takowy mają/mieli (związek powinien postawić warunek - albo biorą obie ligi, albo nic !) ! Mecz był SUPER :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały turniej był fajny jeśli ten pomysł zrealizują to niech zrezygnują z całości a nie pozostawiają sobie jeden wybrany mecz bo takie pojawiają się opinie i będą sobie spijać śmietankę z tortu władze siatkarskie powinny postawić sprawę jasno kontynuacja współpracy na takich samych zasadach albo żadnych innych meczów LSK na antenie Polsatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że po dzisiejszym finale pucharu Polski siatkarek nikt już nie napisze/pomyśli, że kobiece mecze są nudne i na słabym poziomie, a szefom "Polsatu" uleci z głów pomysł, żeby zrezygnować transmisji ligi siatkarek, jeśli takowy mają/mieli (związek powinien postawić warunek - albo biorą obie ligi, albo nic !) ! Mecz był SUPER :D !!!

 

SIATKÓWKA kobie jest mega nudna mam nadzieje ze szefowie zrezygnują z niej i nie bedzie ona zapychała terminarza pls w ramówce polsatu! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się specjalnie wykłócać, ale chciałbym wiedzieć na czym polega ta "nuda" w meczach siatkarek, bo jakoś dzisiaj nie miałem kiedy ani na chwilę oderwać oka od telewizora???

 

W ogóle naprawdę uważam od dłuższego czasu, że meczów siatkówki (kobiet i mężczyzn) nie ma co porównywać z piłką nożną, pod względem dramaturgi, emocji i zachowania kibiców i to siatkówkę powinno się przede wszystkim teraz promować, jeśli nikt nie umie "naprawić" piłki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...