Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chociazby dlatego, że Polsat "zwykły" nie jest kodowany drogą naziemną i mecz (pewnie tylko z reklamami w czasie przerw) będą mogli obejrzeć osoby nie posiadające platformy CP :wink: na Polsacie Sport będzie pewnie można dodatkowo zobaczyć przedmeczowy komentarz i analizy meczu ze studia PS, w czasie przerw i już po meczu :wink: ale to tylko dla abonentów CP opłacających conajmniej pakiet familijny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że polsat sport nas wczoraj oszukał, miałbyć mecz siatkówki (Estonia-Finlandia, turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich), a polsat sport puśćił powtórkę meczu winiary kalisz z kimś tam, już nie ważne z kim. Polsat sport nawet nie upszedził widzów. Wiecie coś na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nic nie mówię!!!

 

ale na mojej kablowce mam tylko polsat sport, eurosport niemiecki i DSF

 

i powiem tak lipa, nie ma co oglądać na tym kanale 90% w moim odczuciu siatkówki!!!

 

Pewno nawet jak odkupią coś żużla od TVP to i tak pokażą go w polsat sport extra!!

 

jestem tym coraz bardziej przerażony i zniesmaczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że polsat sport nas wczoraj oszukał, miałbyć mecz siatkówki (Estonia-Finlandia, turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich), a polsat sport puśćił powtórkę meczu winiary kalisz z kimś tam, już nie ważne z kim. Polsat sport nawet nie upszedził widzów. Wiecie coś na ten temat

tez bylem tym faktem zirytowany i zniesmaczony :? w EPG, oraz programach TV (tyc z gazet) wyniaklo ze bedzie mozna zobaczyc na zywo mecze ww druzyn, a tu zonk ;/ choc na stronie polsatsport.tv w programie rzeczywiscie nie bylo przewidzianej transmisji z wegier :?: ciekawe skad te rozbieznosci :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie rozumie taktyki Polsatu Sport i Extra.Gdyby to był wielki turniej na którym są pełne trybuny to mógł bym zrozumieć,że jest transmisja.Ale takie turnieje jak ten na Węgrzech to jak dla mnie nieporozumienie.Nie przepadam za siatkówką ale niektóre mecze siatki sobie obejrzę ale tego programu na którym leci ten program to nawet nie włącze :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...