Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I słusznie że zazdrościsz, bo jest czego!!! Choć sam praktycznie nigdy nie czytam brukowców to muszę powiedzieć że stacja wywarła na mnie wrażenie.

Podawane informacje w dzienniku są prawdziwe a to jest ważne, bo kłamstwa nie zniese. Natomiast forma przekazu może być czasem nawet zabawna. Zauważyłem że sarkastycznie mówią o politykach i ważnych osobistościach które zostały ukarane za jakieś łapówki albo inne machinacje. Mówią o nich tak jak my mamy często ochotę powiedzieć ale nie wypada w telewizji.

 

Wcale nie twierdzę że styl prezentowania wiadomości jest super ekstra, w porównaniu do Superstacji to na TVN 24 jest pełna kultura, ale spójrzcie na to z innej strony, to że się tak zacinają i mówią "yyyyyyy" oznacza że to leci na żywo, bez ćwiczeń i bez ściemy.

Poza tym TVN 24 i TVP 3 powinny mieć konkurencję, a my powinniśmy mieć alternatywę, żebyśmy mogli obejrzeć te same wiadomości na kilku kanałach i mogli wychwycić czy w jakichś serwisach nie manipulują naszymi poglądami.

KTO SIĘ ZE MNĄ ZGODZI :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie jest to zła wiadomość!!

ze teraz to tylko my abonenci CP będziemy wspierać działalność tej non stop powtórkowej amatorskiej telewizji!!

 

 

Tylko proszę was nie piszcie, że nie mam racji!!

 

Ja chce tvp3 zamiast tego pseudo kanału superstacja!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie kiedyś cos obiło ze KRRiT im zabroniła!!!

 

tez pare razy czekałem aby te wiadomości zobaczyć!!

 

ale gdzie, już któryś raz widze jak w warszawie sklep z majtkami otwierają i cała polska śmietanka poleciała gacie kupować!!

 

Dlatego ja jestem tak anty nastawiony!!!

bo nie lubie takiej mieszaniny nowych informacji ze starymi!! :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie KRRiT była przeciwna temu typowi prezentowania informacji i raczej napewno z tego powodu nie ma tego rodzaju informacji. Odnośnie SuperStacji, to w sumie teraz trochę pooglądałem, to można czasami się pośmiać.

 

no mozna sie posmiac, jak nie ze smiesznych elementow programu to z wpadek, bo ogladam to od kilku godzin i co chwile jakis material im nie wchodzi, albo cos sie nie udaje, hehehe, fajna taka amatorszczyzna. Czekam na nagie informacje, mam nadzieje ze sie doczekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...