Skocz do zawartości

Strefa CANAL+ (ex Moje nc+) – Internetowe Centrum Abonenta


M4ciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Minoł kwadrans po siódmej rano i ICA nie działa ;-) REWELACJA ale cóż to ''nc+'' (ICA po Cyfrze+ HD) :brawo::brawo::brawo:

 

Aby było śmieszniej ICA po''n'' działa ze stara szata graficzną a jedyna zmiana jest to ze w końcu pojawiła sie bierzaca faktura do zapłaty z 17 lutego bo widniała z 14 stycznia :jupi::brawo::jupi:

 

Od 1.03 godz. 17:00 do 3.03 godz. 7:00

serwis ICA nie będzie dostępny.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

 

No chyba ze ITI trochę inaczej interpretuje godzinę 7.00 dnia 3.03 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Piotrek1982 takich klientów jak ty NC+ potrzebuje.....

Ty nadal nie rozumiesz o co nam chodzi.... :wink:

NC+ na rynku od niemal roku a "ICA" w dwóch wersjach Cyfry/Nka czy to jest normalne :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz juz tego ICA?

 

Tak potrzebuje bo po to jest ICA abym mógł sobie zweryfikować ofertę która weszła w życie z dniem 01.03.2014 oraz po to aby mieć dostęp i nie dzwonić do call center (czytaj nie wyuczonych studentów na umowę ''śmieciową'') :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Po drugie ICA z byłej Cyfry+ HD pobiera się fakturę w PDF a po trzecie ICA jest po to aby z niego korzystac a nie patrzyć na nie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari no powiem Ci ze ''w pełni profesjonalny komentarz'' :mrgreen: bo w ''nc+'' wszystko jest celowe i zamierzone :mrgreen:

 

Jezeli by było wsio na czas to pierwszy bym był z pochwałą dla '''nc+'' :D:lol2::D

Najwięcej pozmieniało się w ICA z byłej ''n'' bo pokazała sie aktualna faktura za luty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa jak działa (ICA C+). Ja cały czas loguję się poprzez https://www.ica.cyfraplus.pl i jest dokładnie takie samo jak przed przerwą 1-3 marca. Inni jakieś zmiany widzą, czcionka, grafika i Bóg wie co a ja u siebie mam ICA dokładnie takie samo jak było przed tą przerwą. Nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem 04.03. i do teraz nie mam zaksięgowanej wpłaty! Po kontakcie mailowym uzyskałem następującą informację: "Wyjaśniam, że autoryzacja zakończyła się sukcesem. Jednak w związku z chwilową awaria systemu płatności w ICA , wpłata nie została jeszcze zaksięgowana. Po konsultacji z działem księgowości zapewniam, że dokończenie transakcji ma nastąpić w najbliższych dniach.". Swoją drogą zgodnie z prawem powinni księgować wpłatę zgodnie z datą wpływu środków na ich konto bankowe, a nie w dniu kiedy ktoś łaskawie rozliczy transakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...