Skocz do zawartości

Porady konsultantów z COK Cyfrowego Polsatu


JarDor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Abonament jest wg niej niepodzielny i nie ma możliwości zwrócenia mi nadpłaconej kwoty.

Jeśli już, to pani wypowiadająca powyższe słowa, winna stracić pracę.

 

Napewno nie straci tamta Pani pracy, abonament płacisz z góry za okres 30 dni który nie jest podzielny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa jest rzeczywiście tak skonstruowana to jest to utrudnianie sobie życia. Powinno być tak: wypowiedzenie jest skuteczne ze skutkiem na koniec pełnego okresu rozliczeniowego. Tzn. dokonane 22 czy 23-go jest skuteczne dokładnie po miesiącu a dokonane w innych dniach 22go następnego miesiąca.

W przypadku z umowy nie ma innej możliwości jak opłacenie kwoty stosownej do ilości dni do końca miesiąca. Byłoby prawnym bandytyzmem żądanie całego abonamentu za 23.04 do 22.05 ponieważ to de facto przedłuża o miesiąc wypowiedzenie. Perzy tym jest wtedy zwykłym oszustwem wyłączenie kanałów przed 22.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak twierdzi ta pani, a jak stanowi prawo..... - za brak możliwości wykorzystania całego abonamentu z powodu nakazanego przez CP terminu zwrotu dekodera.

Tu stanowi umowa są dwie jedna taka że na koniec okresu rozliczeniowego i tu nie ma problemu, druga że na koniec miesiąca i nie pamietam dokładnie gdzie ale jest punkt w umowie który mowi o tym że abonament jest pobierany za pełny okres rozliczeniowy czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Od 2 m-cy zgalaszam ze nie otrzymalem porozuminia na Relax Mix Film a oni sobie z tym nic nie robia a wrecz przecinie sa zaskoczeni ze jego nie otrzymalem. Non stop mowia ze zanacxzaja i wciagu 14 dni otrzymam.

Też tak mam. Moja mama chce oglądać Cinemaxy. Nie dostała tej przesyłki z porozumieniem, które trzeba było odesłać. Dzwoniła już chyba z 8 razy (serio!) żeby ponowili przesyłkę. Mówili że w ciągu 14 dni przyjdzie. Jeszcze nie przysłali... :roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze mieszkam w Anglii i mialem problem z dodzwonieniem sie na ich numer wyslalem maila przekonany ze juz koniec mojej umowy (mam ja przed soba zawarta 17 maja na okres 13 miesiecy) i dostalem odpowiedz: Uprzejmie informuje, ¿e podpisana w dniu 17 maja 2006 r. umowa zosta³a zawarta na obowi±zkowy okres do dnia 10 wrze¶nia 2007 r. Po tym terminie pozostaje jedynie obowi±zek wnoszenia regularnych op³at abonamentowych za Pakiet Familijny wraz z Pakietem Relax Mix w wysoko¶ci 54,90 z³/mc. Skad oni wzieli date 10 wrzesnia i ta cene za abonament bez oplaty za dekoder? :D No i jaki obowiazek wnoszenia oplat po wygasnieciu umowy.......PARANOJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jaki obowiazek wnoszenia oplat po wygasnieciu umowy.......PARANOJA

Przeczytaj uwaznie umowe,umowa nie wygasa,tylko przechodzi automatycznie na czas nieokreślony,chyba że wcześniej sie napisze pisemne wypowiedzenie.

Teoretycznie jest możliwa taka sytuacja:klient kupuje dekoder na własność,podpisuje umowe na 17 miesiecy na Familijny +RMF za 59,8zł,płaci na czas abonament,po 17 miesiacach bedac przekonany ze umowa sie skończyła,wyjeżdża sobie za granice,i wraca po 2 latach.

Tu niespodzianka ponad 1500zł do zapłacenia za Cyfrowy Polsat!!!

Nie zapłacisz wchodzi firma windykacyjna!

Jedna rada-CZYTAJCIE UMOWY!!!Umowy podpisujecie własnym nazwiskiem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...