Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem pismo o podwyżce multiroomu do 20 zł od 1 marca. W piśmie była adnotacja, iż nie stanowi to podstawy do rozwiązania całej umowy, ale przysługuje mi prawo do rozwiązania umowy na opcję dodatkową (multiroom). Zadałem pytanie na maila jaka będzie moja opłata od marca i otrzymałem odpowiedź:

 

"Wyjaśniam, iż omyłkowo otrzymał Pan Aneks o zmianie cen za usługę Multiroom, za co serdecznie przepraszam.

Mając na uwadze powyższe informacja brak jest możliwości rozwiązania umowy w związku ze zmianą ceny."

 

Czyli zostaję na starej wysokości abonamentu.

Niezły cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,wypowiedzenie cyfra otrzymała 2 tyg temu.Do dzisiaj zadnego telefonu.Co robic.Czekac jeszcze czy samemu dzwonic?Posiadam Canal+start +MR za 5zł.targowac sie z nimi w razie czego czy lepiej jak zaproponują to zostac przy tym co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzwonilem do cyfry , wycofałem wypowiedzenie i mam umowe na 15 miesięcy od lutego, Canal+ Optimum , HBO HD i Optimum HD. Za luty 95PLN a potem do konca umowy 103PLN. Chyba niezle..

to w nowej umowie na 12(+1) miesięcy wyjdzie średnio 95.40zł za miesiąc

 

 

Dzisiaj moja córka po wysłaniu wypowiedzenia ( podwyżka abonamentu ) zgodziła się na cenę 86 zł. ( stała cena gwarantowana w umowie ) za C+HD + Optimum + trzy miesiące w promocji Pakiet kanałów HD + Sagemcom DSI87 za 1zł. - umowa na 13 miesięcy . Zgodziła się po dwóch telefonach , pan z Cyfry+ powiedział , że już nic więcej nie jest w stanie obniżyć . Córka zadowolona bo nie chciała w ogóle wysyłać wypowiedzenia ( wysłała za moją namową ) i mówiła , że nie potrafi się targować .

ten zestaw w nowej umowie średnio 70,75zł bez opcji optimum hd, lub 79zł z tym pakietem kanałow HD ale przez całą umowę

 

WNIOSEK TAKI ZE NA RAZIE C+ DOI STARYCH ABONENTÓW JAK MOŻE ;)

I - wg mnie - najlepiej rozwiązać umowę i na początku marca wziąć od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moja córka po wysłaniu wypowiedzenia ( podwyżka abonamentu ) zgodziła się na cenę 86 zł. ( stała cena gwarantowana w umowie ) za C+HD + Optimum + trzy miesiące w promocji Pakiet kanałów HD + Sagemcom DSI87 za 1zł. - umowa na 13 miesięcy . Zgodziła się po dwóch telefonach , pan z Cyfry+ powiedział , że już nic więcej nie jest w stanie obniżyć . Córka zadowolona bo nie chciała w ogóle wysyłać wypowiedzenia ( wysłała za moją namową ) i mówiła , że nie potrafi się targować .

W każdej teraz platformie doją stałego.

Ta oferta jest po prostu słaba (takie coś dostaje klient z ulicy)i zrozumiała jeżeli ktoś ogląda kopankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!. Podpisałem umowę z C+ 2 lutego 2012 na warunkach: pakiet optimum za 54 zł (69zł minus 15 zł pkt. 4 art. 2 aneksu promocyjnego) + 4 za Mezzo + 8 za hd promo (wcisnęli na 3 miechy, zrezygnuję - pomyślałem), dodatkowo 3 miesiące bez opłat. Cennik dostałem z cenami jak wyżej. Teoretycznie (dla mnie) za 58 zł /miesiąc, nie licząc hd promo. Zaczęła mnie zastanawiać ta podwyżka, więc łapię za telefon i łączę się z infolinią. Tam bardzo miła Pani informuje mnie że teoretycznie podwyżka mnie obejmie, a ona ma w systemie właśnie takie kwoty jak wyżej napisałem. Rzecz nie dotyczy tych "kilku złotych" - rzecz dotyczy tego że de facto nie zapłacę żadnej faktury na warunkach z umowy. Nie mogę się odwieść od myśli żem został "w trąbę" zrobiony. Co szanowne koleżeństwo na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście z punktu twierdzą że poinformowano ich o podwyżkach za MR, w temacie podwyżek za pakiety robią wielkie oczy. Zastanawia mnie fakt - umowę podpisałem na "starych" warunkach, ze "starym" cennikiem i z niczym nie wiążącą "symulacją" (sic!) spłat na starych warunkach. Infolinia mi wykłada że będę płacił więcej. WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawe i prosze o podpowiedz a sprawa ma sie tak: mam kompakt z canal+ za za 62 PLN do konca umowy(03.13),podwyzka mnie nie objela i nici z wypowiedzenia a MR za 15 a od 01.03, 20 PLN,napisalem meila odpisali ze moge jedynie zrezygnowac z MR z powodu podwyzki. I w zwiazku z tym pytanie czy mam jakies szanse na MR za 10 zeta a jesli tak to co mam zrobic? Dzieki za jakakolwiek podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberto369

Napisz maila do Cyfry. Ja też czekałem na list i się nie doczekałem, więc napisałem do nich, a tu jakiś mega miły konsultant przysłał mi odpowiedź, że według ich danych mam zagwarantowaną stałą cenę do końca kontraktu /nawet o tym nie wiedziałem, przedłużałem telefonicznie, a w papierach nic o tym nie pisze/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co odpisuja, to też czasami funta kłaków warte. Mam 2 umowy zawierane w tym samym czasie na tych samych warunkach. Wyslalem 2 maile z pytaniem czy na danej umowie mnie podwyżka dotyczy. Na drozszej umowie mi odpisali ze abo mi podnosza, MR jest w stalej cenie. Na tanszej umowie mi odpisali ze ceny abo i MR sie nie zmieniaja. Jak odpisalem czy jest to wiążące stanowisko, że mnie podwyzka nie dotyczy to przyslali kolejnego maila ze ... sie pomylili i abo wzrasta. Wiec uwaga na ich maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dostałem na meila elektroniczna wersje rachunku a tam .... 5 zl więcej za papierowa wersje :) no i reklamacja poszła.

Jak BYK napisane na ICA było że jednocześnie rezygnuję z papierowej wersji. A oni k... swoje.

Nie wspomnę o tym że żadna informacja nie przyszła poczta i wprowadzeniu opłaty za papierowe wersje rachunku.

Jedyne co dostałem to info o podwyżce multiroomu z 15 na 20 zł.

 

Zerknijcie na swoje rachunki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberto369

Napisz maila do Cyfry. Ja też czekałem na list i się nie doczekałem, więc napisałem do nich, a tu jakiś mega miły konsultant przysłał mi odpowiedź, że według ich danych mam zagwarantowaną stałą cenę do końca kontraktu /nawet o tym nie wiedziałem, przedłużałem telefonicznie, a w papierach nic o tym nie pisze/.

 

Ani myślę pisać w tej sprawie do C+. Mam się jeszcze o podwyżkę upominać?

Czekam do marca, jak podwyższą, to będzie awanti, bo papierów nie przysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonilem do cyfry spytac sie czy dostali moje wypowiedzenie w zwiazku z podwyzka. Gosc powiedzial ze tak i ze zaplanowano rozwiazanie naq czerwiec 2013r.

Tłumaczy mi ze ja wyslalem wypowiedzenie 1.02 a to za pozno bo byl czas do 31.01 . Twierdzi ze wszyscy dostali powiiadomienia o podwyzce 10 stycznia i mieli 14 dni a w zwiazku z tym ze cyfra jest laskawa to przyjmowali do 31.01. Rece opadaja.

Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w takich sytuacjach zawsze zadaję 2 pytania: gdzie jest potwierdzenie kiedy dostałem od Państawa regulamin i gdzie do publicznej informacji podany był termin przyjmowania wypowiedzeń? Ostatnio tak walczyłem przy poprzedniej zmianie regulaminu: na codzień mieszkam zagranicą, poprosili o potwierdzenie tego faktu (kopia umowy o pracę) i jakiś bilet czy rachunek za paliwo potwierdzający powrót do kraju. Zapewnili mnie, że jeśli takie dokumenty przedstawię to nie ma problemu i umowa ulegnie rozwiązaniu (orientowałem się przy okazji poprzedniej możliwości wypowiedzenia).

ja bym walczył z nimi: nic do stracenia nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podpisałem umowę w grudniu 2011 i mogłem zrezygnować w ciągu 14dni od otrzymania nowego aneksu, chyba wszyscy Ci którzy po nowym roku podpisali umowę akceptowali nowy regulamin.

 

Dzisiaj dzwonił do mnie konsultant z cyfry w sprawie właśnie tej rezygnacji i mam z nim wieczorem pertraktować :) w sumie nie wiem czego się spodziewać, kontaktowali się juz wami w tej sprawie? dało się coś wynegocjować u was czy ciężko? Ja mam canal+ kompakt z MR za 67zł a po podwyżce 78zł, myślałem żeby zatrzymać HD Kompakt ale to zależy jaką cenę konsultant zaproponuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...