Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pełny komunikat:

MTVNHD w Cyfrowym Polsacie

Spółki Cyfrowy Polsat i MTV Networks Polska zawarły porozumienie, na mocy którego w dn. 30 października do oferty największej platformy satelitarnej w Polsce został dołączony MTVNHD – kanał muzyczny w jakości HD.

Do końca stycznia 2009 r. roku MTVNHD będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników dekoderów HD platformy. Od 1 lutego 2009 roku MTVNHD będzie można dokupić jako pakiet dodatkowy za 6 zł miesięcznie.

Ten międzynarodowy kanał muzyczny doskonale uzupełnia tematycznie zawartość naszej oferty kanałów wysokiej rozdzielczości. Wierzę, że szczególne emocje wzbudzi on wśród młodszej grupy naszych widzów, którzy bardzo dużą wagę przywiązują do jakości związanej z odbiorem muzyki – mówi Andrzej Matuszyński, członek zarządu ds. marketingu w Cyfrowym Polsacie SA.

W ofercie programowej MTVNHD znajdują się programy muzyczne z oferty MTV i VH1 (koncerty, festiwale, relacje z rozdania nagród MTV, dokumenty muzyczne) oraz weekendowe pasmo z najlepszymi kreskówkami Nickelodeona („SpongeBob Kanciastoporty”, „Awatar: Legenda Aanga” czy „Jimmy Neutron: Mały geniusz”). Widzów ucieszą również oryginalne produkcje MTVNHD, takie, jak „HD Extreme”, „Chartblast”, „MTV Top 20” czy „Uncompressed”.

MTVNHD to czwarty kanał wysokiej rozdzielczości w ofercie Cyfrowego Polsatu po Polsat Sport HD, Eurosport HD, HBO HD. Na liście kanałów platformy znajduje się na 92 pozycji.

 

Dopisek ode mnie, to nie media2 poinformowało tylko zrobił to CP to raz, a dwa nie podobno potwierdził, a jak widać na pewno potwierdził.

 

 

Widać pani z CP nie jest kompetentną osobą :P Dziwi mnie, dodali kodowanie i na listę kanałów a tu nagle, że nie wiadomo czy kanał dołączy do oferty... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się cieszę że będzie za darmo do końca stycznia 2009, już polubiłem ten kanał, BRAK głupich Reality Show to WIELKI PLUS :P

leci tylko muzyka na świetnym poziomie i jakości, bez żadnych reklam

dziwi mnie tylko nie potrzebny dopisek test przy MTVN HD test w CP

ale ogólnie super bo wreszcie porządna muzyka a nie [beep]erele w MTV i VH1 a Viva i 4fun to powtórki że szok, przed chwilą chyba tysięczny teledysk Stachurkiego "Jedwab" widzę w życiu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie :?: Idąc takim tokiem myślenia - to dlaczego MTV, VH1 i VIVA są w polskiej wersji. W końcu to specjalnie dla Polski. Chyba CP nie będzie chciał zdzierać 6 zł za kanał, który nie jest w polskiej wersji językowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTVNHD nie jest kanałem tylko dla Polski, ale także dla innych krajów, wiec jak mieliby nadawać tylko w j. polskim :roll: Ale może mogliby polską ścieżkę językową dodać, wkońcu kanał powstaje w Polsce :>

A co do opłaty, to czemu sądzisz, że CP nie będzie zdzierał z abonentów tych 6 zł za MTVNHD - przecież nawet za Polsat Sport HD żądają opłaty, choć to jest kanał "Made by Polsat" :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...