Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj leciało koło 9 do 12 :D

już MTVN HD się powoli nudzą bo powtarzają sie powoli teledyski... :( ale niektóre to są za[beep]iste że mógłbym je słuchać cały czas :jupi:

aha i jeszcze jedno wiem że nazwa kanału to Music Television Network HD to moim zdaniem to MTV N (czyli Nickoledeon) HD, to jakby dwa kanały w jednym :P

no i w paśmie Nick zmienia logo z MTV HD na logo Nickoledeona HD :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

 

Ja mam troszke inny problem

 

Ktos napisal ze MTVNHD ma byc za free do konca roku w kazdym pakiecie... Ja osobiscie mam pakiet Mini i mam na liscie oczywiscie ten kanal ale po wlaczeniu go po chwili ukazuje mi sie ze kanal jest zakodowany ... mimo iz moj echostar wyswietla ze jest to kanal niekodowany...

 

Czy jest to spowodowane tym ze mam dekoder SD a kanal jest NIBY HD (bo ktos pisal ze nadaja w 4:3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kersiu MTVN HD to kanał nadawany w MPEG-4, a dekodery SD nie odtwarzają tego formatu. A poza tym ten kanał ma być odkodowany do końca stycznia 2009 roku, ale tylko dla tych abonentów, którzy posiadają dekodery HD.

Ta, może w MPEG-7

Ja na swoim dekoderze SD, MPEG-2 słucham sobie MTVN HD :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Odświeżam wątek...

Czy wy też macie takie wrażenie jakby większość teledysków puszczanych na tym kanale była upscalowana? Mam niby TV Full HD 42" ale w/g mnie w większości przypadków jakość obrazu nie umywa się zupełnie do np. NGC HD czy Eurosport HD. Jak pokazują jeszcze prezenterów w studiu to jeszcze jako tako to wygląda, ale przy teledyskach o co chyba właśnie chodzi w tym kanale to jest kijnia. Pomijam już fakt programów w których emitują teledyski w okienku.

 

Lecz i tak zauważyłem poprawę na lepsze, nie miałem tego kanału przez dobre parę miesięcy, ale wydaje mi się że rok temu leciało tam więcej "okienkowych" teledysków, teraz przynajmniej próbują upscalować część ;]

 

A no i na plus trzeba zaznaczyć że przynajmniej nie nadają pryszczy amerykańskich nastolatków w HD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Coś na tym kanale dużo muzyki...Widocznie MTV nie nagrało dużo głupkowatych programów w HD

Na całe szczęście MTVN HD to coś w rodzaju europejskiego odpowiednika amerykańskiego kanału Palladia HD. Ale spokojnie w USA dobrze sobie radzi głupkowate MTV HD wiec pewnie wkrótce wkroczy ono i do Europy. Pozostaje tylko mieć nadzieję że na głupkowate serialiki i programy stworzą oddzielny kanał HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...