Jump to content

Recommended Posts

No i od dziś mamy MTV Live HD ;) Przed chwilą pojawiło się logo, które jest jakiś kilometr od krawędzi ekranu :D

@Peter Parker

Gdyby była taka możliwość, prosiłbym o zapy nowej MTV Live HD, jeśli to nie problem oczywiście?

Aktualnie nie mam możliwości zrobienia zapów, ale myślę, że fotki wystarczą - w złej jakości nie są ;]

pic0129m.th.jpg pic0131r.th.jpg pic0132j.th.jpg pic0134t.th.jpg pic0136z.th.jpg

@Peter Parker - wszyscy dziękujemy Ci za poświęcenie się...

Natomiast ode mnie dla bardziej wymagających osób 3 zapy:

mtvnhd1.png

mtvnhd2.png

mtvnhd3.png

Moim zdaniem akurat na MTVN HD... o przepraszam na MTVLive HD (:D) zmiana grafiki, logo i belek wyszła im najlepiej.

Jak dla mnie to belka mogłaby być trochę większa, bo w chwili obecnej jest mało czytelna.

Logo jak najbardziej na plus.

Belka świetna, nie zajmuje dużo ekranu, tylko czcionka mogła być trochę większa.

Po [beep]e to "live" w nazwie? Nie można było zrobić po prostu MTV HD, a tak zerżneli nazwę od MEZZO...

MTV HD mogłoby się kojarzyć z kanałem rozrywkowym, jakim bez wątpienia jest MTV Polska. Obecna nazwa jest wzorowana na kanałach tematycznych MTV, a konkretnie tych muzycznych.

Szkoda tylko, że to logo jest takie odległe od krawędzi ekranu.

Mam też kineskopowy odbiornik i logo jest nałożone w samym rogu ekranu, zależy od telewizorów.

Ten kanał jest nastawiony na muzykę komercyjną (tak jak przykładowo Viva czy 4fun.tv) czy może grają wszystko bez względu na gatunek??? Pytam, bo rozważam zamówienie sobie dodatkowego pakietu tylko ze względu na ten kanał. Bo wygląda ciekawie (koncerty... ;)), ale tak na dobrą sprawę nie wiem, co tam grają. A kolejnego kanału pokroju Vivy nie chcę mieć. Ktoś mógłby wypisać mniej więcej jakie zespoły/wokalistów można tam zobaczyć?

Na MTV Live HD jest różnorodna muzyka, nie tylko [beep] z Vivy i 4fun.tv. Przeważają koncerty z serii World Stage, gdzie występowali m.in. Green Day czy Linkin Park. Często lecą nagrania z Rock Am Ring, świetnego niemieckiego festiwalu, gdzie znajdziemy tylko rock/metal. Osobiście czekam na nagrania w HD z 2011 roku, z owego festiwalu. Pozdrawiam!

Wielbiciel muzyki z Eski.tv czy VIVY rzadko znajdzie na MTV Live HD hity które lubi :) Ja tam często trafiam właśnie na koncerty.

Powiedzcie czy ten kanał ma ramówkę w języku polskim?

Na kanałach typowo muzycznych to nie stanowi problemu, a takim jest właśnie MTV Live HD.

Tyle, że jeśli nic się nie zmieniło, to MTV Live HD jest tworzony przez polski odział MTV, więc przydałaby się choć odrobinka polskiego akcentu :)

To że jest tworzony przez polski oddział MTV nie ma żadnego znaczenia. Jest to kanał, ogólnoeuropejski, nadawany w języku angielskim i tyle.

Co ciekawe, w UK ten kanał nadawany jest dalej pod nazwą MTVN HD, a w jednym z krajów Ameryki Południowej, również znany nam MTVLive HD jest nadawany jako VH1 HD.

Od kiedy mam tą stację już z 1,5 roku to nadawane tam sa przeważnie jedne i te same klipy (mam wrażenie że oni mają malutką baze i więcej klipów tam wyemitować nie mogą ) W ''HD Top Rated'' ciągle leci to samo przez wiele miesięcy czasami w ''HD music blast'' coś puszczą innego ale to rzadko, tam nie ma muzyki dance ,lub jest bardzo rzadko .

Ale jest coś innego niż [beep] z VIVY czy 4fun.tv.

@CYFROmaniak, owszem MTV Live HD tworzony jest przez poslki oddział MTV. Ale jest to wersja międzynarodowa, więc nic dziwnego, że nie ma tam polskiego akcentu.

Widocznie tyle teledysków mają w hd. Szkoda że nie mogą z tego zrobić takie VH1 HD, ale bez Polskiej muzyki.

To nie teledyski są w HD a koncerty w plenerach i prezenterów zapowiadających i jingle,a teledyski są upscalane do HD ale mozesz obejrzeć HD jedynie wieczorem na TVN-ie HD miedzy 2 a 5 godziną w nocy razem sms gierkami.