Jump to content

Recommended Posts

Polski oddział MTV przygotowuje się do uruchomienia paneuropejskiego kanału MTV HD nadawanego w wysokiej rozdzielczości. Stacja, która zadebiutuje we wrześniu prawdopodobnie na siedmiu europejskich rynkach (...) MTV Networks Polska chce, by zarówno Nickelodeon, jak i MTV HD dotarły na początku do jak największej liczby gospodarstw domowych. W tym celu prowadzi rozmowy z operatorami kablowymi i platformami satelitarnymi.

źródło: press.pl

Program nadający z Polski dla innych krajów europejskich.Wreszcie dajemy coś od siebie.Tylko żeby ramówka MTV HD nie byla taka słaba jak lokalnych wersji MTV

Wiemy co nieco:

Na program MTV HD złożą się sztandarowe pozycje z portfolio grupy. Widzowie otrzymają możliwość zobaczenia słynnych koncertów Unplugged, równie słynnych Storytellers, czy MTV Life and Rhymes. Na kontent w HD złożą się premierowe teledyski najpopularniejszych artystów czy widowisko muzyczne, jakim jest MTV Europe Music Awards.
źródło: wirtualnemedia

Jestem bardzo ciekawy co kryje się pod: "sztandarowe pozycje z portfolio grupy". Miejmy nadzieję, że nie te głupawe programy... Fajnie, że będą teledyski w HD :D będzie co nagrywać :jupi:

stacji muzycznych w Polsce jest jak na lekarstwo,a stacji muzycznych emitującą dobra muzykę jest jeszcze mniej.MTV HD jest kroplą w morzu potrzeb

Jestem bardzo ciekawy co kryje się pod: "sztandarowe pozycje z portfolio grupy". Miejmy nadzieję, że nie te głupawe programy...

Te standardowe "sztandarowe pozycje z portfolio grupy" zostały wymienione dalej... chyba to zauważyłeś ;p Jeden MTV HD to za mało by zapychać je powtarzanymi programami.

Heh nie rozumeice strategi MTV ^^' MTV (ONE) Polska jest dla waszych "głupawych programów", do muzyki jest MTV TWO,BASE (teraz tylko w UK),DANCE,HITS. To że platformy nie mają miejsca na te kanały krótko mówiąc mają w tylnej części ciała ;p

Więc nie martwcie się na HD raczej będzie sama muzyka, bo to tylko przyciągnie ludzi do tego kanału (bo nie ma innego takiego kanału dostępnego w polsce ;p). No ale każdy jest skłony do samobójstwa ;p

Nie koniecznie tylko muzyka...

Wszytko zalezy czy Jacckasy itp... sa kręcone już w HD czy nie... Bo jak tak to znajdą miejsce i na MTV HD

A skoro to z Polski ma być nadawane na Europę, to znaczy, że będzie po angielsku ta sama wersja na całą Europę? Mi to tam wszystko jedno, marzy mi się taka forma tego kanału jaką kiedyś miał Atomic TV na Wizji...

Wczoraj uzyskałem pewne informacje na temat MTV HD: będzie po angielsku, bez polskiej wersji; nie będzie tych głupawych programów, tylko koncerty i teledyski w HD, tzn głownie będą koncerty i teledyski.

No w sumie przesadziłem, mogą się pojawić magazyny ale nie jakieś o randkach ;p

I nie zależy czy coś jest nagrane w HD ;> musi się wpierw marketingowo opłacać, MTV bedzie chyba pierwszym tak dostępnym muzycznym kanałem HD w Europie, więc co się opłaca?. Są programy które są kręcone w HD ale puszczają w kanale SD (HD lepiej wygląda w SD niż oryginalne SD)

Przekazuję Wam z "ust" osoby która zajmuje się dystrybucją kanałów Viacom, że MTV HD najprawdopodobniej wystartuje we wrześniu tego roku.

Do tego czasu transponder Viacom z Hotbirda opuszczą kanały z paczki TPS tj. MTV France, VH1 Europe i Game One.

1. To już wiedzieliśmy, że we wrześniu.

2. Fajnie, przynajmniej nie będą dublowali kanałów :D

3. Gdzieś usłyszałem, że niby MTV HD ma dołączyć do oferty Cyfry, to tak nawiasem...

MTV Networks Polska zmieniło raczej strategię obecności w platformach i nie chce już podpisywać umów na wyłączność. Emisja na własnym TP (jesli taka będzie) także na taki krok by wskazywała.

Niestety kanał identyfikowany jako TEST jest kodowany, a testy miały być FTA :?: (11074 V MTV Networks Europe :?: )

Niech ktoś naprawi nazwę tego tematu i kopsnie wszystkie litery wielkie, tak nawiasem mówiąc :smile:

PawelU1981

Mówisz masz 8)

Nie wnikam jeśli ktoś ma "wtyki" i mówi, że będą FTA, dla mnie liczą się fakty :D

Jeżeli twierdzisz, że nikt nic nie mówił, to poczytaj sobie tutaj

Wydaje mi się, że autor tego tekstu miał na myśli to iż kanał w chwili pisnia artykułu był FTA, a nie to iż jego testy będą FTA... Może źle rozumuję, ale to odczytuję.

Oczywiste, że chodziło o sytuację w danej chwili. Obecnie przekaz jest kodowany w Cryptoworks i Seca 2 (ale nie 0065 dla Cyfry+, a 0068 - z tego ProvID korzystał kiedyś francuski Equidia, nie wiem jak jest teraz, sprawdzę przy okazji)

MTV HD nie jest w C+, to błąd Kingofsat. Provider dalej jest 0068

edit:

tak sobie myślę czy to nie jest czasem provider serwisowy, bo w internecie można znaleść info, że 0065 identyfikuje się jako CYFRA+, a 0068 jako CYFRA2. Druga możliwość to jest prov. dla nowych kart CYFRY.

No ok, ale co jeśli abonent odbierający kanał z poziomu karty "0065" będzie chciał mieć MTV HD? To co? Powiedzą mu, że nie ma możliwości? A może dołączą Seca 2?