Jump to content

Recommended Posts

Polski oddział MTV przygotowuje się do uruchomienia paneuropejskiego kanału MTV HD nadawanego w wysokiej rozdzielczości. Stacja, która zadebiutuje we wrześniu prawdopodobnie na siedmiu europejskich rynkach (...) MTV Networks Polska chce, by zarówno Nickelodeon, jak i MTV HD dotarły na początku do jak największej liczby gospodarstw domowych. W tym celu prowadzi rozmowy z operatorami kablowymi i platformami satelitarnymi.

 

źródło: press.pl

Link to post
Share on other sites

Wiemy co nieco:

Na program MTV HD złożą się sztandarowe pozycje z portfolio grupy. Widzowie otrzymają możliwość zobaczenia słynnych koncertów Unplugged, równie słynnych Storytellers, czy MTV Life and Rhymes. Na kontent w HD złożą się premierowe teledyski najpopularniejszych artystów czy widowisko muzyczne, jakim jest MTV Europe Music Awards.
źródło: wirtualnemedia

 

Jestem bardzo ciekawy co kryje się pod: "sztandarowe pozycje z portfolio grupy". Miejmy nadzieję, że nie te głupawe programy... Fajnie, że będą teledyski w HD :D będzie co nagrywać :jupi:

Link to post
Share on other sites
Jestem bardzo ciekawy co kryje się pod: "sztandarowe pozycje z portfolio grupy". Miejmy nadzieję, że nie te głupawe programy...

 

Te standardowe "sztandarowe pozycje z portfolio grupy" zostały wymienione dalej... chyba to zauważyłeś ;p Jeden MTV HD to za mało by zapychać je powtarzanymi programami.

 

Heh nie rozumeice strategi MTV ^^' MTV (ONE) Polska jest dla waszych "głupawych programów", do muzyki jest MTV TWO,BASE (teraz tylko w UK),DANCE,HITS. To że platformy nie mają miejsca na te kanały krótko mówiąc mają w tylnej części ciała ;p

 

Więc nie martwcie się na HD raczej będzie sama muzyka, bo to tylko przyciągnie ludzi do tego kanału (bo nie ma innego takiego kanału dostępnego w polsce ;p). No ale każdy jest skłony do samobójstwa ;p

Link to post
Share on other sites

A skoro to z Polski ma być nadawane na Europę, to znaczy, że będzie po angielsku ta sama wersja na całą Europę? Mi to tam wszystko jedno, marzy mi się taka forma tego kanału jaką kiedyś miał Atomic TV na Wizji...

Link to post
Share on other sites

Wczoraj uzyskałem pewne informacje na temat MTV HD: będzie po angielsku, bez polskiej wersji; nie będzie tych głupawych programów, tylko koncerty i teledyski w HD, tzn głownie będą koncerty i teledyski.

Link to post
Share on other sites

No w sumie przesadziłem, mogą się pojawić magazyny ale nie jakieś o randkach ;p

I nie zależy czy coś jest nagrane w HD ;> musi się wpierw marketingowo opłacać, MTV bedzie chyba pierwszym tak dostępnym muzycznym kanałem HD w Europie, więc co się opłaca?. Są programy które są kręcone w HD ale puszczają w kanale SD (HD lepiej wygląda w SD niż oryginalne SD)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przekazuję Wam z "ust" osoby która zajmuje się dystrybucją kanałów Viacom, że MTV HD najprawdopodobniej wystartuje we wrześniu tego roku.

Do tego czasu transponder Viacom z Hotbirda opuszczą kanały z paczki TPS tj. MTV France, VH1 Europe i Game One.

Link to post
Share on other sites

1. To już wiedzieliśmy, że we wrześniu.

2. Fajnie, przynajmniej nie będą dublowali kanałów :D

3. Gdzieś usłyszałem, że niby MTV HD ma dołączyć do oferty Cyfry, to tak nawiasem...

Link to post
Share on other sites

MTV Networks Polska zmieniło raczej strategię obecności w platformach i nie chce już podpisywać umów na wyłączność. Emisja na własnym TP (jesli taka będzie) także na taki krok by wskazywała.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Jeżeli twierdzisz, że nikt nic nie mówił, to poczytaj sobie tutaj

 

Wydaje mi się, że autor tego tekstu miał na myśli to iż kanał w chwili pisnia artykułu był FTA, a nie to iż jego testy będą FTA... Może źle rozumuję, ale to odczytuję.

Link to post
Share on other sites

Oczywiste, że chodziło o sytuację w danej chwili. Obecnie przekaz jest kodowany w Cryptoworks i Seca 2 (ale nie 0065 dla Cyfry+, a 0068 - z tego ProvID korzystał kiedyś francuski Equidia, nie wiem jak jest teraz, sprawdzę przy okazji)

Link to post
Share on other sites

MTV HD nie jest w C+, to błąd Kingofsat. Provider dalej jest 0068

 

 

edit:

 

tak sobie myślę czy to nie jest czasem provider serwisowy, bo w internecie można znaleść info, że 0065 identyfikuje się jako CYFRA+, a 0068 jako CYFRA2. Druga możliwość to jest prov. dla nowych kart CYFRY.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...