Jump to content

Recommended Posts

Kanał MTV HD pojawi się w Cyfrze+ dopiero po wymianie kart w październiku. Przecież to logiczne.

Nie! To jest głupie. Dlaczego? Bo oni znowu udostępnią kanał abonentom N dni po starcie :roll: Też im to różnicę robi, jak i tak większość oferty HD będzie na starych kartach... dla mnie głupota i tyle.

Z tego wynika, że będzie:

Provider 0068 to Cyfra+ na nowych kartach. Niedługo dojdzie kodowanie w Conax o Nagra3.

:-8:brawo:

czyli wszędzie

n - za darmo do pakietu

c+ - 5 zł

cp - pakiet hd jak takowy zrobią

Coś mi sie wydaję, że tym razem w cyfrze będzie bez dodatkowych opłat

1. Czeka kogoś zmiana nazwy tematu, z ładnej "MTV HD", na obrzydliwą MTVNHD :roll:

2. Dlaczego mariusz B sądzisz, że będzie za darmo w C+?

Dlaczego nazwa MTVNHD jest obrzydliwa ? MTV Networks High Definition. Kanał będzie tworzony przez zespół MTV Networks Polska i stąd ta nazwa. Nazwa jak każda inna, a nawet taka bajerancka 8)

Dlaczego nazwa MTVNHD jest obrzydliwa ? MTV Networks High Definition. Kanał będzie tworzony przez zespół MTV Networks Polska i stąd ta nazwa. Nazwa jak każda inna, a nawet taka bajerancka 8)

Tylko tyle ze sie kojarzy znowu z kanalem TVNu. MTVNHD. :x (Wiem ze nie ma nic wspolnego !!) Ale jak juz, to mogli wstawic przerwe np. MTVN HD. Te razem pisane wyglada jak jakies polamane japonskie.

A temat bardziej powinien sie nazywać MTVNHD lub jeszcze lepiej (C+ n) MTVNHD

Po zatem ta nazwa jest beznadziejna

ile razy bym jej nie zobaczył nigdy jest odruchowo nie tłumaczę MTV N HD tyko zawsze M TVN HD

Prawidłowo powinno się pisać MTVN HD. A dlatego MTVN a nie MTV, ponieważ identyfikacja "MTV HD" sugerowałaby, że to kanał podobny lub identyczny co MTV, a MTVN HD zaprezentuje zarówno programy MTV jak i Nickelodeon :)

No już, niech będzie, dam Wam logo MTVN HD a nieco większych rozmiarach ;)

mtvnhddvbnewsplga3.th.jpg

Tak bez żadnego proszę, ani dziękuję no ale trudno, już ten raz przeżyję :curious:

moim zdaniem to logo powinno byc zamiennie jak pozcyje mtv leca to mtv a jak pozycje nick to logo nicka i mysle ze to duzo lepiej by wygladalo niz taka sklejka jak teraz

Na 99 % logo rysowane w Paint'cie. Ciekawe ile twórca dostał kasy za to. Za bardzo się nie wysilili. Ja też bym takie umiał zrobić, choć nie umiem rysować.

... Ja też bym takie umiał zrobić, choć nie umiem rysować.

Gadać każdy potrafi, więc się pochwalę. Zaznaczam, że nie umiem rysować, ale uważam, że moje jest fajniejsze w porównaniu do oryginału :D

2833434378_bb3ae5a2ce_o.jpg