Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem MTV Live HD się teraz pogorszyło w kwestii puszczania teledysków w ''HD Music Blast'' leci przeważnie to samo ,prawie same dzisiejsze [beep]y a nie tak jak poprzednio no też prawie leciało to samo ale z poprzednich lat w ''Hot Right Now'' ciągle leci tak ocenzurowana ''Rita Ora'' że tego się nie chce słuchać ,z deszczu pod rynne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również zauważyłem brak "HD" w logo stacji. Dodatkowo logo ekranowe zostało przyciemnione.

Nie wiem czemu ma to wszystko służyć. Gdybym nie wiedział to przeglądając kanały na moim CRT i trafiając na MTV Live nawet nie zorientowałbym się, że mam do czynienia z kanałem HD ;p

 

Czyżby myśleli o przejściu na SD? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przeglądając program TV na stronie Cyfry zauważyłem, że od 1 marca na MTV Live HD w ramówce są tylko i wyłącznie programy rozrywkowe i seriale znane ze zwykłego MTV. Nie mam tego kanału więc nie mogę sprawdzić ale wydaje mi się, że do tej pory na tym kanale leciała tylko muzyka. Czyżby niepostrzeżenie Viacom kolejny kanał muzyczny zmienił w rozrywkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że mam ten kanał ale i tak go nie oglądam bo jak nie te komercyjne koncerty "artystów" które się powtarzają to inne transmisje wałkowane wkoło - szkoda czasu na to, lepiej nawet Polo TV pooglądać sobie :) .

Wg mnie Viacom doprowadzi do upadku MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając program TV na stronie Cyfry zauważyłem, że od 1 marca na MTV Live HD w ramówce są tylko i wyłącznie programy rozrywkowe i seriale znane ze zwykłego MTV. Nie mam tego kanału więc nie mogę sprawdzić ale wydaje mi się, że do tej pory na tym kanale leciała tylko muzyka. Czyżby niepostrzeżenie Viacom kolejny kanał muzyczny zmienił w rozrywkowy?

To najwidoczniej błąd w programie, bo na antenie MTV Live HD nadal muzyka, muzyka i muzyka (a nie np. w tej chwili "Ekipa z New Jersey") :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że mam ten kanał ale i tak go nie oglądam bo jak nie te komercyjne koncerty "artystów" które się powtarzają to inne transmisje wałkowane wkoło - szkoda czasu na to, lepiej nawet Polo TV pooglądać sobie :) .

MTV LIVE HD to komercyjna stacja, zatem trudno od niej wymagać ambitniejszego koncertu. A z tym porównaniem to trochę nie na miejscu - całkowicie inna muzyka. Polo TV sama w sobie jest bardzo dobra (w porównaniu do TV.DISCO :lol2: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam ten kanał już dłuższy czas i stwierdzam, że muzycznie jest to połączenie MTV Hits + MTV Dance. Więc to, że nie ma ich na platformach cyfrowych nie jest już takim problemem. :)

Denerwują mnie te notowania tematyczne sprzed roku czy dwóch lat i to, że w sumie mało jest tu treści HD... Koncerty/wydarzenia też się często powtarzają ale to może i dobrze, bo każdy ma okazje zobaczyć ale np. Isle of Malta 2013 powtarzali tylko przez jeden tydzień, teraz już nie ma jak zobaczyć w telewizji tego festiwalu... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie te notowania tematyczne sprzed roku czy dwóch lat i to, że w sumie mało jest tu treści HD... Koncerty/wydarzenia też się często powtarzają ale to może i dobrze, bo każdy ma okazje zobaczyć ale np. Isle of Malta 2013 powtarzali tylko przez jeden tydzień, teraz już nie ma jak zobaczyć w telewizji tego festiwalu... :/

Impreza "Isle Of MTV Malta Special" wyjątkowo jest nieczęsto powielana. Ja sobie co roku nagrywam z VIVY GER (tam krótko - 45 min.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...