Skocz do zawartości

Platformy Cyfrowe vis-a'-vis Kablówkom.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przewagą "kablówki" nad platformą jest mnogość programów z wielu platform. Ja jako kibic sportowy cieszę się, że za pośrednictwem mojej "kablówki" mam dostęp do: POLSAT SPORT, POLSAT SPORT EXTRA, TVP SPORT, EUROSPORT, EUROSPORT 2, ESPN CLASSIC SPORT, EXTREME SPORTS, CANAL+ SPORT. Do kompletu brakuje jeszcze SPORTKLUBU i CANAL+ SPORT 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np. jak nie przedłużą umowy lub kanał wycofuje się z Polski to tak ale jest to małe prawdopodobieństwo.Chociaż BBC Prime z Cyfry+ wyrzucili no ale ten kanał wycofał się z Polski

@andi

Brakuje jeszcze NASN,nSport HD oraz Sportklub+

Ale jak wiemy nSport raczej w kablówkach nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam, że kablówki szczególnie w Warszawie - Aster i UPC - przegrywają z platformami cyfrowymi głównie cenowo

w CP mamy pakiet familijny już za 37,90 zł. - a w kablówce za podobną cenę otrzymamy niewiele - w Aster pakiet Basic kosztuje aż 64,10 zł. - różnica ponad 26 zł. za którą mogę dokupić np. w CP paczkę HBO :-)

 

podobnie wygląda porównanie pakietu Antena w Aster z CP pakiet Mini - CP Mini - kosztuje tylko 9,90 zł. miesięcznie

a podobny pakiet Antena w Aster to koszt 79,71 zł./ za kwartał co wychodzi 26,57 zł./miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówki rulez. Co prawda w mojej lokalnej kablówce nie ma jeszcze cyfrówki, pomijając fakt że testują i jeszcze pewnie w tym kwartale wejdzie. W sumie mam 47 kanałów z czego jakieś 10 kanałów zagranicznych (TV5, CNN, Super RTL, Tele 5 Niemieckie, MTV Germany,Dsf, Vox, Pro7).

Nie lubię przełączać w dekoderze kanałów, po to mam 100 do zaprogramowania w telepudle, aby to zapełnić. Płacę 35 zł, mi to wystarcza, może nie ma wszystkich kanałów....ale po co tyle komu.

Gdyby było 100 kanałów to by się we łbie poprzewracało.

Po2. moja kablówka reaguje niespodziewanie szybko (zawieszenie kanału max 1 dzień).

Jak kumpel mi opowiadał który ma UPC (w moim mieście są 2 kablówki, moja ma większą cześć miasta, gości na terenach konkurencji) to coś się zawiesiło- miesiąc oglądali czarny obraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...