Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barti - nie masz czego żałować, w sumie nie ma nic nowego w tej wersji 2.0

 

No, żałować nie ma czego, bo za jakiś czas wszyscy będą mieli do tego dostęp, ale nie zgodzę się, że nie ma nic nowego.

Mnie najbardziej podoba się:

- informacja, do kiedy obowiązuje umowa - przydatne, jeśli ktoś zarządza umowami kilku osób,

- możliwość zapłacenia elektronicznie dowolnej kwoty,

- możliwość ponazywania wedle uznania poszczególnych kart - w starej wersji tego nie znalazłem, a odnalezienie się w pięciu kartach wymaga podrapania się po głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super. Kontakt z call center nie jest już potrzebny bo wszystko można zrobić przez nowego ICOKa. Co mnie zaskoczyło, to możliwość "wyklikania" sobie nowej oferty ;) no i w końcu wszystkie informacje o usługach mam dostępne z jednego miejsca.

 

Korzystam również z oferty innych operatorów i powiem szczerze, że ICOK pokazuję nową jakość. Myślę, że inni mający internetowe centrum obsługi powinni wzorować się na cp. Oby tak dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, całkiem ładne te nowe iCOK! :D

Widać, że Cyfrowy Polsat tutaj się postarał. :) Grafika bardzo przyjemna dla oka. :)

Pytanie tylko, jak z funkcjonalnością? Jak ze stabilnością? Nadal potrafi znienacka "wywalić" do ekranu logowania? Działa poprawnie na przeglądarkach IE i Firefox 24.0?

Ciekawe też, kiedy te nowe iCOK zostanie ostatecznie udostępnione wszystkim abonentom... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana pakietów (Mini HD <-> Rodzinny HD), dołączenie/odłączenie opcji dodatkowych (HBO, Cinemax, Pakiet Sport, Film) czy przedłużenie umowy?

 

Dokładnie tak jak napisałeś, mogę zmienić sobie pakiety, dodać nowe z niektórych zrezygnować ;) ciekawa funkcjonalność.

A jak na razie nie zauważyłem, jakiś problemów.

Testowałem tylko na Chrome, nie wiem jak z innymi przeglądarkami.

Wieczorem prze klikam się przez wszystkie opcję bo trochę tego jest, ale jak narazie wielki plus.

 

Dobra opcja to możliwość kontaktu z CP przez icok, wieczorem wypróbuję tę opcję jak to działa w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...