Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noo, mi zarówno na IE 8, jak i IE 9 iCOK nie chce działać. Sprawdziłem to na trzech kompach: dwóch moich (jeden stacjonarny z Windows XP z IE 8, drugi to laptop z Windows 7 64-bit i IE 9) oraz u mnie w pracy (stacjonarny z Windows 7 32-bit z IE 8 ). I na nich wszystkich iCOK nie funkcjonuje. :? Za to na moim stacjonarnym, jak i na laptopie na Firefoksie śmiga elegancko... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@krol_julian

Chyba masz rację. Dlatego też ja już de facto zrezygnowałem z IE. Przerzuciłem się na Firefox'a. Wszystkie strony działają mi na nim elegancko. A na IE nie dość, że część stron nie chce działać to wiele z nich działa też niepoprawnie, przy jednoczesnym niezłym zamulaniu. Z IE korzystam już tylko wtedy, gdy naprawdę muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie na Firefox 24.0 nieustanna ruletka - czasem wchodzi za pierwszym strzałem, a czasem muszę logować się 5 razy (albo wywali z powrotem do logowania przy odmowie ustawienia kodu autoryzacji, albo nie wyświetli u góry linków do nawigacji po profili, ew. wyrzuci "undefined").

 

Przesiadka na Chrome z uwagi na wesołą politykę Google w kwestii eksportowania wszystkiego na ich serwery nie wchodzi w grę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbujcie Comodo Dragon - przeróbkę Chrome od Comodo Security Solutions, Inc. (producenta uznanego Comodo Firewall). Comodo Dragon nie udostępnia danych Google, oferując dodatkowo parę opcji, których Chrome nie ma.

 

Podsumowując i wracając do tematu:

- pod FF 24.0 u mnie można zalogować się do ICOK dopiero za 5-6 razem - loteria, bo nie wiem, czy mnie zaloguje i za chwilę wywali z konta, czy też powita jakimś niezrozumiałym komunikatem typu "undefined" lub będzie wracało w kółko do ekranu logowania,

- pod IE 10 strona w ogóle się nie wczytuje,

- pod Comodo Dragon 29.1.0.0 ICOK wchodzi wręcz wzorcowo i za pierwszym razem.

 

Tak to jest, jak zleca się napisanie strony jakiemuś studencinie na stażu... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli też twoje dane błędnie wpisać i system nie przyjmuje np. zły Pesel. Zadzwoń na infolinię i się zapytaj o poprawność danych. A to nowy dekoder/moduł z z cesji?

Kiedyś tak miałem ale jak robiłem cesję dekodera i poprzedni właściciel nie usunął swojego konta w ICOK i ja nie mogłem utworzyć nowego na swoje dane. Dopiero w Cyfrowym Polsacie usunięto stare konto a ja później założyłem swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...