Skocz do zawartości

Problemy ze sprzętem i z odbiorem sygnału Polsat Box


minajta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Które inne? Mam pakiet L. I on działa. Nie mam kanałów od canal plus. Na tych dwóch mi najbardziej zależy: Ale kino i Planete.

Ponawianie sygnału nie działa. W ogóle ponawianie sygnału przez ICOK chyba jest zwalone, bo jak dostałem nowy dekoder, to sobie mogłem ponawiać sygnał do końca świata i jeden dzień dłużej, bo dopiero 3 konsultant mi wznowił uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Michu_97 napisał:

Inne od Canal+. Jak masz pakiet L jak ja to powinniśmy mieć te kanały. Ja cały dzień ponawiam uprawnienia i dzwonię do nich. Nikt z konsultantów nie może mi pomóc a mówią, że muszę te kanały mieć.

Kanały od Canal plus są na polsat box go ale tam nie ma ale kino. A z satelity zakodowane.

Jeśli dzwonisz cały dzień, to musi być jakaś grubsza sprawa. Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działają kanały z c+ np planete na 605 ale dziś podczas skoków na eurosporcie wyskoczył napis "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" ale tak tylko na kilka sekund że nawet nie zdążyłem zdjęcia zrobić. Widać że Polsat cały czas walczy z dekoderami ad562cd3de647e9882193275c5601ea4.jpg

Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gizior89 napisał:

Widać że Polsat cały czas walczy z dekoderami emoji204.png

nie nie walczy i nawet się nie kryją że coś już robią  :) tylko udaje @Specjalista Polsat Box że nie widzi problemu , w większości gdy ten komunikat sie pojawi oglądanie kanału dalej jest niemożliwe bo dźwięk rozjeżdża sie z obrazem , nie jest to regułą ale tak bywa po " PLANSZY " która z zaskoczenia pojawia się losowo na kanałach w najmniej oczekiwanym momencie 

 

Od 20-01-2022 do oferty z dekoderem PB4K można " wypożyczyć " dysk 1TB jak już wiemy ... @Specjalista Polsat Box może coś więcej czy dowiedziałeś się o NOWOWŚCI od NAS 💁‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...