Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Różnią się tym. że na Premium za 99,90 możesz podpisać umowę na 15 lub 20 m-cy. W przypadku Premium za 99 zł można było wziąć abo wyłącznie na okres 29 m-cy.

Do tego kanał Cinemax HD jest dostępny za darmo dla dotychczasowych posiadaczy pakietu Cinemax tylko do 3.11.2010. Biorąc stary pakiet Premium miałeś gwarancję wyłącznie na Cinemax SD i nie wiadomo czy dostaniesz go za friko po 3.11.2010r.

 

Jeżeli ktoś chce zamiast tunera moduł HD na wynajem, to jednorazowa opłata wynosi 1 zł, a miesięczna 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbigniew J, czyli wniosek z tego, że najlepiej poczekać aż dla obecnych abonentów będą dostępne nowe pakiety i wtedy przejść na nowe Premium.

 

P.S.: z tego co widzę na stronie CP, to Premium można wziąc na 15 lub 29 m-cy, więc nie wiem skąd wzięło Ci się 20 m-cy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne 3 lata. Na Familijny HD można podpisac umowę w dwóch wariantach.

1. Umowa na pakiet Familijny HD z zejściem do pakietu Mini HD i powrotem do Familijnego HD w trakcie umowy z dekoderem HD za 149zł (brak mozliwości włączenia pakietów dodatkowych) - umowa na 29 miesięcy (2 lata i 5 miesięcy).

2. Umowa na pakiet Familijny HD z pakietami doatkowymi (czterema) z prawem rezygnacji z pakietów dodatkowych (wszytskich czterech - obowiązek tylko na pakiet Familijny HD i możliwością włączania i wyłaczania pakietów dodatkowych w trakcie umowy) z dekoderem HD za 99zł - umowa na 15 lub 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpisujesz umowę na pakiet Familijny HD na 15 lub 29 miesięcy. W pierwszym przypadku masz 1 miesiąc gratis w postaci pakietów dpdatkowych czyli Extra HD, Sport HD, Cinemax HD, Domowa Wypożyczalnia Filmowa. Natomiast przy umowie na 29 miesięcy masz ten sam gratis tyle, że przez trzy miesiące. Przy umowie na 15 i 29 miesięcy dekoder HD bez dysku kosztuje 99 zł, natomiast dekoder HD z dyskiem dostępny jest tylko przy umowie na 29 miesięcy i jego koszt to 199 zł. Dekodery oczywiście są na udostępnianie, a nie na właność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja coś pisałem o 5 złotych? Udostępnianie nie jest równoznaczne z dodatkową, co miesięczną opłatą. Przy podpisywaniu umowy zapłacisz 99 czy 199 zł i dekoder masz przez cały okres umowy bez dodatkowych opłat.

Niestety, ale jasnowidzem nie jestem żeby stwierdzić czy będzie lepiej czy nie. Raczej większość chcących podpisać umowę z CP nastawia się, że na święta promocje będą chociażby trochę lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze nie wiem dokałdnie kiedy będą wprowadzone, ale promocje świąteczne będą wyglądać tak. 6 msc gratis przy umowie na 29. 3( a nie jak dotychczas 4) pakiety dodatkowe. Cinemax Hd i Hbo HD jako osobne oferty. Dekodery aktywacja od 1 zł. Takie dane można wyczytać z nowej ulotki. Żadnych nowych kanałów jak na razie. Więcej szczegółów nie znam. Poznamy je pewnie niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...