Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chodzi ci o promocję "trafny wybór", ale skończyła się ona z końcem czerwca. Obecnie nie ma promocji ściśle adresowanej do abonentów innych telewizji. Co będzie we wrześniu nie wiadomo i trudno powiedzieć. Pewnie Polsat znowu walnie pół roku gratis z cyrografem na 2,5 roku. Nie myślę, aby CP wysilał się później z innymi promocjami, w tym z promocją dla abonentów innych telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to sorry :/ Ale ten CP to dziwnie robi z tymi promocjami. Wakacje z CP miały być tylko do końca czerwca ( pierwsza wpłata do końca czerwca bez konieczności kolejnych ), a są nadal. Tak samo "trafny wybór"- było napisane, że będzie do końca czerwca, a później nie śledziłem już tego na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wyszperać na stronie cyfrowego polsatu więcej na temat promocji "trafny wybór" jednak niewiele tam jest. Wcześniej było pisane o tej promocji gdzieś na forum ale nie mogę tego znaleźć. Czy ceny dekoderów z hd w "trafnym wyborze" są takie same jak na stronie cp, 99zł przy familijnym + relax mix (z opcją zejścia na familijny) i 1zł przy familijny + super film (z możliwością zejścia najniżej na familijny hbo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak takie same czyli 99zł i 1zł, umowa jak juz pisałem tylko na 29mies z 6 miesięcznym gratisem (i czasem na zejście z pakietu).

Przy podpisywaniu umowy musisz mieć rachunek (dowód wpłaty) nie starszy niż 3 miesiące z innej płatnej TV (c+, n, upc, multimedia)

Rachunek musi byc wystawiony na osobe która zawiera umowe z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A biorąc dekoder hd trzeba w punkcie brać obowiązkowo kanał/kanały hd? Bo tak się składa że jeszcze mam zwykły kineskopowy tv, ale dekoder chcę wziąść już z hd. No i przez stronę polsatu nie trzeba wybierać kanałów hd i można brać te dekodery, a jak jest w punktach? Dodam też że chcę skorzystać z tej promocji po 1 września, będzie jeszcze ona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile czasu dostaliście na starcie wszystkie kanały?

Ja biorąc pakiet Familijny + Relax MIX, dostałem wszystko z HBO, Cinemax włącznie... ale dekoder mi świrował i go wymieniłem po tygodniu... jak włączyli mi na nowym to już bez HBO, Cinemax, itd. Długo się nie nacieszyłem, a chciałem zobaczyć czy warto brać te kanały :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie cieszysz się jak wogóle ci włączą. Ja z nimi walczę i już ręce mi opadają. Stały tekst że deklaracja się źle zapisała w systemie. Dzwoniłem kilka razy i za każdym razem tekst że teraz to już na 100%, tylko proszę poczekać kilka godzin. I oczywiście d..a.

A wracając ściśle do pytania - 90% konsultantów twierdzi że nie da się włączyć pakietu wcześniej niż w dzień rozpoczęcia okresu rozliczeniowego. Jak trafisz na jakiegoś bardziej przyjaznego to przejdzie się do koordynatora i może włączy, ale nie licz na to.

Generalnie w polsacie klient jest traktowany jak złodziej, co chce włączyć i pooglądać za darmo. Smutne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 sierpnia zadzwoniłem do CP aby zamówić sobie rozszerzenie umowy na pakiet Relax Mix. Okres rozliczeniowy mam od 10 tego do 10 tego. Konsultant szybko i sprawnie załatwił sprawę i powiedział że Relax Mix zostanie włączony jeszcze tego samego dnia w ramach dodatkowego prezentu o CP.

Kiedy zakończyłem rozmowę i włączyłem TV, Pakiet RM już był włączony. Tak więc wszystko się działo błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...