Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dzisiaj do BOK-u CP, i chciałem radośnie zamówić sobie dekoder HD Samsunga. Jako że zostało mi jeszcze pół roku umowy na Relax Mix i HBO pomyślałem że skorzystam z tej oferty o której czytałem na forum czyli dekoder 299 zł, 26 zł kurier i 12 miesięczna umowa

Otóż to co usłyszałem mnie zaszokowało, teraz jest to 299 zł za dekoder, ponad 30 zł kurier i aż 24 miesiące umowy - :shock: Ja się pytam czy to jest uczciwa oferta dla stałych lojalnych klientów ???? !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iii? Szanowny kolega z forum myślał zapewne, że dekoder za 1zł kurier free i najwyższy pakiet bez okresu podstawowego umowy za pół ceny :brawo:

 

Jeszcze niedawno wymiana na HD była tylko w zestawie z TV... Zobaczymy jaki będzie następny krok CP. Myślę, że oferta zależy od zainteresowania i będzie podlegać zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iii? Szanowny kolega z forum myślał zapewne, że dekoder za 1zł kurier free i najwyższy pakiet bez okresu podstawowego umowy za pół ceny :brawo:

 

Jeszcze niedawno wymiana na HD była tylko w zestawie z TV... Zobaczymy jaki będzie następny krok CP. Myślę, że oferta zależy od zainteresowania i będzie podlegać zmianie.

 

 

A kolega to w BOKu pracuje że nie rozumie co do niego się mówi???

Od końca maja tego roku trwa promocja, większość abonentów otrzymała taką korespondencję że jest możliwość "wymiany" a właściwie zakupu na własność dekodera Samsung HD za 299 zł z umową, z wypowiedzi użytkowników forum którzy skorzystali z oferty wynika że umowa w tej ofercie była roczna i koszt kuriera to 26 zł. Dziś telefonując do boku dowiedziałem się że koszt kuriera wynosi ponad 30,50 zł a umowa jest aż na 24 miesiące. Taka promocja nagle przestaje być już zupełnie atrakcyjna bo nie wiele się różni od oferty dla nowych klientów. Może Cyfrowy Polsat unieatrakcyjniając promocje chce zrekompensować koszty wprowadzenia oferty telefonii komórkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby im ta telefonia nie wyszła jak Polsatowski OFE, który będzie na sprzedaż.

Mam i Polsat na razie przez 1 m-c pakiet familijny i "n"kę w sumie, nigdy nie wziąłbym oferty Polsatu Familijnego, chyba że za 1/2 obecnej ceny.

I te dubbingowane BBC - to przecież porażka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym 6zł za kanał HD to ja napisałem. Mam kolegę który pracuje w polsacie i on mi powiedział że każdy kanał HD bedzie za 6 zł. ale chyba jak ktoś bedzie chcieć wszystkie kanały HD to bedzie taniej. A co do promocji to nic nie wiadomo a z tego co mi gadał ten kolega z polsatu. To bedzie coś w stylu dekoder HD za 99zł do tego gratis kanały HD przez 6mies, albo dekoder mini za darmo I pół abonentu przez jakiś tam czas. Jakieś Takie będą promocję. Co dokładnie nie wiadomo ale coś w tym stylu. Więc jak ktoś ma zamiar kupić polsat to lepiej poczekać do listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Ja w zeszłym roku pośpieszyłem sie trochę i zaoszczędziłem tylko na dekoderze - dostałem za 79 zł. Może to nawet lepiej bo nie załapałem się na badziewnego echostara dsb-717a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

od października ruszają nowe promocje, w których m.in.

- możliwość zakupu dekodera e717 i s305g do pakietu mini za cenę ............ 299zl (lol)

- cena dekodera hd na własność od 199 do 299 w zależności od pakietu

- cena dekodera hd przy wykupie po 13m. w zależności od pakietu 99 - 179zł

- 3 miesiące gratis pakietu familijnego + 1 miesiąc dodatkowego (hbo, rmix, itd itd) gdy została na niego podpisana umowa.

- kanały hd do osobnego wykupu za 6zł/szt

więcej nie zdradzę, sami się dowiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowy tylko na 2 lata do tego.

tak szczerze, to powoli polsat zamyka swoje błędne koło. odnoszę nieodparte wrażenie, że nic się nie robi, a jedynie żeruje na marce, która w wielu umysłach ciągle pozostaje najtańszą na rynku. Jednak coraz częściej spoglądam na formułę CyfrowyDom, w której mam prawie wszystko, poza hd (lub sztucznym hd) oraz pakietem filmowym, ktory i tak niewiele oferuje poza riplejami. Nie interesują mnie AXN Crime i SCiFi, które działają od popołudnia i oferują seriale lub niszowe filmy klasy B, nie interesują mnie zapchajdziury w postaci WeddingTV, czy Mango. Gdybym wybrał teraz CyfrowyDom, to jedyne za czym mógłbym płakać to DiscoveryChannel, choć mam je w kablówce i codziennie oglądam ripleje czegoś sprzed lat, a jak coś nowego się tam pojawi, to jest to defacto to samo co kilka lat temu tylko z nową czołówką. Wielu kanałów z Familijnego mogę się wyprzeć.

Dekodera mini na własność, który wiesza się po 5h pracy również. HD w wydaniu polskim? Po roku obserwowania PolsatSportHD nigdy bym go nie kupił. I do tego te polsatowskie "promocje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...