Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gwizdy i wyzwiska to poleciały w jego stronę.

A tak w ogóle to nieoglądasz przecież TVN, więc skąd wiesz co robiła widownia?

 

 

Niestety sa tacy ludzie, którzy by wszystko załatwiali biciem. Ochrona sie mocno skompromitowala.

 

Najbardziej mnie to pól zajściu oburza zachowanie osob z danego środowiska, które bronią sprawcy. Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy widzi to inaczej. Ja bym też bronił sprawcy i serdecznie mu pogratulował. I co teraz, muszę się powiesić z tego powodu albo oglądać TVN 24 przez 24 godziny?

 

@connor: Facet zszedł, a ja nadal gwizdy słyszałem. Aż taka nienawiść do gościa? Nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadam sie na tematy polityczne, ale wasze komentarze do tej sprawy są poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Dobrze że go uderzył? Za inne poglądy? Inne niż wasze?

Z reszta miecugow na antenie powiedział co myli o politykach i że jedna i druga strona to klamcy i robią wszystko żeby dostać sie do władzy, następne dwa telefony, jeden mówi że piesek pisu, drugi że platformy.

 

Ludzie, polecam udać sie do specjalisty. Dobrze, że was nikt nie pobił, bo miał taki kaprys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadam sie na tematy polityczne, ale wasze komentarze do tej sprawy są poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Dobrze że go uderzył? Za inne poglądy? Inne niż wasze?

Się pchali na scenę to mają. Ludzie przyszli na koncerty a nie oglądać propagandę.

 

Chociaż fakt że zamiast uderzenia mógł zrobić coś innego. Przypomina mi się jak kibice Legii [beep]ykneli w prezesa tortem. O wiele lepszy efekt niż uderzenie kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tvn wie, że już nie tylko na demonstracjach w Warszawie, na pielgrzymkach w Częstochowie, ale nawet w Woodstock nie może się czuć pewnie.

gdybyś czytał jego wypowiedzi na wykopie to byś wiedział że on to miał zaplanowane już wcześniej, z niewiadomego powodu, nie bronię tu TVN ale akurat Miecugow nie popiera ani tych ani tych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko dowodzi tego, o czym mówię od dawna - wykop to banda idiotów.

 

Ludzie przyszli na koncerty a nie oglądać propagandę.

 

Nie, ludzie przyszli na Szkło. Przecież nie odwołali im znienacka koncertu, dobrze wiedzieli, jaka atrakcja jest w planie.

Propaganda jak za komuny, ale czego oczekiwać od Owsiakowej imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorsi to są jednak ci z Karachana, ci którzy się podają za wykop na yt i obrażają papieża i innych.
Nie żebym ich popierał ale oni chociaż nie biją dziennikarzy.

@Pawel85 i @TVRepublika Ciekawe co byście mówili gdyby ten koleś wyskoczył z nożem do Miecugowa i go uszkodził?

Tak, Owsiak pomaga chorym ŻLE, robi zwykłą imprezę ŻLE, naprawdę nie rozumiem was...

Bo według nich wspiera wyimaginowane zagrożenie które nazywa się "[beep]wo". A temu Axlowi nic nie zrobią - takie mamy prawo, chyba że sam Miecugow pójdzie do prokuratury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wyskoczył, to nie jest temat do gdybania.

 

Jakby chciał zrobić krzywdę to i bez noża by ją zrobił. Ewidentnie gość krzywdy zrobić nie chciał, ale faktem jest że uderzyć też nie musiał, chociaż patrząc na filmik nie był to też jakiś nokautujący cios, tylko raczej lekkie, symboliczne uderzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symboliczne czy nie jednak było to uderzenie - Niesioł nawet nie ruszył Stankiewiczki swego czasu i było to nazwane "atakiem" a jak dziennikarz TVN dostaje kilka ciosów to jest to "symboliczne uderzenie"? Nie jestem [beep]giem tvn-owskim ale to co piszesz jest żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...