Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Komercyjne. Podobnego było ze skokiem Felixa Baumgartna - TVN24 osiągnęło wtedy udział 25,5 proc w grupie 16-49. Tutaj też chcieli nadmuchać oglądalność, jednak generalnie nie było tak efektownie jak zapowiadano - powtarzające się symulacje i kropka. Poza tym tak naprawdę (odnosząc się do twojego toku rozumowania) planetoida nie miała znaczenia dla nikogo na świecie... Jednak jak widać ktoś chciał się tym zająć i pokazał co nie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Ci powtarzam - większe stacje mają co czym klepać. TVN24 szuka tematów, które widocznie dobrze się sprzedaje telewidzowi. Czy rynek telewizyjny jest dla Ciebie naprawdę taki niezrozumiały? W TVP Info też sporo gadali na temat planetoidy. Alleluja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym czasie było na TVP Info ale na Polsat News była rozmowa na temat przemocy w szkole, a na Superstacji chyba flesch newsowy.

Czyli dwie wymienione przeze mnie stacje zajmowały się sprawami bieżącymi, istotnymi dla każdego widza. Tylko TVN24 zrobił sobie szoł, ta telewizja ma coraz mniej wspólnego z przekazywaniem informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 nie zrobił sobie show ,po prostu przedstawili jasno i przejrzyście co mogło się zdarzyć podczas zderzenia ,również zaproszeni goście o tym mówili.a skoro TVP INFO czy Superstacja uważali temat za mało istotny to już ich sprawa.Ale podejrzewam ze gdyby doszło do katastrofy lub dużej katastrofy też by zrobili wydanie specjalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko TVN24 zrobił sobie szoł
TVP Info też sobie zrobiło show. Tak trudno czytać ze zrozumieniem poprzednie wypowiedzi?

 

Co wy tak ostatnio z tym "czytać ze zrozumieniem"? Małpujecie to stwierdzenie i wstawiacie tak często we własne wypowiedzi że straciło ono zupełnie na znaczeniu.

O TVP Info się nie wypowiadałem gdyż jak wspominałem w swoim poprzednim poście nie oglądałem w tym czasie tego kanału.

Jeśli faktycznie podobne szoł zrobiło TVP Info to czy w takim razie TVN24 jest usprawiedliwione w tym że sztucznie nakręcało atmosferę starając się z całkowicie niegroźnego dla ziemi przelotu planetoidy zrobić wydarzenie na miarę końca świata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Ci powtarzam - większe stacje mają co czym klepać. TVN24 szuka tematów, które widocznie dobrze się sprzedaje telewidzowi. Czy rynek telewizyjny jest dla Ciebie naprawdę taki niezrozumiały? W TVP Info też sporo gadali na temat planetoidy. Alleluja.

 

W TVP INFO było tylko wydanie specjalne po 20 z przerwami, a w TVN 24 cały dzień o tym nadawali. Poza tym przecież TVN 24 nie ma zakazu mówienia o tym, o czym mówią też stacje zagraiczne. Czy ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dokładnie 7 lat temu Hanna Smoktunowicz, wówczas Polsat, nadawała na żywo w CNN. Co prawda tylko przez telefon ale jednak było to coś niezwykłego. Polsat wtedy blisko współpracował z CNN. Wydawało się że polska wersja CNN tworzona we współpracy to tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...