Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie naśladujcie Justyny Pochanke!

 

Studenci dziennikarstwa obowiązkowo powinni oglądać „Fakty po Faktach” w TVN24.

Ale tylko wówczas, gdy gospodynią programu jest pani Justyna Pochanke.

Powinni oglądać obowiązkowo, by nauczyć się, jak nie powinno rozmawiać się z zaproszonymi gośćmi na oczach milionów telewidzów. Szanowna pani prowadząca traktuje bowiem swoich rozmówców jak przedmioty…

 

...więcej "Bloog niecodzienny"

 

...Rozmawiać nie znaczy mądrzyć się dzięki wysiłkowi opłacanych researcherów, szperaczy. Chyba, że jest to ostatnia zdobycz dziennikarskiego fachu.

Jeśli tak, to przepraszam, znikam w budzie. Hau! Hau!

 

źródło: wp.pl

 

P.S

Nie jesteś sam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, tak trochę odbiegając od tematu, powiem że niektórzy dziennikarze działają mi na nerwy. Przekręcają słowa swoich rozmówców, zmieniają ich znaczenie, czasem dodają do nich coś od siebie, żerują na ludzkiej tragedii, czepiają się głupot i z byle czego robią sensację. Takich dziennikarzy jest pełno zarówno w TVN, jak i w TVP, przypuszczalnie w innych stacjach też się tacy zdarzają.

Nic na to nie poradzimy.

Kiedyś lubiłem Justynę Pochanke, teraz mam co do niej mieszane odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się czternastego w czwartek. W programie „RR”

Rozumiem, że miałem słownym jeden z zaproszonych gości obraża drugiego i w tym, mimo woli, samego prowadzącego. Tłumaczę sobie, że to jest „norma” polityczna? I chyba tak już będzie. Niestety.

Ale, żeby tym samym „orężem” słownym obrażać w iście profesorskim sposobem ludzi Bogu ducha winnych i wszystkich dookoła, to nie mieści się w żadnych kanonach przyzwoitości.

Jakże się pomyliłem, co do profesora. Wcześniej! Aż mi wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lepsze? :shock:

Słowa i słowa: wyrzucone – wykluczone; zrezygnował – wystąpił.

Tu skreślone via wykreślony.

I coś „matematycznego” z wymiarową czasoprzestrzenią przy różnej maści teorii.

Formuła równoległości? Widać, że prosta nie jest równoległa do osi „rzę(ą)dnych”

Tak, czy inaczej nie o matematykę tu chodzi. Choć o równoległości tej trąbiono, że aż w głośnikach huczało. A w liniach prostych? Co nam zostało…

Ot! I całe wyrażenie teorii względności.

„Matematyka”! Jakaś ty trudna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, tak trochę odbiegając od tematu, powiem że niektórzy dziennikarze działają mi na nerwy. Przekręcają słowa swoich rozmówców, zmieniają ich znaczenie, czasem dodają do nich coś od siebie,

O tak dziennikarzom TVN24 często to się zdarza. Rozmówca powiedział coś, a dziennikarz przekręci to i doda coś od siebie aby lepiej się ''sprzedało''. Moim zdaniem stacja powinna zmienić nazwę na TVN Polityka, programów politycznych jest tu bardzo dużo, wystarczyłby jeden porządny. Po trzecie mało wiem co się na świecie dzieje, TVN24 jak się czegoś doczepi to pokazuje daną wiadomość do bólu, wtedy świat zamiera i dzieje się tylko to co pokazują. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 20:00 w TVN 24 nie ma Serwisu informacyjnego tylko publicystyka (Kropka nad i, Rozmowa Rymanowskiego itp.)

a od północy programy powtórkowe

 

nawet w TVP Info są Serwisy info do godziny 23:30, a w Polsat News do północy

 

więc według mnie powinni w TVN 24 o 20:00, 21:00, 22:00 nadawać 5-minutowy Serwis informacyjny i Pogodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś wczoraj mocno popił w tvn-ie :D W trakcie Kawy na ławę nagle włączył się na tym kanale... Canal+ Sport :shock: i magazyn Premiership+ :shock:

 

dziś w Canal+ w Łapu Capu pokazywano Kawa na ławę z dnia 7 listopada 2010

ten fragment gdy z TVN24 przełączyli na C+Sport

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zapomnieli" złożyć wniosek o przedłużenie koncesji. Już na tyle uważają to państwo za swoje. A ja bym im nie dał nowej koncesji (bo o takie coś muszą teraz występować) dopóki nie będą płacic podatków w Polsce a nie Luksemburgu. Ot i tyle. Obejdzie się bez całego g... całą dobę i jeszcze kosztem naszego wspierać obce państwo. Inni też potrafią, wystarczy dać im szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3.01.2011 nowy program Tomasza Sekielskiego

W dniu 3 stycznia 2011 roku na antenie TVN24 zadebiutuje autorski program Tomasza Sekielskiego - "Czarno na białym". Emisja od poniedziałku do piątku, na żywo, o godz. 20.25 w TVN 24. To będzie program autorski. W każdym wydaniu skupię się na jednym, góra dwóch wydarzeniach, niekoniecznie na tych najświeższych i niekoniecznie na tych politycznych. Znaczenie będzie miała waga tematu oraz jego wpływ na życie polityczno społeczne. Chcę też przedstawiać własne newsy - mówi Tomasz Sekielski. Dziennikarz będzie jednocześnie reporterem i prowadzącym. "Czarno na białym" zawierać będzie materiały filmowe i felietony autora.

 

Po przeniesieniu publicystyki do TVN24, "połowa" "Teraz my!" czyli Andrzej Morozowski ma już swój program "Tak jest!".

 

Widzowie lubią oglądać programy autorskie, bo pomagają im konfrontować swoje opinie z opiniami dziennikarza. Stąd pomysł na zaproszenie do współpracy kolejnego opiniotwórczego publicysty - mówi Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24.

 

Tomasz Sekielski będzie równolegle pracował nad filmami dokumentalnymi dla TVN.

 

"Czarno na białym" pojawi się na antenie TVN24 3 stycznia 2011 roku o godz. 20.25, po "Kropce nad i". O godz. 21.00 porozmawia Bogdan Rymanowski, natomiast na godz. 21.30 został przesunięty magazyn "Polska i Świat". Program podsumowujący dzień będzie skierowany do wszystkich tych, którzy nie mają szansy zdążyć do domu na "Fakty". Prowadzą Dagmara Kaczmarek i Marcin Żebrowski. Łukasz Grass rozstał się ze stacją za porozumieniem stron.

 

Zrodło:spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu do TVN24 powraca Anna Kalczynska i bedzie prawdopodobnie prowadzic weekendowe wydanie Polska i Swiat.

W dni powszednie Polska i Swiat poprowadza Kaczmarek i Zebrowski.

Od 3 stycznia Polska i Swiat o godzinie 21.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
Ryszard Cebula, prowadzący program "Uwaga!" w TVN, od stycznia 2011 roku przechodzi do TVN24. Będzie współwydawcą i głównym prowadzącym magazyn "Prosto z Polski".

- Po ośmiu latach w ”Uwadze”, gdzie prowadziłem wydania weekendowe i byłem reporterem, poczułem już znużenie.

 

zrodlo: media2.pl

 

Cebula w roli prowadzącego i głównej twarzy “Prosto z Polski” zastąpi Joannę Kryńską, która powróci do prezentowania serwisów informacyjnych w stacji, m.in. tych nadawanych w “Poranku TVN 24”.

Poszukiwania jego następcy trwają.

 

Troche dziwne ale prawdziwe. Ciekawe kto zastapi Cebule w Uwadze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...