Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

oczywscie ze metro nie kursowalo tak samo tramwaje warszawce pradu zabraklo

Tak ? To poczytaj sobie to http://deser.pl/deser/1,83452,7454289,Wpadka_TVN24__Awaria_pradu_w_Warszawie_okazala_sie___.html Sam rzecznik metra potwierdził, że metro było sprawne, bo akurat sam nim jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sky News, BBC News i innych zachodnich stacjach informacyjnych dbających o swoje dobre imię poleciałoby już kilku głów. U nas jak zwykle lepiej robić swoje w zaparte w przeświadczeniu, że widzowie to kompletni idioci ze zgniłą sieczką pod czaszką.,... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w tym zapyzialym miescie rodzine to wiem pradu nie bylo tramwaje i metro nie chodzily

Byłem w tym "zapyziałym mieście" jak to określiłeś gdy ta wiadomość została podana. Z mieszkania na 11. piętrze przy ulicy Grzybowskiej zobaczyłem pięknie rozświetlone centrum. Jeśli była awaria to ja jej nie widziałem. Jest różnica między "mam rodzinę to wiem" a "byłem to wiem". Nie wykluczam, że może w kilku domach prądu mogło nie być ale jeśli całe centrum było rozświetlone to trudno nazwać to "wielką awarią w centrum".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą gościu, lub ona, miał fantazję. Zobaczył na kamerce że ciemno w budynkach, nie świeca latarnie, widać tylko światła samochodów i od razu rzucił informacje że metro i tramwaje stoją :) Kiedyś ktoś w Czechach zrobił kawał i podpiął się pod jakąś kamerkę która transmitowała widoczki na kanale ogólnokrajowym. I na takim widoczku dorobił grzyba atomowego. To by się działo gdyby w TVN24 takie coś zobaczyli. Armagedon i koniec świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie wpadkę TVN 24 ze zdjęciem z serialu LOST. Pałasiński pokazał kadr w które przedstawiało wnętrze samolotu podczas katastrofy. Oczywiście opowiedział z wieloma szczególami co sie dzieje. Jak się później okazało to zdjęcie było kadrem z serialu Zagubieni.

Przypomne że komentarz Pałasińskiego okraszony był czerwonym paskiem PILNE.

Oczywiscie niewytłumaczyli się z tego a lakoniczne oświadczenie pojawiło się w internecie na stronie tvn24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous
No tak! Jak już zajmujecie się "obsługą" - to pewnie w TVN24 wieje nudą :P

Jaka nuda!Wczoraj trąbili z wielkim napisem na pasku o zagrożeniu powodziowym. Nawet ekspert się wypowiadał i straszył. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbywa się obcego który zagnieździł się w jej brzuchu

Cóż... Życzę powodzenia i gratuluję. Choć pewnie jeszcze będzie żałować, że ten obcy jest.

 

No tak! Jak już zajmujecie się "obsługą" - to pewnie w TVN24 wieje nudą :P

Tak jak Dagmarę Kaczmarek bardzo lubiłem, tak teraz nie chcę jej widzieć. Drażni mnie jak... Nie powiem co. Więc dopytuję o Annę Kalczyńską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...