Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Magazyn 24 godziny zmienił logo i oprawę graficzną oraz oprawę muzyczną.

Studio jest bardziej podświetlone na czarno-czerwone kolory.

A oto logo nowego magazynu(za http://tvn24.pl)

96b8042d3d457449cd8ca813fb88e9f4,3,1.jpg.

Tak wygląda nowe studio : http://www.tvn24.pl/6123,1,magazyn24.html

Dla przypomnienia stare : http://www.tvn24.pl/6089,1,magazyn24.html

Mi logo przypadło do gustu,jest one takie nowoczesne,takie inne. :> hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Wczoraj nie zdążyłem zobaczyć "Magazynu", ale dziś nawet Barca - Chelsea mnie nie przekonały. I... naprawdę zaje**ście! Naprawdę nie sądziłem, że w studiu TVN24 drzemią takie możliwości! Super podświetlenie, stół obrócony o jakieś 60 stopni, inne kadrowanie. Jest fenomenalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Magazyn 24 godziny" po zmianach prezentuje się o niebo lepiej, niż przed "liftingiem". Fantastyczna grafika, fenomenalne wykorzystanie możliwości studia (podświetlenie stołu, kadrowanie) - zmiany zdecydowanie na plus.

 

Przy okazji dodam, że jakiś czas temu modyfikacje objęły także "Kalejdoskop" - przede wszystkim pokazano nową szafę graficzną programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na plus jak najbardziej. Program wydaje się trochę spokojniejszy teraz, w sam raz na wieczorną porę. Męczące było oglądanie tych białych ścian i migających monitorków w tle. Oświetlenie i nowa oprawa dodają nieco elegancji Magazynowi. Myślę, że może on teraz śmiało konkurować z magazynami publicystycznymi stacji ogólnopolskich. Tylko szkoda, że już nie widać w roli prowadzącej Justyny Pochanke. Dawno nie oglądałem i właściwie nie wiem czy nadal prowadzi coś w tvn24 czy już tylko Fakty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Właśnie w tej chwili, pierwszy raz od prawie 2 miesięcy pokazało się "stare" logo i brak jest scrolla. Co więcej - od jakiegoś czasu zauważyłem, że poszczególne zdania/frazy na pasku są skracane tak, by się mieściły max na całą szerokość ekranu. Czyżby przejście na ticker i wyłączenie safe-mode? :-8

Pozdrowienia dla Ice :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo bez paska mają często. Też to widziałem w nocy. W ogóle nie rozumiem twoich uwag, ponieważ jakoś teraz włączam TVN24 i nie widzę możliwości aby jakikolwiek napis mógł zmieścić się w safe mode. Przypomnę, że w poprzedniej wersji tickera, informacje były tak skracane, że naprawdę nic z nich konkretnego nie dało się wyczytać, ponieważ teksty się nie mieściły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Karolu. Tego starego logotypu nie włączają bez przyczyny. Od września do marca włączali dla testów grafiki w 16:9, natomiast na początku marca najpierw włączyli dla zmiany z 4:3, na 16:9; później dla zmiany grafiki bez safe-mode na tę starą; a następnie na grafikę, którą mamy obecnie.

Poza tym - na początku maja dzwoniłem do TVN24 (pod te numery pomocy technicznej, które podano na TVN24.pl) i powiedziano mi, że to stare logo jest "zastępczym", włączanym w razie prac na grafice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym - na początku maja dzwoniłem do TVN24 (pod te numery pomocy technicznej, które podano na TVN24.pl) i powiedziano mi, że to stare logo jest "zastępczym", włączanym w razie prac na grafice.

To musiałeś zadzwonić, żeby się o tym przekonać? Przecież można się było tego domyśleć. Taki zabieg stosowany jest od zmiany grafiki ekranowej po wejściu do TVN pana Kamila D. No ale nie każdy musiał być sprytny i się skroić, że nocą scroll wyłączany jest właśnie dlatego, by coś w nim poszperać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, szkoda tylko że przy wejściach TVN CNBC Biznes dalej oglądamy safe-mode. A przecież było tak pięknie na początku - czemu do tego nie powrócą? Chodzi mi o TVN CNBC Biznes - mogą przecież przesunąć tylko zegar bardziej do środka tak jak w TVN24. Chociaż dalej uważam, że powinni po prostu wymóc na Cyfrze+ aktualizację oprogramowania w dekoderach Pioneer albo ich olać i zrobić tak jak było na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Peter Parker

W niedzielny wieczór wyborczy, TVN24 zaprezentuje korespondencję Ingi Rosińskiej. Nic dziwnego? A jednak. Będzie to transmisja holograficzna, a więc Inga Rosińska znajdzie się w studiu TVN24 mimo, że fizycznie przebywać będzie w Brukseli ;) O ile dobrze mi się wydaje, będzie to pierwsza tego typu transmisja w Europie i 2. na świecie (CNN zaprezentował coś takiego w listopadzie 2008, podczas wyborów prezydenckich w USA).

[flash=320,265]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pogratulować TVN24. Mimo, że niektórzy mogą to uznać za niepotrzebny szpan, to nie ma się co oszukiwać, ale zdaje się, że do tej pory nikt - za wyjątkiem CNN - nie zdecydował się zastosować tej techniki. Oczywiście owy hologram to tylko komputerowa imitacja, która pojawia się wyłącznie na ekranach telewizorów - przecież nie da się stworzyć realnego hologramu, który naprawdę pojawi się obok prezentera, no ale zawsze to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Posłuchaj co mówi Jessica Yellin, a się przekonasz ile było kamer i czy w HD, czy nie. Na samym początku o tym mówi :)

 

A co do TVN24 - rozwiązanie super. Studio 3D Skanera Politycznego przemieniono na studio Dziennika Telewizyjnego. Efekt super. I do tego Kuźniar: "pozwoli pan na małą notyfikację..." i Wasilewski jako Wicherek.. :D

 

<3 TVN24 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdety gadasz w StarTreku tez mają taki hologram i im działa więc i w TVN24 będzie a nie tylko na ekranach TV

Tylko na ekranach. Nawet CNN tak zrobiło. Przecież to ani nie "Star Trek" ani nie "Gwiezdne Wojny". Może Ty uważasz, że takie hologramy istnieją naprawdę? :D

 

http://www.prw.pl/articles/view/8707/cn ... kie-wybory

 

Hologram został pokazany dzięki 44 kamerom HD, 20 komputerom i super nowoczesnemu studiu.

 

Ale uwaga! To wciąż tylko sztuczka. Obraz dziennikarki nie był wyświetlany na podłodze a prowadzący program nie rozmawiał z nią twarzą w twarz. Dopiero komputery połączyły oba przekazy w jeden. Tak więc nadal pozostajemy w świecie efektów filmowych. Do hologramów rodem z sagi Lucasa nadal telewizyjnym specom jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achy i ochy. Jaki cudny obraz w TVN24! Obraz "Full HD" :roll: Jakie cudowne studio :roll: Czasem trafi się fajna prezenterka :P

A reklamy! Tzw. przerywniki - śmieszne :lol2: Bardzo śmieszne :> :mrgreen: Szczególnie wtedy, kiedy widzę w środku ekranu mały prostokącik niby "reklamowny" obrazek - nawołujący do jeszcze "większej" rozdzielczości :crazy: Niby to nic. Tylko prosta "tania" reklama! Ale za to jaka wkurzająca :> :mrgreen: Nerwowa, że aż szlak człowieka może trafić :woot: I to wszystko na super wielkim nowoczesnym wypasionym w bajery - za odpowiednią kwotę - ekranie :evil:

Acha! A czasie tychże reklam, sygnał dźwieku jest odlotowy :> Zapewniający niesamowite i niezapomniane doznania :roll: Stawia na wyprostowane nogi, gdy drży nie tylko podłoga, ale również sufit. Masakra :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to pewnie go oglądasz, skoro masz takie wrażenia - jakoś też potrafię przed tym kanałem przesiedzieć nawet kilka godzin, np. rano przed pracą i potem wieczorami oglądać podsumowania i powtórki nocą. Jakoś tam nic nie jest w stanie postawić mnie na nogi - no ale zapomniałem. Jest Polsat News, który jest bynajmniej świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...