Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Nie zwracałem na to uwagi, ale dopiero teraz sobie uświadomiłem, że od wczoraj, od godzin wieczornych podczas serwisów kadrowanie jest bliższe - widać tylko popiersie prezentera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadrowanie było już późniejszym popołudniem wczoraj. Zauważcie, że nawet promo Faktów po Faktach ma inny podkład. Czyli coś się święci. Jarek Kuźniar mówił o niespodziance. Niby był nią powrót Marty Kuligowskiej. Jednak coś mi się wydaje, że nas zaskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, he...

Teraz my! Idą na "odsiecz" TVN-owi 24. By poprawić oglądalność. Coś w tym jest, skoro "decydują" się na taki "desperacki" krok :lol2:

Tylko dlaczego nocną porą! Aż tak późno! Pewnie dozwolone od lat osiemnastu? :roll: Musi to być bardzo ciężko strawna polityka :lol2::roll:

...he, he, he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądjąc ostatnio TVN24 coraz bardziej przekonuję się do tego, że jest to taka stacja którą można porównać tylko do gazety "Fakt". A do tego wieje nudą. i nic tego nie poprawi nawet panorama... A wychwalanie pod niebiosa jedynej słusznej partii wywołuje u mnie odruch wymiotny :|:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądjąc ostatnio TVN24 coraz bardziej przekonuję się do tego, że jest to taka stacja którą można porównać tylko do gazety "Fakt". A do tego wieje nudą. i nic tego nie poprawi nawet panorama... A wychwalanie pod niebiosa jedynej słusznej partii wywołuje u mnie odruch wymiotny :|:|

:brawo::-8

 

Skoro wszelki przejaw wyraźniejszej krytyki obecnych rządów przez gości jest natychmiast przez redaktorów szybko neutralizowany, a i newsy polityczne sprowadza się do krytyki na konkurencyjne względem Kaczora Donalda ruchy polityczne i nie mówię tu tylko o bliźniakach. :crazy:

 

Wielu widzów zaś nie jest intelektualnie upośledzona i widzi co się święci. Temu porzuca tą stację albo to na rzec konkurencji, albo na rzecz głównych serwisów informacyjnych w największych kanałach. Nie bez powodu Walter od jakiegoś czasu nie wprowadził standardowej podwyżki opłaty dla sieci kablowych od swojego kanału informacyjnego. :read:

 

A co do technicznych popisów to miło, że są (a'la prawdziwe, a nie letterboxowe 16:9), ale z całym szacunkiem - to nie o ekstra grafiki czy formaty obrazu chodzi tylko o treść. A jaka jest - każdy widzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że co poniektórym klapki z oczu opadły co do tej stacji. Poziom sięgnął Palikota, ostatnio głównego bohatera tej stacji.

Ja bym to ujął inaczej - zdecydowany przerost formy nad treścią.

Ja nie po to przełączam na TVN24, by oglądać i "cieszyć japę" jakimiś nowymi paseczkami, nowym kadrowaniem i tym podobnymi bzdetami. Ja chce tu tego, co ma oferować stacja informacyjna - informacje. :read:

A w tej materii na Wiertniczej coraz gorzej, bo od kiedy PO przejęła władzę uspokoiło się na naszej scenie politycznej (w końcu Lepper, Giertych odeszli), a sama redakcja postanowiła zacząć lizak zadek Kaczorowi Donaldowi zamiast robić to co poprzednio, czyli bić na oślep władzę.

A gdy TVN24 straciła lwią część swojego głównego materiału do obróbki nagle widzowie dostrzegli, iż są inne stacje newsowe i o dziwo - wcale nie gorzej umieją przekazać informacje i w o wiele bardziej obiektywny sposób. bo polskiego widza nic tak nie drażni jak świadomość, iż ktoś z drugiej strony wciska mu dany światopogląd (mówiąc krótko - robi go w bambuko).

 

Pieczyński jeśli nie zrozumie tych faktów i nie wyciągnie wniosków (a jakoś tego nie widać) to zobaczy jak pewna dominacja jego stacji zsuwa się po równi pochyłej i żadne dokumenty (wiele bardzo dobrych), "dogrywki", "pofaktowanie" czy inne tego nie zmienią. :censored:

 

Ja osobiście jeszcze z tej oferty preferuję "Polskę i Świat" oraz "salon polityczny", a moje gusta skierowały się w (pomijając stronę jakości technicznej przekazu - znaczy obraz) strone TVP Info, które wcale nie jest gorsze od , a w kilku wypadkach ("Minęła 20" czy "Minął dzień') naprawdę pozytywnie zaskoczyły i zaczynają wygrywać z bardziej prestiżową konkurencją.

W PN za bardzo wypowiedzieć się nie mogę, bo nie mem tego kanału w ofercie, a 1 godzina rano w otwartym Polsacie to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...od siebie dodam, że wczorajsze Szkło kontaktowe i pan Edward ze Szczecina, który telefonicznie dał "popalić " prowadzącym. Twarze mieli jeden bladą, drugi :oops: Po znacznie dłuższej wypowiedzi tegoż Pana, jakże mądrą w teści, skwitowali to, że już zapomnieli to, co mówca miał do zakomunikowania. Wstydu nie mają! I głupkowate uśmieszki, a do śmiechu wcale nikomu nie było. Sami z siebie robią błaznów, a z ludzi idiotów wtedy, kiedy ktoś dzwoni z mądrym słowem. I zaraz natychmiast wprowadzają inny temat. Żałosne!

- A tak przy okazji, prowadząca od czasu do czasu ten progam "młodzieżówka" - to jest dopiero nędza z nędzą :>

Ciekawe, że to ludzi tak "bawi" :?:

A zabawności w tym wcale nie widać :roll:

 

P.S.

Świadomie nie cytuję nazwisk "prowadzących"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A tak przy okazji, prowadząca od czasu do czasu ten progam "młodzieżówka" - to jest dopiero nędza z nędzą :>

Ciekawe, że to ludzi tak "bawi" :?:

A zabawności w tym wcale nie widać :roll:

 

P.S.

Świadomie nie cytuję nazwisk "prowadzących"

 

Akurat pozwolę się z Tobą tutaj nie zgodzić. Wszyscy ich krytykują, a wg mnie ich ironiczny sposób prowadzenia jest jak najbardziej ok. Jak dla mnie najlepsi prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego ironia i sarkazm, co innego zwykłe prostacko, [beep]two i naciąganie wszystkiego na swój światopogląd. Nie wiem jak jest na PN, ale kiedyś o wiele lepszym programem był Bumerang na Polsacie - ironia z samego siebie, lekkie uszczypliwości,a le gdy trzeba - chwila refleksji i opamiętania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem dzisiejszego Magazynu 24 godziny. Czyżby skończyło się "głaskanie" Popularnej Opcji.

 

Tajemnice więzień CIA. - Też w tym programie - Sikorski zaskoczył mnie mile i bardzo pozytywnie. Jakby nie ten sam Sikorski. Co najmniej dziwne!

Aż przyjemnie było słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...