Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się właśnie bardzo to podoba. Takie małe powinno być na pozostałych kanałach.

Szkoda też, że nasz Discovery Channel wciąż gnieździ się z tym starym logo ekranowym. :/ Nawet w oprawie i materiałach prasowych jest podawane to z dużą literą "D" i pod nią nazwą kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Na pewno nie poszło 8 odcinków nowej serii, nawet nie poszedł na licytację ostatnio robiony po to samochód.
A zresztą skąd masz info o 8 odc.? Ja widzę ich 21.
Tu jest podane znacznie więcej i jeżeli w Discovery pl leciał dopiero 4 sezon z 20014 roku to o co tu biega? Aż tak do tyłu są w pokazywaniu?

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Fast_N%27_Loud_episodes

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie poszło 8 odcinków nowej serii, nawet nie poszedł na licytację ostatnio robiony po to samochód.

A zresztą skąd masz info o 8 odc.? Ja widzę ich 21.

Tu jest podane znacznie więcej i jeżeli w Discovery pl leciał dopiero 4 sezon z 20014 roku to o co tu biega? Aż tak do tyłu są w pokazywaniu?

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Fast_N%27_Loud_episodes

Pokazywali od 16 września, chyba do 4 listopada, wiem, bo oglądałem. To nie był czwarty sezon. Discovery, ma straszny bałagan w numeracji sezonów. Według numeracji z Wikipedii, był to sezon 8. Ostatnim odcinkiem był ten o Porsche 911. Leciał on z kilkunastodniowym opóźnieniem w stosunku do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz przynajmniej będzie oficjalnie krótsza.

 

Na rynku MENA na platformie są kanały Dlife i DKids, które są oczywiście odpowiednikami Discovery Life i Discovery Kids. Jak widać już sama literka "D" może sugerować markę Discovery, także tam zdecydowano się wprowadzić te marki pod takimi nazwami (wraz z DTX).

 

Wcześniej był tylko DMAX, który miał być kanałem bezpłatnym i przez to miał nie zawierać pełnej nazwy Discovery. Jednak bezpłatność teraz dotyczy głównie rynku DACH czy Hiszpanii. Zwłaszcza, że w w Hiszpanii wcześniej było Discovery MAX, ale we wrześniu ujednolicono markę do właśnie DMAX. Na tamtym rynku działa także DKiss. Ale to tylko lokalna marka, naziemna i tworzona z innym nadawcą (Kiss Media). DMAX w beIN jest kodowany i płatny. We Włoszech przez jakiś czas był bezpłatny, ale teraz tak nie jest. Także w Azji ta marka jest płatną.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak DMAX we Włoszech nie jest bezpłatny, jak jest? Przecież kanał przez cały czas dostępny jest w Tivù (włoskie NTC) i TivùSat? :P

No to jest sobie i tam bezpłatny. Chociaż taki DMAX HD i DMAX +1 są już tylko w Sky Italia. Może free-to-view, ale jednak i nie w każdym kraju tak jest.

 

Poza tym, chodziło mi o coś innego w mojej wypowiedzi.

A DMAX to czasem nie jest nawet niekodowany na Hot Birdzie?

Tylko Real Time już pozostał free-to-air. Nawet wersja +1 jest kodowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...