Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, że Discovery chce utworzyć kanał DMAX Polska dla oferty DVB-T w MUX-1?

Mam dostęp do DMAX DE i DMAX IT i stwierdzam, że gdyby Discovery wygrało konkurs na kanał w MUX-1, to zyskalibyśmy kolejny z nielicznych, wartościowych kanałów w polskim DVB-T. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez Google znalazłem news, ale na jakiejś mało wiarygodnej stronie, więc wolałem zapytać. Nie wiem w czym problem... Jeśli ciężko ci jest napisać odpowiedź, to może nie odpowiadaj i zajmij się czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że DMAX się nie dostanie, bo patrząc na ofertę polskiego DVB-T, która składa się z samych powtórkowych zapchajdziur, to stwierdzam, że DMAX byłby zbyt dobrym kanałem i KRRiT na pewno go nie wybierze... ;/ No, a taki gniot jak Edusat (pewnie z jakością niczym z analogu) ma spore szanse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak DMAX będzie/byłby kanałem powtórkowym. Będzie/byłoby tam wszystko to co znane dotychczas z innych kanałów Discovery.

Z tym, że lepsze powtórki z kodowanego Discovery, którego niektórzy nie widzieli na oczy, niż z Polsatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu oglądałem dużo Discovery.. Jakoś naturalnie moje zainteresowanie spadło. Dopiero dzisiaj przeglądając program tv uświadomiłem sobie dlaczego.. 4 x walka o bagaż, 8 x aukcja w ciemno, 5x fani czterech kółek, cała reszta łowcy okazji... Nie, żebym miał coś do tych programów, jak są max. 1 odcinek dziennie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na psy zjechały wszystkie te kanały. Szczęśliwie mnóstwo ich produkcji dostępnych jest w całości na youtube w doskonałej jakości. Np. serie o kosmosie. W 3 sekundy mamy stream 1080p. Oczywiście po angielsku, więc opcja nie dla każdego (po polsku jest mało i w gorszej jakości). Praktycznie nie oglądam już takich rzeczy w telewizji, bo i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak DMAX będzie/byłby kanałem powtórkowym. Będzie/byłoby tam wszystko to co znane dotychczas z innych kanałów Discovery.

Z tym, że lepsze powtórki z kodowanego Discovery, którego niektórzy nie widzieli na oczy, niż z Polsatu :)

Jak "Pogromcy mitów" będą na tym DMaxie dla DVB-T, to spokojnie mogą startować o koncesję! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwiec na kanałach Discovery:

- Discovery Channel NOWOŚĆ "Ben Earl - mistrz iluzji" (od 3 czerwca);

- Discovery Channel NOWOŚĆ "Tajemnice przemytników" (od 9 czerwca);

- Discovery Channel NOWOŚĆ "Dzika Ameryka" (od 16 czerwca);

- Discovery Channel NOWOŚĆ "Domy na aukcji" (od 28 czerwca);

- ID NOWOŚĆ "Szkolne duchy" (od 14 czerwca);

- TLC NOWOŚĆ "Wojny dekoratorów" (od 2 czerwca);

- TLC NOWOŚĆ "Cheerliderki - Cena wygranej" (od 14 czerwca);

- TLC NOWOŚĆ "Najgorsze tatuaże Ameryki" (od 19 czerwca);

- ID kolejna seria "Kobiety, które niosły śmierć" (od 2 czerwca);

- ID 2. seria "Tajemnice rezydencji" (od 1 czerwca);

- ID 2. seria "Plan zbrodni" (od 6 czerwca);

- TLC 2. seria "Jedzenie na receptę".

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://satkurier.pl/news/87380/discover ... olsce.html

Discovery chce uruchomić kolejny kanał.

 

Niech może przed tworzeniem nowych kanałów, przejdą na HD z obecnymi kanałami?

 

D Historia, D World, D Science, a w szczególności ten ostatni czekają na HD. Obecnie to jakość poniżej krytyki - mydło za mgłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...