Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 1/23/2022 at 4:28 PM, Heimdall9 said:

No właśnie u mnie np. zniknęły albo soft jest tak [beep] że nie wiem gdzie tego szukać. Materiały nawet te z C+ które wcześniej odpalaly sie w 4k teraz widzę jako "Canal+ VOD" i po odpaleniu lecą w HD. 

Dodam, że sprawa zgłoszona do C+, po kilku wiadomościach i telefonach właściwie nie wiedzą co się dzieje i twierdzą, że treści które były poprzednio w kolekcjach 4K powinny nadal się odpalać w 4K. 

Więc albo coś nie tak z dekoderem (bardzo wątpliwe, wszystko inne działa ok) albo (robocza teoria) w tym sofcie działa dokładnie taki sam engine jak ten w aplikacji canal+ , gdzie też nie można zdaje się nic w 4K odpalić, nawet z oryginalnych produkcji C+.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, donat2000 napisał:

A ja z miłą chęcią bym przyjął nowy soft na mój dekoder - pomoże ktoś wpisać mnie na listę testerów? @ircios pomożesz?

 

A ja nic nie mam do tego. Soft leci partiami. Ma trochę błędów. Nawet nie wiadomo czy wszystkie zaktualizują w założonym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi aplikacja HBO MAX, czy zastąpi HBO GO czy poprostu będzie działać ta która jest obecnie tylko z nową biblioteką. Mój TV od LG stracił wsparcie od HBO więc trzeba wrócić do apki na dekoderze. 

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
18 minut temu, stonka napisał:

Jak tam temat wysyłki nowego softu? Prą do przodu? Maile docierają do kolejnych zadowolonych?

 

Od 12 stycznia nic się nie wydarzyło w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał:

Mnie ciekawi aplikacja HBO MAX, czy zastąpi HBO GO czy poprostu będzie działać ta która jest obecnie tylko z nową biblioteką. Mój TV od LG stracił wsparcie od HBO więc trzeba wrócić do apki na dekoderze. 

Oczywista oczywistość, że jest inna aplikacja HBO Max. HBO Go zniknie z czasem.

 

@donat2000myślisz, że indywidualnie ktoś Ci soft wyśle? :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Widziałem dwa filmy na YouTube prezentujące te nowe oprogramowanie. Odechciało mi się aktualizacji, brzydkie strasznie. To już Graphyne u konkurencji lepiej wygląda.

Przyzwyczaisz się do nowego. A jak nie to Polsat Ci zostanie. Będziesz mógł delektować się menu. :-D

Nie to najważniejsze jest. Najważniejsza jest funkcjonalność. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
34 minuty temu, Ozzy666 napisał:

Podobno do wszystkiego idzie się przyzwyczaić ;) zobaczymy jak to będzie się sprawować na codzień. Ciekawe czy w okolicach 10 lutego kolejną pulę aktualizacji roześlą, tak jak to miało miejsce w styczniu i grudniu.

Raczej nie, bo zawsze tydzień wcześniej była informacja na stronie, a obecnie nadal wisi 12 styczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...