Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, _Artek_ said:

Bo nie mają konwertera unicable :D... gdyby nie czułość głowicy i kolory w JADA szukałbym technicolora:)) 

Po kilku problemach mocno zatęskniłem z itca i obdzwoniłem wszystkie punkty C+ w mieście (duże, wojewódzkie) i nigdzie ich nie ma. Nie mam pojęcia czy istnieje opcja jeszcze je dorwać, może jakoś przez infolinię ustawić? W co wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ircios napisał(a):

Lubisz mieć dłuższe paski na wskaźniku.  Lepiej działa na psychikę. 

Mam tak ustawioną antenę że przy itca wystarczą lekkie opady i już jest problem..... JADA nawet przy silnych opadach i wietrze działa.... także tu nie chodzi tylko o psychikę gdybym miał lepiej ustawioną antenę bez wachania wróciłbym do technicolora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ ja w życiu, bym nie wrócił z powrotem do Technicolora.

Naprawdę jest taki problem z prawidłowym ustawieniem anteny mieszkając wysoko w bloku? 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tom13 napisał(a):

To nic nie daje. Zmieniłem router i podłączyłem kablem i dalej to samo.

Zgłoś problem do canal+ z pewnością poinformują że musisz zresetować swój router a jeśli to nic nie da to trzeba wymienić router u dostawcy internetowego, a jeśli to nic dalej nie da to pewnie źle ustawiona antena satelitarna 😆 To są niestety uroki [beep]ego operatora telewizyjnego który spie....i oprogramowanie i się nawet nie przyzna.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mikizncplus napisał(a):

Spróbuj dekoder zresetować:

 

Czerwony Czerwony 73738 

Niestety nie pomogło.

3 minuty temu, Daro1 napisał(a):

Zgłoś problem do canal+ z pewnością poinformują że musisz zresetować swój router a jeśli to nic nie da to trzeba wymienić router u dostawcy internetowego, a jeśli to nic dalej nie da to pewnie źle ustawiona antena satelitarna 😆 

Szkoda czasu i nerwów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mikizncplus said:

Oczywiście że są. Z jakiego województwa jesteś?
Mogę. Natomiast o wymianie dekodera decyduje pracownik salonu, także na maślane oczy Ci nikt dekodera nie wymieni bo chcesz itca a nie jadę. 

Kuj-pomorskie. Mam dość silny argument bo JADA bardzo nie lubi się z niektórymi soundbarami- w jednym salonie babka zapytała sama czy to powód poszukiwania itca :D

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, utede napisał(a):

Kuj-pomorskie. Mam dość silny argument bo JADA bardzo nie lubi się z niektórymi soundbarami- w jednym salonie babka zapytała sama czy to powód poszukiwania itca :D

 

To prawda. Nie lubi się z soundbarami oraz amplitunerami KD, sam musiałem indywidualnie zmieniać jadę na itca bo mojej yamahy nie lubi :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...