Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, daro napisał:

....Mam C+ od 11 lat i mam wrażenie, że Ci którzy narzekają są przyzwyczajeni do starego softu i dlatego nic im nie pasuje. Kwestia przyzwyczajenia i po kilku tygodniach, jak człowiek wszystko ogarnie, będzie ok.. Tym bardziej, że stary soft już nie wróci.. 

Ci co narzekają,  to większość właśnie takich co nie lubią czegoś nowego, a dekoder służy im tylko do przełączania, bo nie umieją korzystać z pozostałych funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, _Artek_ napisał:

Pobawiłem się trochę i naprawdę nie wiem na co aż tak narzekacie.  są pewne uproszczenia brakuje kilku funkcji ale ogólnie jak dla mnie bardzo na +

Niema mnie w domu a jak ty jesteś to zrób zdjęcie jak wygląda nowy pasek informacyjny zmienili go względem aktualizacji poprawek 18 marca

 

Edytowane przez Daniel24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo zapisuje postep ogladania danej pozycji na time shiwcie i do puki ona nie wygaśnie można ją obejrzeć.  Można dodać dowolną pozycję do ulubionych i potem ją łatwo odnaleźć. Jestem ciekawy czemu nikt o tym wcześniej nie pisał.  Nawet w oficjalnych materiałach. 

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Daniel24 napisał:

Ja dziś dostałem aktualizacje I niby jest nowy pasek informacyjny

 To wejdź do menu DIAGNOSTYKA i daj informację jaką masz wersję oprogramowania (Software information) i datę pobrania oprogramowania. 

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kocik89 napisał:

Ciekawe bo zapisuje postep ogladania danej pozycji na time shiwcie i do puki ona nie wygaśnie można ją obejrzeć.  Można dodać dowolną pozycję do ulubionych i potem ją łatwo odnaleźć. Jestem ciekawy czemu nikt o tym wcześniej nie pisał.  Nawet w oficjalnych materiałach. 

Gdzie zapisywana jest pozycja dodana do ulubionych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista problemów z tym nowym softem:

1. chaos w menu, nieczytelne informacje (zbyt małe literki, wyśrodkowanie tekstów jak dla dzieci); pod klawiszem info w starym sofcie można się było przede wszystkim dowiedzieć kto wyreżyserował film, kiedy film powstał i jaka jest jego obsada; teraz jest tylko streszczenie jego fabuły; bardzo to infantylne,
2. brak możliwości odtwarzania w zwolnionym tempie (bardzo przydatne przy transmisjach sportowych), 
3. brak możliwości zrobienia stopklatki (aby czemuś się przyglądnąć lub zrobić czemuś fotkę) bez zaśmiecających ją elementów graficznych,

4. brak możliwości robienia nagrań wg czasu: chodzi o możliwość nagrywania fragmentów audycji, lub w ogóle nagrywania programów z kanałów mających problem z EPG,
5. brak możliwości zlecenia nagrywania seriali (audycji cyklicznych),
6. brak funkcji "znajdź podobne", która umożliwiała szybkie znalezienie ponownej emisji programu lub jego kolejnego odcinka i zlecenia jego nagrania,
7. brak możliwości nadawania nagraniom własnych nazw,
8. nieczytelny ekran nagrań własnych, brak sensownego sposobu ich sortowania,
9. kasowanie się bufora timeshiftingu gdy wejdzie się do listy nagrań (np. po to by zrobić miejsce na nagranie) i choć na moment uruchomi jakieś nagranie,
10. możliwość utworzenia tylko jednej listy ulubionych; a co z preferencjami innych domowników?

11. bardzo mała liczba kanałów obsługujących Replay TV; z kanałów o numerach od 1 do 21 tylko dwa (TVN24 i C+) obsługują tę funkcję,

12. brak możliwości w Replay TV odtwarzania audycji jedna za drugą; funkcja ta jest dostępna w Live TV w serwisie C+ Online; jest bardzo przydatna przy oglądaniu kanałów informacyjnych,
13. brak możliwości zgrania na dysk audycji, która jest jeszcze dostępna w Replay TV; 8 godzin to bardzo krótki czas na oglądniecie czegoś;  nie ma tej funkcji też w UPC Replay TV, ale UPC udostępnia audycje przez 7 dni, a nie tylko 8 godzin,
14. klawisze PLAY i PAUZA działają identycznie; jeden z nich się marnuje,
15. klawisze -> i COFNIJ działają nieomal identycznie; do czego który z nich ma wg autorów softu służyć? bo wygląda na to, że jeden z nich się marnuje.

Jeśli ktoś znajdzie rozwiązanie któregoś z powyższych problemów, proszę pisać.

 

 

Edytowane przez Jacek3
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...