Skocz do zawartości

nVidia Shield TV Pro


śmiechu warte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.04.2021 o 19:02, Arczi84 napisał:

Witam

Mam problem z nvidia shield pro przystawka po włączeniu startuje napisem nvidia kręcą się te kółka cały czas i tyle w ogóle nie ładuje się pulpit.Moze ktoś pomoże.

Mam również problem podobny do tego, że nie wiem, kto może mi pomóc.

Edytowane przez ForrestMcguire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 4.06.2021 o 19:36, RobKos napisał:

Wreszcie jest aplikacja AppleTV na Shield Pro

Wreszcie jest i Shield TV Pro w domu i pytanie.

Dlaczego do jasnej ciasnej nijak nie mogę zainstalować HBO GO?

Apk z pena Shield nie czyta, apk z Aptoide owszem zainstaluje, ale po pomyślnym aktywowaniu apki od razu komunikat, że jest nowsza wersja choć wrzucam najnowszą.

Uprzedzając pytanie o sklep Play to moje konto Play "widzi" jako zagraniczne nawet gdy odpalam VPN.

Co jest nie halo z tym HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że wlaśnie problem z kontem Play, walczyłem z grupą rodzinną do Youtube Premium i też mi pokazywało że jestem w innym kraju, musiałem założyć nowe, oczywiście Shielda nie posiadam ale skoro o koncie wspomniałeś default_smile.png





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konto założone za granica to hbo go nie da się pobrać tak samo jest na Apple jak masz konto np brytyjskie to nie można ściągać aplikacji z Polski i odwrotnie. Są dwie opcje zmiana regionu zamieszkania chyba można zmienić raz na 12 miesięcy lub założyć nowe konto na region Polski😉

co do You Tuba wystarczyło tylko użyć VPN do rejestracji nowego użytkownika w rodzinnym planie później już można korzystać na każdym IP😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając Play doszedłem do momentu kiedy apka HBO GO już nie daje komunikatu o nowej wersji tylko teraz z kolei mimo vpn ( Cyberghost i Windscribe ) wykrywa mi, że nie jestem w PL.

Masakra, chyba założę nowe konto Play tylko pytanie czy moje vpn dadzą radę?🤔

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku VPN nic nie daje. Nie ma możliwości zmiany VPN konta które się utworzyło w damym kraju. Wiec najlepiej sobie założyć drugie konto na PL i sobie przełączać między użytkownikami. Tak tylko tego drugiego konta będziesz potrzebował do ściągnięcia aplikacji później apaka już zostaje i można wrócić na swoje podstawowe konto.

Edytowane przez stanley840
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się sobie dziwię po co ja to robię z HBO bo Shield jest kupiony dla Panasa JZ2000 który tuż tuż. A te sprzęty nie lubią kaszany w obrazie.😀

Teraz używam oleda LG B7V I czasem odpalę HBO GO dla Olivera i wiem co to za średnia przyjemność.

A żeby było śmieszniej to jeszcze ani jednego serialu na tej apce nie oglądałem od lat.

Na linearnym HBO też nie, wsio jest w lepszej jakosci w necie😁.

Ale jak PC+ daje to biorę.

 

Pomijając to wszystko, to jak kupowałem Mi Boxa to bez problemu HBO GO poszło.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest lepiej bo były dwa mecze z 15,00 + multi. Pytanie czy to jednorazowy wyjątek na start sezonu czy tak zostanie?

Czyli aż trzy kanały dał C+ na angielską.😃

Drugie konto na Play i poszło HBO GO choć i tak z problemami.

Mogę stwierdzić, że od czasu kiedy instalowałem tą apkę na Mi  Box chyba się HBO podkręciło z wykrywaniem vpn.

Mam Cyberghosta i po porażce na bodajże na 7 kolejnych serwerach dałem sobie spokój z ghostem i odpaliłem Windscribe które ma w PL tylko 3 serwery, ale jest mało znany i tu HBO przyjęło polskie IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...