Skocz do zawartości

nVidia Shield TV Pro


śmiechu warte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam drugą generację shielda i bardzo polecam. Wcześniej miałem atv boxa od fergussona i testowałem u kolegi miboxa 4k. Oba nie umywają się do shielda. Same zacinki i niedoróbki, a shield to jedyna dopracowana przystawka. Dobrze działa też wbudowany android na telewizorach Phillipsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, regedit32 napisał:

Ja mam drugą generację shielda i bardzo polecam. Wcześniej miałem atv boxa od fergussona i testowałem u kolegi miboxa 4k. Oba nie umywają się do shielda. Same zacinki i niedoróbki, a shield to jedyna dopracowana przystawka. Dobrze działa też wbudowany android na telewizorach Phillipsa. 

To prawda. Lepiej dołożyć kilka stówek i mieć przystawkę z prawdziwego zdarzenia na dłuuugie lata. Kupisz chińskie badziewie za trochę taniej i będziesz spędzał pół życia na forach...?

 

Cytat

Dziękuje za odpowiedzi. Niestety moje obawy się potwierdziły. mam boxa który nie ma żadnych problemów z wifi jak niektorzy opisywali, nigdy sie nie zacina i zawsze działa na wifi pieknie. Słuchawki parują się momentalnie. Niestety kiedy podłacze słuchawki na BT (xiaomi) do boxa a takze inne (innej firmy)  od razu wifi zamula i nic nie moge oglądac....no trudno bede musiala jednak znowu przejsc na kablowe :(  https://miuipolska.pl/forum/topic/47025-słuchawki-bt-do-mi-box/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, bo akurat tematów o problemach z Shieldem w ogóle w Internecie nie ma...

 

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/discover/278401/wifi-issues-with-new-update-disconnecting/

Jeden przykładowy o problemach z Wifi naprawianych od roku :D.

 

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/shield-tv/9/315729/known-4k-playback-issue-updated-101519/

A tu o problemach z 4K (naprawiane 2 miesiące).

 

Stabilna i pewna przystawka to Apple TV, ale z dużymi ograniczeniami zwłaszcza na naszym rynku.

 

Każda inna, na Androidzie, Windowsach itd to mniejszy lub większy eksperyment, który zawsze będzie generował jakieś problemy.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z Shield, to mały pikuś przy tym badziewiu, składnym z tego co akurat mają pod ręką. Stąd loteryjność poszczególnych egzemplarzy. Prawda jest taka, że polski cebulak zawsze będzie chwalił taniochę którą kupił, wmawiając wszystkim, że prawie to samo co droższe i stabilniejsze. Prawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski cebulak zawsze będzie uważał, że droższe jest lepsze i to na podstawie opinii z Internetu i swoich dziwnych uprzedeń ;).

 

Ja zmieniłem Apple TV na tą taniochę, bo chciałem mieć Playera czy WP Pilot i jestem bardzo zadowolony.

Shielda też testowałem i nie widzę żadnego powodu, żeby dopłacać tyle za to urządzenie, jeśli chce się używać go tylko do streamingu.

Natomiast do np. gier - jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2019 o 08:59, _Artek_ napisał:

planuje kupić tego shilda....  bo niestety lenistwo polskich deweloperów nie zna granic jeśli chodzi  o Apple TV.........

 

Bo? jestem deweloperem i sobie wypraszam. 
Chcialem napisać PLayer+ na tvOS -TVN nie było zainteresowane.

MyCanal jest na tvOS.

Więc zanim zaczniesz pisać, sprawdź. 
Inna kwestia jest to że polscy programiści nie mają umiejętności, gdyby było inaczej od dawna byśmy mieli odpoiwednik TV Everywhere. Ale to z kolei jest wina kablowek ze nie chca ich zatrudnic (bo nie maja umiejetnosci). W dodatku jeśli chcesz by jakakolwiek aplikacja z treściami video komunikowała się i integrowała się z aplikacją TV to nie da się - BO API JEST PRYWATNE! - to telewizja a nie deweloper musi dać się zaprosić przez Apple do uzyskania dokumentacji, a tu obowiązuje NDA. A na dodatek jak już aplikacja działa to jest dodatkowy proces weryfikacyjny przez Apple, które sprawdza czy wszystko jest zgodne z ich wytycznymi i z tego co wiem nie jest to łatwy proces. Dlatego w USA aplikacji integrujących się z TV jest kilkadziesiąt, w Wlk. Brytanii bodajże 4, a w Polsce jedna - Smithsonian( jako Apple Channel). 

Proszę mieć też pretensje do HBO Polska, które pożycza sobie nazwę z USA za czym nie idzie odpowiednia jakość - nie potrafią ich programiści napisać kanału Apple, a w USA umieją?



 

W dniu 22.10.2019 o 16:07, bugmenot napisał:

Polski cebulak zawsze będzie uważał, że droższe jest lepsze i to na podstawie opinii z Internetu i swoich dziwnych uprzedeń ;).

 

Ja zmieniłem Apple TV na tą taniochę, bo chciałem mieć Playera czy WP Pilot i jestem bardzo zadowolony.

Shielda też testowałem i nie widzę żadnego powodu, żeby dopłacać tyle za to urządzenie, jeśli chce się używać go tylko do streamingu.

Natomiast do np. gier - jak najbardziej.

A to ciekawe że testował Pan urządzenie, które dopiero od dzisiaj jest w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurgan ale po co się tak odrazu „uruchamiać” dobrze wiem jak wyglada proces certyfikacji aplikacji u apple i może właśnie dlatego korzystam z ich sprzętu bo mam 99% pewności że aplikacja jest z opisem.
Nie miałem zamiaru atakować devów tylko grupy medialne bo jakoś aplikacje na ios są na tv os już nie ma a jakby chcieli znaleźliby takiego deva któremu proces certyfikacji by nie przeszkadzał…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to na ten moment chyba tylko na nowych wersjach sticka Fire TV.  Reszta, bez Apple TV+ śmiga na każdym sensownym sprzęcie z Android TV.

Z czasem zapewne ATV+ będzie działać na każdym Androidzie TV, apk z FireSticka jest dostępne, ale podobno nie działa poprawnie na innych sprzętach.

Mi dla 7 dni oglądania nie chciało się na razie bawić niczym więcej niż wersją na iPhone i przeglądarkową, opłacę serwis jak pojawi się tam więcej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jest niewielka ale jednak promocja na shilda 2019 

https://www.euro.com.pl/odtwarzacze-multimedialne/nvidia-shield-tv-new.bhtml

jest to ta słabsza wersja ale jak ktoś nie będzie na tym grał w gry to pro mu nie potrzebne......

Ja jeszcze czekam bo aplikacje na android tv wersji 7 jeszcze działają a ciągle mam nadzieje że doczekam się  ipli i playera na Apple TV 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dziś Shieldzik (2017) w X-Kom za 599 zł (zamiast 849 zł).
Wersja z 2017 roku ma nieco wad (np. brak obsługi HDR na YT czy Dolby Vision w Netflixie), ale obniżka spora.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Denerwuje mnie to ciągłe czekanie na player.pl na apple tv rozglądałem się za nowym telewizorem i dzięki pandemii doszedłem do wniosku że poczekam jeszcze rok, jestem bliski zainwestowania w shilda  ale wydawanie tysiaka tylko dlatego że ktoś się ociąga z playerem na apple tv też z rozsądkiem ma niewiele wspólnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...