Skocz do zawartości

Wymiana starych Samsungów DSR-7000


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj dostałem telefon z Polsatu z informacją, że w związku z przejściem na nowy system kodowania niezbędna jest wymiana mojego Samsunga DSR-7000 na inny model, ponieważ nie będzie możliwości odbioru programów po zmianie systemu kodowania.

Niestety, Pan poinformował mnie, ze nie będzie to wymiana na nowy model a na jakiś stary ( niw wiedział dokładnie na jaki). Nie ma też możliwości wymiany na nowy model z dopłatą (chyba, że rozwiązanie umowy, zwrot kaucji, zakup nowego dekodera i podpisanie nowej umowy).

Czy komuś Polsat wymienił już starego Samsunga - jeżeli tak to na jaki model?

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takim dysponuje. Zadnego info nie mialem. To ciekawe po co zamiescili do niego instrukcje wymiany karty http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... _7000.html . Nie pisalo tam nic o nowym sofcie i to bylo ciekawe. Co za [beep]e wymyslaja cos takiego, ze nie mozna nowego nawet za doplata. Mialem miesieczny okres wypowiedzenia ale teraz mam umowe na HBO z 3 miesiecznym, wiec nie wiem jak bedzie, ale zloma zadnego juz nie przyjme.

Na poczatku przygody z CP mialem 3275 i 4275 i dziekuje za czwarta wymiane na kolejny zlom.

I czy maja w magazynach az tak duzo innych staroci, aby wymeinci wszystkie stare Samsungi, a bylo ich sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tej wymiany nie potwierdza. A pojawilo sie wlasnie nowe oprogramowanie z 03.12.2007

 

To było do przewidzenia bo były problemy z nagrą2...

 

Przeciez z Nagra 2 na DSR 7000 nie bylo zadnego problemu. Wtedy nawet zrobili o wiele lepsze oprogramowanie, m.in. od tamtego czasu dekoder wlacza sie w sekunde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana Samsunga to nie plotka.

Tak jak pisałem wcześniej dzwoniono do mnie z Polsatu z propozycją wymiany, a dzisiaj dzwonił właśnie kurier, że ma dla mnie dekoder.Niestety jestem w teraz w pracy i przywieźć ma dopiero w środę.

Może wymiana dotyczy tylko tych co mają dekodery w dzierżawie od polsatu, a może nie dla wszystkich abonentów - nie wiem czym jest to spowodowane, ale ja dostałem taką propozycję (dziwne, że nic nie wiedzą na ten temat na info ? )

Napiszę w środę jaki dostałem w zamian sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku własnie na samsunng dsr-7000 prawie ciągle mam na wszystckich kanałach tego kanału nie ma twoim abonamenice a abonament opłacony...co jest czy inni tez maja takie problemy??

 

Dziwne bo przecież był update oprogramowania chyba w wtorek i teraz jest 283 z 2007-12-03

ale było by fajnie gdyby wymiana byla na jakiś nowszy model a nie Thomsona czy sagema :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kart w Samsungu DSR-7000 jest przeznaczona na kwiecień, skoro wymieniają karty to znaczy, że dekoder również będzie funkcjonował z nową kartą.

Nieprawdą okazało się to co napisałem.

Dekoder nie radzi sobie z nową kartą.

Wymiana kart do Samsungów DSR-7000 jest przewidziana na kwiecień.

 

 

====================

Informacja z przed 5 minut

====================

 

Wymiana dekoderów Samsung DSR7000

 

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że w dniu dzisiejszym (19 marca) w Systemie Obsługi Sprzedaży została umożliwiona wymiana dekoderów marki Samsung DSR7000, które nie przyjęły aktualizacji oprogramowania wysłanego na ww. dekodery w ostatnich dniach. W przypadku zgłoszenia się do APSów Klientów, u których zostanie zdiagnozowany brak odbioru programów z powodu nie przyjęcia przez dekoder nowego oprogramowania, prosimy o dokonanie wymiany ....

 

Wymiana ta została udostępniona dla dekoderów Samsung DSR7000 będących zarówno na okresie gwarancji jak po upływie tego okresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumiec że to informacja wysyłana bezpośrednio do APS tak?

Czyli jednak problem mojego samsunga nie jest odosobniony. Własnie po wgraniu oprogramownia nr 283 z zaczął wariować z starą kartą (chwiowo mam dostęp tylko do familijnego chociaż wykupiony pakiet superfilm), a i tak już 2 razy miałem komunikat dekoder zablokowany:( nie wpsominając o praiw dwóch dniach ciemności:(

Wiadomo na jakie modele będzie ta wymiana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satkurier:

Kilka innych ważnych informacji dla abonentów Cyfrowego Polsatu:

 

- Dekodery Samsung DSR 7000 będą wymieniane na inne modele, bo prawdopodobnie nie przeżyłyby wymiany kart na Nagravision 3. Abonenci CP otrzymają nowe dekodery, co do których wiadomo, że będą bez zarzutów współpracować z nowym systemem kodowania.

 

No to jak wkoncu jest? Wymieniaja tym, ktorzy mieli problem z nowym oprogramowaniem, czy wszystkim? U mnie nie ma zadnych problemow z nowym.

Jak psialem Sagema i Thomsona na pewno nie przyjme. Czwarta wymiana i powrot do korzeni, z 9 letnim dekoderem Sagem. Mialem dwa razy 3275, 4275 i od wielu lat tego Samsunga. Na pewno zdecydowanie najlepszy z nich. Jak sie zawiesi wystarczy wyjac wtyczke i wszystko ok. Innych problemow brak. Nie wpsomne juz, ze czekam kiedy bedzie mozna wymienic na nowy, na warunkach jakie maja nowi klienci. Szczegolnei brakuje wyjscia optycznego. Co ciekawe w icok jakis lajza napisal przy nim parametry nowego Samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak jak pisałem w moim pierwszym poście, mój Samsung DSR700 już wymieniony. Kurier przywiózł mi Sagema 4275 z nową kartą a zabrał stary też z kartą.

Przez jakieś 2 godziny miałem odkodowane wszystkie kanały (HBO też) potem nagle na wszystkich kodowanych komunikat "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" i nastała ciemność. Oczywiście telefony do BOK (a dodzwonić się ciężko !!) i standardowo CZEKAĆ DO KILKU GODZIN.

Z kilku zrobiło się 15, ale w końcu działa - tylko niestety nie mam już całego pakietu a tylko familijny, który opłacam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mysle ze kto ma Sagemy to i tak bedzie musial wymienic dekoder bo sie znowu zawiesi tak jak bylo z nagra 2 ja musialem wymienic dekoder Sagema na Sagema... :P:) jeszcze musialem placic za wymiane 25zl w serwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniu 7 kwietnia kurier przywiózł na wymianę samsunga dsr-7000 ,thomsona dsi 30po,wszystko było by pieknie gdyby odbierały wszystkie programy,ale polsatowskie tz.polsat,polsat2,sport,tv4,super stacja,Dzwoniłem na infolinie i oni nic nie mogą zrobić ponieważ sygnał dochodzi.Poprosiłem znajomego który ma polsat i podłączył u mnietaki mały dekoder i śmiga wszystko.Może ktoś podpowie mi co mam dalej działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przerobiłeś już wszystko co infolinia standardowo poleca (wyciąganie wtyczki, ściąganie nowego softu, przywracanie do ustawień fabrycznych) to spróbuj zmienić konwerter. Miałem kiedyś thomsona i jest on dość kapryśny we współpracy z konwerterami. Wszystkie kanały które podałeś nadają z jednego tp 11158.00 V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś dostał kartę do samsunga 7000 bez wymiany dekodera??

Dzwoniłem do nich wczoraj na infolinie oczywiście poinformowani ludzie powiedzieli że nie odstanę nowej bo wszystko będzie działać i nawet niby nie wysłali :shock: to im mowie że jak ma działać skoro mam starą kartę typ na to, że nie wie ale nie zapomną o mnie :evil:

coś czuję że 1 zobaczę ciemność:((

Nie możliwe żeby na forum nie było użytkowników tego leciwego dekodera :)

Swoją droga to jakaś paranoja żeby lojalni klienci oferty CP mam ich od 2001 roku nie mieli możliwości wymiany dekodera na nowszy bez zrywania umowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...