Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i dzisiaj mogę potwierdzić słowa przedmówców. Forum chodzi wolno, przynajmniej w Firefoxie. Odbierając prywatną wiadomość czy też chcą przejść do odpowiedzi na posta muszę sporo czekać. W ogóle Forum jakoś wolno chodzi. Wczoraj było poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest troszke lepiej jeśli chodzi o forum

[ Time : 2.775s | 9 Queries | GZIP : On ]

Ale SB prawie wcale nie wchodzi o strona główna Sk od wczoraj ani razu mi nie weszła zatrzymuje sie grafika w połowie i tak do końca aż się wnerwię i wyłączę przy czym cały czas mi pokazuje że strona się ładuje, nie ma żadnego przekroczenia limitu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

O, teraz jak pięknie:

Time : 0.125s | 9 Queries | GZIP : On

A użytkowników:

Na forum jest 57 użytkowników :: 10 zarejestrowanych, 1 ukryty i 46 gości (bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 5 minut)

Sądzę, że to za duży ruch powoduje takie zamułki forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co serwery mamy wywalone, jest jakiś problem z dostępem do baz danych (ale żeby była jasność - nie dotyczy to tylko forum - także satkurier.pl i sklep hollex leżą). Zgłoszone do administracji serwera i czekamy, a tymczasem zamiast siedzieć na forum zapraszam na piękne słoneczko :P Dziś bardzo ładny dzień, przynajmniej w Krakowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

Can't connect to MySQL server on 'sql.server4rent.eu' (4) [2003]

 

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

To już nazwa.pl lepsza była... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...