Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Lins napisał(a):

Były czasy że wlascielem Śląska Wrocław był Solorz więc mecze Śląska i nie tylko były na Polsat Sport  ale faktycznie abonenci Polsatu już mogli się od tamtego czasu  odzwyczaić :)

 

https://satkurier.pl/news/68954/23-2609-8-kolejka-t-mobile-ekstraklasy.html

 

Tak pamiętam to. Wszystkie mecze Śląska były wtedy w Polsacie Sport. Był też taki sezon czy dwa gdzie Polsat pokazywał spotkania słabszych drużyn Ekstraklasy. Mimo wszystko w porównaniu do Canal + transmisje tej ligi w Polsacie to można powiedzieć epizod, więc jeśli ktoś chce oglądać tę ligę to powinien wybrać platformę Canal + a nie PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2024 o 12:48, Gizior89 napisał(a):

 

Też czasami oglądam naszą kopaną, choć głównie są to polskie lub "polskie" kluby w pucharach (poza Legią) ale z tą pełną frekwencją to żeś odleciał  😉 na ilu meczach w tamtym sezonie były pełne trybuny? Oprócz derbów Polski ile tego było? Z 10?

No właśnie jesteś taką osobą (bez urazy) o której pisałem w moim poście ;)

Pierwsza kolejka Ekstraklasy (środek wakacji i urlopów) i mamy MINUMUM 4 sold outy.

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Motor Lublin - Raków Czestochowa

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

GKS Katowice - Radomiak


Poza tym póki co 17k w Białymstoku i 23k we Wrocławiu. 

Edytowane przez 404Exception
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2024 o 15:03, 404Exception napisał(a):

Poza tym póki co 17k w Białymstoku i 23k we Wrocławiu. 

Może właśnie ta wysoka frekwencja jest zasługą Polsatu i braku ligi w ich ofercie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2024 o 18:37, czerstwy napisał(a):

A i chcesz tam sport?🤣 @Gizior89  twierdzi że kupujesz Entry który chodzi średnio za 10-15 zeta przez całą umowę i dobierasz opcje 11 C+ sam też mam za 19.90 zł i następnie LM 20 zeta zobowiazanie. Edit C+sport 5 to Optimum a nie Entry

Wziąłem Entry za 10, ale na razie nie mam opcji ani na LM ani 11C+ za 20 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2024 o 11:49, Motyl1987 napisał(a):

Widzę, Użytkownik @Poland ładnie odleciał na Facebooku i stawia żądania platformie polsat box, już nie tylko o c+ sport 3 i 4

Cytuję:

Jako abonenci żądamy dostępu do Canal+ Sport 3 a w dalszej kolejności także do Canal+ Sport 4 i 5 oraz Canal+ 360 i pakietu Canal+ Extra. Reszta stacji C+ też była mile widziana my abonenci Polsatu Box w przeciwieństwie do naszego operatora nie jesteśmy egoistami. Chętnie oddamy Polsaty Sport, Polsat Sport i Polsat Rodzina itd. w zamian za nowe kanały.


To widać że jednak boli ich strata tych kanałów :)


https://www.facebook.com/story.php?id=100064728789081&story_fbid=890966649737620

Pozwolę sobie zareagować skoro już zostałem wywołany do tablicy. Z tego co zauważyłem na profilu facebookowym Polsatu Box jest sporo głosów abonentów wspomnianej platformy satelitarnej którzy to domagają powrotu Canal+ Sport 3 i 4 a co za tym idzie i Ekstraklasy. Tym samym mój głos nie jest jedynym a mnie i innych abonentów Polsatu Box w przeciwieństwie do samego operatora. boli strata tych kanałów. Stąd nawet wymiana kanałami wchodziłaby w grę żeby tylko one wróciły do oferty. 

Poza tym chciałbym zauważyć że Canal+ Sport 3 i 4 obecnie nie usunięte a zawieszone w ofercie Polsatu Box gdyż CAIDy nie zostały usunięte co oznacza że pewnie trwają negocjacje w ich sprawie między operatorami. 

W dniu 19.07.2024 o 12:04, Asansiasz napisał(a):

Jak może nie boleć strata tych kanałów ? Przecież ekstraklasa jest super opakowana ze świetnymi golami plus do tego to jest nasza rodzima liga więc nam jako Polakom jest najbliższa. Co mnie obchodzi jakiś Hoffenheim czy Luton. Już wolę wiedziec co się dzieje np w takiej Puszczy. Szkoda po prostu szkoda i ja raczej s tego powodu rezygnuje z Polsatu chyba że utrzymaniowka da ofertę nie do odrzucenia

Jedyne na co stać utrzymaniówkę to zaoferowanie 3 miesięcznego dostępu do Polsatu Box Premium, Disney+ lub Maxa co dla mnie akurat jest słabym pomysłem gdyż optymalnym pomysłem za paczkę kanałów linearnych powinna być oferta tego samego typu. Przykładowo patrząc na swój pakiet mam na myśli dostęp do stacji HBO na kwartał. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Poland napisał(a):

Canal+ Sport 3 i 4 obecnie nie usunięte a zawieszone w ofercie Polsatu Box gdyż CAIDy nie zostały usunięte co oznacza że pewnie trwają negocjacje w ich sprawie między operatorami.

 

- To tylko „pozostałość techniczna”, kanały zostały usunięte z naszej oferty - przekazała mi przed kilkoma dniami Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2024 o 17:41, Klopseł napisał(a):

 

@Poland wystosuj identyczną petycje do C+, w końcu to on zadecyduje co nam da a co nie. Na moje wsparcie możesz liczyć.

Tak też zrobiłem i w tym przypadku C+ podziękowało mi za sugestie. 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie dostęp do Canal+ i tyle. Nie licz, że Polsat zareaguje na twoje skamlenie w mediach społecznościowych. Tak wyszło i musisz się z tym pogodzić. Zostaje Ci mecz kolejki w TVP Sport jako opcja bezpłatna lub Canal+ Online albo abonament w Canal+ jako opcje płatne. Obie te rzeczy możesz podzielić dla zmniejszenia kosztów. Wiadomo, że nie jest to rozwiązanie idealne, ale układ, który był do niedawna przestał funkcjonować i trzeba to zaakceptować. To co piszą w internecie niektóre jednostki to tylko dla poczytności strony czy bloga.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

 

- To tylko „pozostałość techniczna”, kanały zostały usunięte z naszej oferty - przekazała mi przed kilkoma dniami Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

Pani Olga Zomer powiedziała tylko jaka jest sytuacja na stan obecny zaś prawda jest taka że zarówno Canal+ jak i Polsat Box zostawiają sobie furtkę do powrotu stacji z Ekstrakladą na listę NIT tego drugiego operatora. Przypomina mi to sytuacje jaka była z paczką stacji od BBC które to 1 lutego 2011 roku wypadły z oferty ówczesnego Cyfrowego Polsat ostatecznie wrócic do oferty słonecznego operatora przy okazji „rewolucji programowej" ponad półtora roku później. Myślę że podobnie może być z Canal+ Sport 3 i 4 tylko że w nieco szybszym okresie czasu. 

 

----

Źródła informacji:

1) Wyjście paczki BBC z Cyfrowego Polsatu: https://satkurier.pl/news/62686/cyfrowy-polsat-od-102-bez-kanalow-bbc.html

2) Powrót paczki BBC do Cyfrowego Polsatu: https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/rewolucja-programowa-cyfrowego-polsatu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiler napisał(a):

@Poland gdzie Ty widzisz tą furtkę? To tylko Twoje mrzonki i marzenia, a nie stan faktyczny. 

Tą furtkę o której to wspomniałem widzę w chociażby w obecnym statusie Canal+ Sport 3 i 4. Uważam bowiem że gdyby Polsat Box chciał faktycznie usunąć oba kanały to nie trzymałby CAIDów do chwili obecnej tylko skasowałby je równolegle z wycofaniem stacji z listy kanałów. 

21 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Ciekawe co PB miałby dać w zamian ;) Bo wątpię aby same PS1-3 i fight wystarczyły.

Odpowiednikami wspomnianej przez kolegę @Mati06 stacji Canal+ 360 w Polsacie Box są Polsat Rodzina i Polsat Seriale więc i one mogą być w grze. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Bo wątpię aby same PS1-3 i fight wystarczyły.

Nie wydaje mi się aby Polsat dawał im zwykłe sporty, PB od początku starał się być jak najbardziej kojarzony z siatkówką (a to akurat jest tam promowane.) i nigdy nie odda jej abo konkurencji.

2 minuty temu, Poland napisał(a):

 

Odpowiednikami Canal+ 360 w Polsacie Box są Polsat Rodzina i Polsat Seriale więc i one mogą być w grze. 

1 dobry kanał to nie to samo co 2 zapchajdziury.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Poland napisał(a):

Tą furtkę o której to wspomniałem widzę w chociażby w obecnym statusie Canal+ Sport 3 i 4. Uważam bowiem że gdyby Polsat Box chciał faktycznie usunąć oba kanały to nie trzymałby CAIDów do chwili obecnej tylko skasowałby je równolegle z wycofaniem stacji z listy kanałów. 

Co cię tak opętały te CANAL+ 3 i 4 wykup CANAL+ ONLINE i po płaczu.

PSP 1-6 jest na transponderze Polsatu stąd caid z C+ już zdjęty, natomiast C+ 3 i 4 transponder CANAL+ i oni zdejmują na swoich.

Pytałem w dziale technicznym C+ o te caid CP zostaną usunięte przy okazji uruchomienia kanałów CANAL+ EXTRA 

Stąd nie mama mowy o dodaniu ponownie C+ 3 i 4 temat tego jest ZAMKNIĘTY!

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Entry za 10, ale na razie nie mam opcji ani na LM ani 11C+ za 20 zł. 
To nie ten temat ale c+ dobierzesz na infolinii.
2 godziny temu, Poland napisał(a):

Poza tym chciałbym zauważyć że Canal+ Sport 3 i 4 obecnie nie usunięte a zawieszone w ofercie Polsatu Box gdyż CAIDy nie zostały usunięte co oznacza że pewnie trwają negocjacje w ich sprawie między operatorami. 

Nie wymyślaj sobie teorii. Musisz się pogodzić, że na teraz nie ma i nic nie wskazuje żeby te kanały wróciły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...