Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko mówiąc niech się lepiej Cyfra+ bardzo postara i czymś naprawdę dobrym zaskoczy. I niech to będzie coś naprawdę R E W E L A C Y J N E G O, bo inaczej już po nich. :twisted:

 

Kto chce kupić? Cyfra+ do sprzedania lub przejęcia! Mam 500 tys. abonentów (tylko tyle mi zostało :cry: ) :lol::lol::lol: Kto chce? :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czego. Nie mam zamiaru placic 20 zetow wiecej tylko dla tego zeby miec dostep do AXN czy Kino Polska bo tylko na tych kanalach mi zalezy jako opcja nie liczac oczywiscie kanalow premium :wink:

Niech jest tak jak jest a nawet niech zrobia jeszcze wiecej opcji np: sport to bym jeszcze mniej bulil za pakiet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra, chyba czeka aż CP ją wykupi i zrobi się jedna wielka platfroma cyfrowa, wtedy N jakoś kiepsko widzę. A tak się śmiali niektórzy z CP, a teraz C+ zasługuje na beczkę śmiechu :?

 

A za co CP by wykupił Cyfrę :?: przecież wszystko co mieli władowali w HD i to jeszcze nie wiadomo czy się im to HD dobrze sprzeda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego źródła nie ma i pewnie nie którzy wymyślają ide się da, jak koń pod górę. Poza tym nie wiadomo gdzie co będzie, walka będzie ostra i do ostatniej kropli krwi, jeżeli tylko HBO będzie miało się pojawić gdzieś indziej, bądź gdy skończy się umowa Cyfry z HBO. Nie da się przepowiedzieć na 100% tego gdzie bedzie, bo nawet nie wiadomo do kiedy jest wyłączność :roll:

no, ale to nie temat o HBO w n czy innych platformach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP SPORT i tak wcześniej czy później wejdzie do oferty cyfry+. Platforma n to dla telewizji polskiej trochę za mało. Pakiety dodatkowo płatne od 3 do 8,- to też moim zdaniem poroniony pomysł.

Pakiet komfortowy aż się prosi o uzupełnienie nimi. A MEZZO za 4 zeta to trochę chyba przesada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra, chyba czeka aż CP ją wykupi i zrobi się jedna wielka platfroma cyfrowa, wtedy N jakoś kiepsko widzę. A tak się śmiali niektórzy z CP, a teraz C+ zasługuje na beczkę śmiechu :?

O czym Ty mówisz? Cyfra dalej ma najlepszą oferte programową. W tym roku dojdą nowe kanały, wiec spoko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdą, jakie?

Bo jakoś ciemność widzę, a abonament płacę :lol:

A tak poważnie, kanały mają dobre i co to oznacza, że mają spocząć na laurach i cieszyć się tym co jest???

Jakoś wszystkie kanały ciągle sprząta sprzed nosa CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc niech się lepiej Cyfra+ bardzo postara i czymś naprawdę dobrym zaskoczy. I niech to będzie coś naprawdę R E W E L A C Y J N E G O, bo inaczej już po nich. :twisted:

 

Kto chce kupić? Cyfra+ do sprzedania lub przejęcia! Mam 500 tys. abonentów (tylko tyle mi zostało :cry: ) :lol::lol::lol: Kto chce? :lol::lol::lol:

 

No juz tak nie bedzie.

 

Powiem z widoku zadowolonego abonenta "CP":

 

"Polsat" naprawde dobrze sie robi tym czasem i bardzo mnie to cieszy, ale ile razy bylo odwrotnie ? Tez sie martwilem co to bedzie jak ciagle byla mowa ze "Cyfra" zgarnie "BBC", teraz napewno jeszcze "Sci Fi" itd.

Chce z tym powiedziec, ze wy za jako abonenci "Cyfry" narazie mozecie byc spokojni i zadowoleni. Macie "HBO", moze juz za nie dlugo nie na wylacznosc, ale w 100% pozostanie w ofercie. Pozatym macie "Canal+". To wszystko wasze kanaly premium. Macie swietna oferte wiec gratuluje.

 

Mnie wystarcza "Polsat" i sie ciesze z nowych kanalow, ale "Cyfra" napewno nie siedzi i nic nie robi. Kazda platforma bedzie sie rozwijala. Dopiero sie zaczyna jesien, wiec poczekajcie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualne wejście TVP Sport do Polsatu nie przekreśla przecież wejścia sportowej stacji tv publicznej do Cyfry. Nie zdziwiłbym się gdyby weszły nawet do ofert w jednym czasie.

Zastanawia mnie, że już konkretniejsze zapowiedzi dot. TVP Sport pojawiają się w rok po rozpoczęciu działalności platformy N - platformy, w której TVP Sport jest od samego początku bodajże. Może więc stacja ta była na zasadzie wyłączności przez rok w eNce. Może skończyła się właśnie umowa wyłącznościowa i nie ma już blokady by dołączyć TVP Sport do CP i C+ ????

To oczywiście czyste spekulacje. Nie ma jeszze żadnej oficjalnej informacji chyba ze strony słonecznej platformy.

 

P.S Pamiętam też że na rok Nka podpisywałą umowę wyłącznościową z Comedy Central. Ciekawe czy ją przedłużą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ma Cyfra właczyc TVP Sport jak nie ma miejsca na transponderach ?Na kanał sportowy trzeba mieć miejsce bo z bitrate 2 mega bedzie pikseloza i znowu płacz ze jest zła jakość.

Polsat sie chwali dolaczeniem TVP Sport a nie potrafi zapewnić prawidłowego odbioru jedynki i dwójki.Smiechu warte.

Dopóki nie pojawi sie miejsce na satelicie trudno oczekiwac nowych programów.Klika miesiecy temu kilku optymistów wspominało o transponderach po TPS-ie.Ciekawe co mają dzisiaj do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym z nich byłem ja i mówię, ze trzeba jeszcze poczekać, z tego co wiem ten proces powinien sie zakończyć pod koniec tego roku, jakoś nie szczególnie to widzę, ale to Canal+, który nimi teraz rządzi robi sobie obciach, bo nie umie przeżucić ludzi na Astre, może nie moze, nie wiem. trzeba poprostu spokojnie czekać, wiem, że to jest glupie, ale innego wyjścia nie ma :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi zagraniami Canal+ nie tylko sobie robi obciach, ale rzutuje to na naszą Cyfrę+. W końcu są jej udziałowcami.

 

Nie widzą co się dzieje w Polsce?

 

Niech się zajmą wreszcie na poważnie tą polską "dojną krową" jaką jest Cyfra+ (tak gdzieś czytałem, że to Cyfra+ ma największy wpływ na zyski grupy Canal+ w Europie pośród płatnych pakietów), a nie tylko wyciągają z niej kasę! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A&G jakby tylko weszli na to forum i poczytali co my tuutaj wypisujemy to im się gorąco zrobiło i by się może wzięli do roboty. @dziki_ryj nie musi przełączać co 5 minut, może poprostu chce mieć ofertę, w ktorej będzie miał dużo do wybory a nie co jakiś czas się będzie nudził, teraz tak właściwie nie jest, ale zawsze mogłoby być lepiej. Dla mnie np. liczą się też inni i także dla nich chcę lepszej jakości, więcej kanałow, więcej usług itd. no odszedłem chyba lekko od tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualne wejście TVP Sport do Polsatu nie przekreśla przecież wejścia sportowej stacji tv publicznej do Cyfry. Nie zdziwiłbym się gdyby weszły nawet do ofert w jednym czasie.

Zastanawia mnie, że już konkretniejsze zapowiedzi dot. TVP Sport pojawiają się w rok po rozpoczęciu działalności platformy N - platformy, w której TVP Sport jest od samego początku bodajże. Może więc stacja ta była na zasadzie wyłączności przez rok w eNce. Może skończyła się właśnie umowa wyłącznościowa i nie ma już blokady by dołączyć TVP Sport do CP i C+ ????

To oczywiście czyste spekulacje. Nie ma jeszze żadnej oficjalnej informacji chyba ze strony słonecznej platformy.

 

P.S Pamiętam też że na rok Nka podpisywałą umowę wyłącznościową z Comedy Central. Ciekawe czy ją przedłużą?

 

 

Niestety taki kanał jak TVP Sport nie mógłby być na wyłączność w n-tce bo to kanał telewizji publicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...