Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowy przekaz obu kanałów spowodowany jest awarią, która uniemożliwia poprawne dekodowanie sygnału na tunerach platformy, z dotychczasowej częstotliwości - 11,240GHz, pol. V (pionowa), SR 27500, FEC 3/4, gdzie nadawany jest poza pakietem Eurosport, pakiet belgijskiej platformy TeleSat.

Eurosport i Eurosport 2 z transpondera Cyfry+ kodowane są tylko w Seca Mediaguard 4 - Cameleon i karty abonenckie posiadają uprawnienia do ich dekodowania. W razie problemów z odbiorem obu programów operator zaleca przeprogramowanie dekodera (wyszukanie kanałów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo kanału EurosportHD i innych kanałów HD to Cyfra powinna wycofać dodatkowe opłaty.I w końcu wprowadzić jakieś nowe dobre kanały.Oczywiście kanał ESPN AMERICA nie jest na wyłączność w N-ce ponieważ kiedyś pisałem do nich maila z takim zapytaniem.No a co z paczką MTV i MCM-em???albo polsatem i polsatem news???Olewają sobie abonetów którzy oczekują jakieś nowe dobre kanały SD i przede wszyskim HD ale bez opłat.Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veto! Jestem przeciwny wycofaniu opłat za kanały HD w Cyfrze+. Byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do abonentów, którzy nie mogą ich odebrać. Proponowałbym natomiast, aby zamiast znieść opłatę, po prostu ją obniżyć, bo cena jest dość wygórowana (ale i tak niższa niż w CP).

 

Na nowe kanały przyjdzie jeszcze czas ;)

Polsat nie będzie chętny, aby wejść do Cyfry+, także w tej kwestii platforma nic nie zdziała, jedno od drugiego jest niezależne, więc...

Polsat News może zostać w każdej chwili zakodowany, gdyby tak się stało to nagle abonenci wznieciliby jakiś bunt, że co to jest, że Cyfra wyłącza kanał. Raczej nie dołączy on do listy. Kupić własny tuner, a póki kanał jest FTA będzie można go oglądać bez wykupienia abonamentu od konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NG Wild by się przydał w cyfrze +, sam NG jest dość nudny, a na Wild lecą same przyrodnicze to trochę by zrobiło konkurencje dla Animal Planet. Ktoś ma kontakt z Cyfrą na ten temat? trzeba im dać znać żeby zajęli się tą sprawą to może w tym roku zobaczymy NG Wild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego posiadając TVP1, TVP2 i TVP Info nie ma TVP Sport? Albo inny przykład. Dlaczego mając Filmbox nie ma Filmbox Family?

Animal Planet HD prędzej czy później wejdzie, ale raczej najpierw ogólnie do Polski, a później do którejś z platform...

 

edit: W związku z pewnymi wątpliwościami poprawiam treść wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kanał TVP Sport to miałem go przez jakiś czas z N-ki i nie jest wcale taki rewalacyjny.Same powtórki i nic więcej może cyfra czeka aż TVPSport kupi jakieś kiekawe prawa i dopiero go wprowadzi???Zobaczymy.No No a NG Wild z paczką MTV+MCM i ESPN America to by było coś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NG Wild by się przydał w cyfrze +, sam NG jest dość nudny, a na Wild lecą same przyrodnicze to trochę by zrobiło konkurencje dla Animal Planet. Ktoś ma kontakt z Cyfrą na ten temat? trzeba im dać znać żeby zajęli się tą sprawą to może w tym roku zobaczymy NG Wild.

Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził ehhh. - NG jest nudny :oops: ręce opadają / i wszystko inne tez/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził ehhh. - NG jest nudny :oops: ręce opadają / i wszystko inne tez/ :D

 

Jesli NG jest nudny to co mozna powiedziec o paczce Discovery?

To dopiero kiszka.

 

Moim zdaniem NG i Planete to 2 najlepsze kanaly dokumentalne w Polsce.

Na NG wkurzaja mnie tylko reklamy co 15min.

 

Wracajac do nowych kanalow - bardzo bym sie ucieszyl gdyby NG Wild bylo dostepne w C+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieje że Cyfra postawi na jakiś kanał poszerzający wachlarz tematyczny platformy.

nie chcę piątego Discovery, trzeciego eurosportu albo n-tego MTV

 

przydałby się kanał historyczny , podróżniczy czy łowiecki (history chanel , marcopolo, season - szkoda że dwóch ostatnich już nie ma ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że Cyfra+ nie chce wprowadzić do Polski tematycznych kanałów Planete - Planete Juniors, Planete Justice, Planete Thalassa, Planete No Limit. Byłby z tego całkiem niezły pakiecik stacji dokumentalnych - nie oszukujmy się, dzisiejsze Discovery to straszny [beep] (coraz więcej głupawych reality-shows, coraz mniej dobrych programów dokumentalnych).

Druga kwestia to kiepska oferta muzyczna - sporym błędem było pozbycie się po fuzji z Wizją TV kanału MCM Europe. Może zamiast wprowadzania kanałów France lepiej byłoby wprowadzić kilka francuskich kanałów muzycznych (MCM, MCM Top, MCM Pop, NRJ Hits, M6 Music).

Na pewno brakuje też dobrego kanału podróżniczego. Z tym, że ja oczekiwałbym w końcu jakiejś polskiej produkcji (oprócz ciekawych zakątków świata taki kanał mógłby też pokazywać uroki naszego kraju). Co do wspomnianego wcześniej Marcopolo - był to straszny gniot (katastrofalna jakość techniczna, kiepskie tłumaczenie i FATALNI lektorzy, kanał był na wskroś włoski - większość ramówki stanowiły programy o Włoszech; nie oszukujmy się, Cyfra wprowadziła go tylko dlatego, że mogła go stosunkowo tanio "podbierać" z transponderów siostrzanej Tele+/D+).

 

Oczywiście przed wprowadzaniem kolejnych kanałów Cyfra powinna najpierw poprawić jakość obecnych (transpondery są i tak przepełnione, co niestety przekłada się negatywnie na jakość obrazu i dźwięku; z obiecanych transponderów po TPS Cyfra dostała tylko jeden, a i to zapełniła go m.in. śmieciami w rodzaju Polonii1/Tele5/Edusat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kanały są w kiepskiej jakości zgadzam się:)np.kanały HBO lub Discovery i Animal Planet :D chociaż te ostatnie lekko się poprawiły.No jeżeli chodzi o ofertę muzyczną na rynku polskim to rzeczywiście jest beznadziejna.Viva,MTV Polska na którym zamiast muzyki lecą jakieś programy...VH1 jest trochę lepszy ale też za dużo programików..Trace obecnie jest najlepszym kanałem na rynku polskim ale nie każdy lubi takie klimaty.Więc MCM +kanały tematyczne MTV to byłby dobry pomysł na polepszenie oferty muzycznej :smile: jeżeli chodzi o jakiś kanał podróżniczy to po co wrowadzać jakiś nowy kanał który nie wiadomo czy się sprawdzi wystarczył by Travel Chanel :lol: tylko nie wszystko od razu :D najpierw niech ulepszą ofertę muzyczną,sportową(ESPN America+LM w canale+)i poszerzenie NBA i wiecej meczów lig których mają) a w miedzy czasie np.NG Wild lub kanały HD oczywiście bez dodatkowych opłat :D Ciekawi mnie jak to bedzie gdy wejdzie TVP HD przecież to publiczna telewizja czy bedą opłaty czy nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...