Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy który? :shock:

 

Specjalnie sprawdzałem najnowszy książeczkowy regulamin od C+. W żadnym pakiecie nie było napisane, że zawiera Polsat 2 i Zdrowie i Uroda (nie wiem jak wcześniej - może ktoś sprawdzi), więc C+ już od dawna wiedziała, że Polsat chce zakodować te dwa kanały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat 2 to chała jakich mało i trudno uwierzyc, że będzie z tego kanał premium :lol: Ciekawsze kiedy kontrofensywa Cyfry i nowe kanały- TVP HD- ile mogą trwa negocjacje????, History Channel HD, normalna cena za Filmboxy, bo 15 zł to zdzierstwo jak za niekończące się powtórki w nędznej jakości) z wyjątkiem wersji HD, ale tu to już powtórka goni powtórkę powtórką i powtórką pogania ) i wiele innych,które wartałoby wprowadzic. I ciekawe czemu Cyfra nie prowadzi transmisji Primera Division i Serie A chociaz jednego meczu z kolejki ligowej w HD- byłoby to niezła zacheta dla potencjalnie nowych klientow, a i starzy by się nie obrazili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którą fonię miałeś ustawioną na "poprzednim" Trace.tv? Bo tutaj angielska jest jako pierwsza, a francuska jako druga, a na "starym" transponderze jest na odwrót. Z doświadczenia wiem, że "stary" Trace.tv miał lepszy dźwięk na wersji angielskiej i tak jest tutaj - a przynajmniej tak myślę. Dlatego wydaje Wam się, że teraz dźwięk jest lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź z cyfry na pytanie odnośnie TVP HD i zmiany softu (obcinanie boków przy nagrywaniu 16/9)

 

Szanowny Panie,

 

Pragnę poinformować, że na dzień dzisiejszy nie posiadam informacji na temat pojawienia się na naszej platformie nowych kanałów oraz nowej wersji oprogramowania. Staramy się jednak wzbogacać naszą ofertę o nowe interesujące kanały, które mam nadzieję zaspokoją gusta wszystkich naszych Abonentów.

Zapewniam, że wszystkie sugestie są wnikliwie analizowane i wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich działaniach związanych z obsługą Abonentów.

 

Ufam, iż powyższe wyjaśnienia przyjmie Pan ze zrozumieniem.

 

Jeśli miałby Pan jeszcze jakieś pytania chętnie udzielę informacji.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Piotr Bujanowski

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i po co to pisać jak i tak wiadomo że dostanie się szablonik np. nr 12.

Mnie takie odpowiedzi podpowiadają co mam myśleć o danej firmie. Cyfra jest prawie mistrzem w udzielaniu nijakich odpowiedzi. Prawie mistrzem bo wg mnie mistrzem jest Era. Oni nawet nie podpisują pism do klienta-robi to za nich komputer. To takie olewanie klienta.Jeszcze sporo wody musi upłynąc nim nauczą się poprawnie traktować klienta.

Wracając do tematu to dzisiaj napisali że nic nie mają w planie a za klika dni pojawia się nowość. Tak już nie raz było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...