Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw jak dużym zainteresowaniem będzie się cieszył ten "ochłap" rzucony perfidnie abonentom cyfry+ - I to jest niby odpowiedź na nowości w n-ce? :lol2:

 

A co takiego nka zapowiedziała na ostatniej konferencji?

Disney, który już jest z Cyfrze, Filmbox Family - kolejny kanał z który bedzie w kółko powtarzał te same filmy od SPI (w Cyfrze pewnie też się pojawi), MTVNHD, będzie też w Cyfrze. Zostaje Jim Jam, Nick, filmy Paramountu, które będą mogli pokazać gdzieś za dwa lata i jakieś pieerdoły z nboxem, no rzeczywiście rewolucja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu dostałem PLUS+ :lol2:

Już z nową kartą? :wink:

 

To zobacz co C+ oferuje w swych super odbiornikach po 20 zł/m-c.

Przynajmniej można wziąć samą kartę i wsadzić ją gdzie się chce. VoD może dekodery nie mają, ale PVR z dyskiem, który można wynieść "poza" dekoder i owszem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz co C+ oferuje w swych super odbiornikach po 20 zł/m-c.

 

Dla mnie dekoder ma służyć do odbierania TV (ew. radia), zamówienia programu w VOD, i nagrania jekiegoś filmy czy innego serialu (w przypadku PVR). Te wszyskie portale to o d... potłóc, Swego czasu były podobne w Cyfrze, ale z tego zrezygnowali. Nka to niedługo zainstaluje w tym swoim Nboxie GTA IV żeby zwiekszyć sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiorniki C+ zatrzymały się gdzieś pod koniec ubiegłego wieku i gdyby nie n-ka to znając Francuzów raczej nigdy byśmy nie uświadczyli w C+ odbiorników z HDD. Co do gadżetów typu portal (w C+ było kiedykolwiek coś takiego???) to chcąc nie chcąc będzie tego coraz więcej - ot technologia coraz lepsza i tańsza, więc czemu tego nie wykorzystać i dodać sobie do oferty jako luksus. Już obecnie są produkowane TV z przeglądarkami internetowymi. Po co? Zapewne dla Amerykanów siedzących pół dnia przed TV z 10kg paczkami chipsów i dla których wyprawa do komputera celem sprawdzenia wiadomości wymaga nielada wysiłku, aby te 200 kg cielska podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wczytałem się w przedostatnią stronę magazynu abonentów C+ i wynika z tych zapisów, że nowe kanały Zone Romantica i Domo będą w pakiecie podstawowym, a kuchnia.tv będzie dostępny nie tak jak do tej pory w pakiecie komfortowym, a w niższym czyli podstawowym.

ta ostatnia zmiana ma wejść w życie od 1. października br. ZR od 8. września a Domo od 20. września.

Dla odbiorców HD od 15. września 3x HD (MTVNHD, NG HD i Eurosport HD) za 12 zł m-c.

 

jest jeszcze parę zmian, ale nie chce mi sie porównywać starej umowy z nowymi zapisami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiorniki C+ zatrzymały się gdzieś pod koniec ubiegłego wieku i gdyby nie n-ka to znając Francuzów raczej nigdy byśmy nie uświadczyli w C+ odbiorników z HDD. ......
Może nie tak odbiorniki jak oprogramowanie do nich.Mając teraz swojego Kena z alternatywnym oprogramowaniem na pewno nie zamieniłbym się na dekoder n-ki z ich obecnym softem.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pakietem 3xHD to dobry pomysł. Z czasem będą tu wrzucać (mam nadzieję) kolejne kanały HD i pakiet się rozrośnie do np.7xHD (oczywiście może być drożej). Ale spełni się marzenie wielu: kupować TYLKO kanały HD przy niskim pakiecie podstawowym, ewentualnie z Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale opłaty za każdy kanał z osobna + opcji multiroom (z możliwością odbioru na własnym dekoderze) nie ma żadna platforma... :]

 

Czy ta plansza z napisem "Cyfra+" to na pewno kanał Domo? Niektórzy piszą, że to kanał 19, na którym trzeba dokonywać aktywacji nowej karty w C+. Nie mam ich dekodera, więc nie wiem co to za kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...