Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie została przedłużona - trwała rok. Pytanie tylko jakie zapiski ma umowa Cyfry+ z National Geographic Channel HD. Mogą one zakazywać dołączenia przez jakiś czas innych kanałów dokumentalnych w wysokiej rozdzielczości. Innym powodem nieobecności Discovery HD w Cyfrze+ może być prozaiczny brak miejsca na transponderach tej platformy. W Nce, nawet jeśli dogadaliby się ten kanał jest zdaje się w MPEG-4.

 

Discovery HD powinien się pojawić w Cyfrze, bo pamiętam jak prowadzili jakiś focus wśród swoich abonentów jeszcze na długo przed wprowadzeniem HD i podawali w nim, że w skład oferty wejdą: Canal+ HD, National Geographic Channel HD i Discovery HD. Nie wiedzieli chyba, że Nka ich ubiegnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele wynika z tych focusów. Już ze dwa lata temu ludzie opowiedzieli się za dołączeniem kanałów muzycznych i nic z tego nie wynikło. Obecna sytuacja w kwestii muzyki jest dużo gorsza niż za czasów Wizji TV, a to już woła o pomstę do nieba :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Myślę, że Cyfra+ wreszcie coś ze sobą zrobi i doda nowe kanały. Comedy Central i Nickoldeon (jak wejdzie do Polski) a później MTV HD... Może także inne, ale narazie nie liczę na wiele :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Słuchajcie Panowie... Patrząc na miejsce na transponderach C+, to tylko mogą coś dodać od Viacomu z 11.075, albo ewentualnie postąpić jak w przypadku np: HBO Comedy i nadawać nowe kanały z nie swoich trp... Jednak myślę, że normą już jest brak nowości w C+ i nikt cudów nie oczekuje... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Jak dogadają się w sprawie Comedy Central,to Cyfra nie bedzie musiała dawać ten kanał na swój Transponder tylko wystarczy,że Viacom dołączy kodowanie Seca 2 na 11,075 V.

 

A o czym ja wyżej pisałem :P:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michal218, nikt Ci nie każe oglądać CC. Mi się kanał podoba (mam od stycznia w kablu) i mam nadzieje, że dołączą go do Cyfry.

Ja nie chce zapychania oferty takim [beep]em,pogorszenia jakosci odbioru innych kanalow i ewentualnych podwyzek przez to.Ja wyrazam swoja opinie,a Ty swoja,po to jest forum.Skoro masz ten kanal z kabla,to po co Ci z Cyfry?Jakosc i tak nie bedzie wyzsza,bo z N-ki tez jest skandaliczna,jak na dzisiejsze czasy.W dodatku zawsze mozna dokupic 2 pakiety w N-ce(raptem32zl)z innymi kanalami niz w Cyfrze,przy okazji wzbogacajac znaczaco oferte wlasnie o takie super kanaliki i o dodatkowy tuner,np do drugiego czy trzeciego pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?Jakosc i tak nie bedzie wyzsza,bo z N-ki tez jest skandaliczna,jak na dzisiejsze czasy.

Za jakość tego kanału nie odpowiada N-ka tylko Viacom, bo to ta firma nadaje ten kanał, przyznam jakość nie jest fajna, bo widziałem jak była przerwa w kodowaniu, jakość jest byle jaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...