Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tylko Animax został, ale ten kanał powiązany jest z HBO, więc na wyłączność w C+ raczej nie będzie. O ile w ogóle będzie.

 

HBO najwyraźniej przegrało konkurencję z Canal+. Wiadomo, że mało klientów jest w stanie płacić za Premium 60zł, więc klienci wybierali tylko 1 opcję, przez co HBO było marginalizowane.

Teraz zyskają sobie trochę klientów w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zadowoleni posiadacze Cyfry dostali kopa w ja.. .

Sajmon przykro mi.

Nareszcie czas przejrzeć na oczy i przestać się łudzić. Cyfra to obecnie najmniej rozwojowa i perspektywiczna platforma cyfrowa w Polsce.

Szkoda mi Was Panowie z Cyfry.

 

manio, obudz sie :lol:

Tak naprawde to szkoda tylko kanałów NBC. Przecież HBO zostaje na Cyfrze, M24 może się pojawić. Filmbox jest przeciętny, ale też nie jest na wyłączność.

 

 

Jeszcze wszyscy pospadają z krzeseł jak cyfra włączy...

 

 

 

 

 

 

... Dom i ogród :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie czas przejrzeć na oczy i przestać się łudzić. Cyfra to obecnie najmniej rozwojowa i perspektywiczna platforma cyfrowa w Polsce.

Szkoda mi Was Panowie z Cyfry.

A co mnie obchodzą perspektywy rozwoju? Niektórzy zachowują się jak dzieci i identyfikują się z tym co dobiorą dosłownie na cale życie. Ja nie biorę tego, żeby na tym zarobić. Sorry ale perspektywa rozwoju to może interesować przy inwestycji a nie wyboru platformy.

Tutaj interesuje mnie to co chce oglądać. W sumie w tym momencie interesuje mnie tylko sport. Kto będzie miał to co chce będzie miał mnie( NBA, OE, Premiership, Euroliga) Więc te twoje komentarze ze szkoda wsadź sobie gdzieś. Wiec śmieszne komentarze daruj sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zadowoleni posiadacze Cyfry dostali kopa w ja.. .

Sajmon przykro mi.

Nareszcie czas przejrzeć na oczy i przestać się łudzić. Cyfra to obecnie najmniej rozwojowa i perspektywiczna platforma cyfrowa w Polsce.

Szkoda mi Was Panowie z Cyfry.

 

Proszę, proszę, jaka ironia przez Ciebie przemawia :lol: Chłopie, możesz dać mi spokój? Bo ciągle się o coś czepiasz, wiem, że nie przepadasz za C+ ale przestań tak podchodzić do sprawy. Na Forum każdy ma prawo do własnego zdania.

No cóż, Nka na reszcie się doczekała HBO :) Teraz są konkretne info więc można prowadzić konwersacje na ten temat. No, jedynie szkoda tych kanałów NBC. Zdziwiło mnie to, powiem, że to dość bardzo. A nie rozumiem co niektórych o co gdybacie? Przecież HBO zostaje w C+ jedyne co się zmieniło w tej sprawie to to, że dołącza on do Nki i nic poza tym. W marcu HBO HD na pewno nie wejdzie wyłącznie do Nki więc możemy się spodziewać, że wejdzie HBO HD do C+ i do Nki. Chyba w tym nie zaprzeczycie?? Poza tym w styczniu pewnie się pojawi Animax itd. i ciekawi mnie, co z tym Nat Geo Wild?? Pewnie ta sprawa będzie się toczyć dopiero w przyszłym roku. Ogólnie listę kanałów, jakie mogą dołączyć do C+ poznamy później, gdy będą jakieś info w sieci na ten temat. Póki co to czekamy za jakimiś info co wejdzie jeszcze w tym roku do C+. Bo w przyszłym to różnie może być, to już więcej propozycji będzie.

P.S. Gratuluję Abonentom Nki, że wreszcie uzyskają dostęp do HBO Pack :D:wink:

Wiem, że nie tutaj należy o to pytać, ale tylko proszę powiedzcie, w jakiej cenie Nka będzie udostępniać Abonentom Nki HBO miesięcznie???

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie czas przejrzeć na oczy i przestać się łudzić. Cyfra to obecnie najmniej rozwojowa i perspektywiczna platforma cyfrowa w Polsce.

Szkoda mi Was Panowie z Cyfry.

A co mnie obchodzą perspektywy rozwoju? Niektórzy zachowują się jak dzieci i identyfikują się z tym co dobiorą dosłownie na cale życie. Ja nie biorę tego, żeby na tym zarobić. Sorry ale perspektywa rozwoju to może interesować przy inwestycji a nie wyboru platformy.

Tutaj interesuje mnie to co chce oglądać. W sumie w tym momencie interesuje mnie tylko sport. Kto będzie miał to co chce będzie miał mnie( NBA, OE, Premiership, Euroliga) Więc te twoje komentarze ze szkoda wsadź sobie gdzieś. Wiec śmieszne komentarze daruj sobie.

 

Oj przepraszam, że Cie tak uraziłem, a co do "wsadzania" to przemilcze ten fakt, bo nie chce upaść do Twojego poziomu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Kubełek zimnej wody na głowę :wink::P

 

C+ wciąż ma najlepszą ofertę w Polsce. Nie wiadomo po ile będzie HBO w n. Już kiedyś napisałem, że upadek C+ zacznie się od utraty praw sportowych (OE, ligi zagraniczne, NBA). Póki co tak się nie dzieje.

Takie ruch ze strony n przybliżają C+ do fuzji z CP, ale to tylko gdybanie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...