Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ja mysle, ze pojawia sie nowe kanaly BBC, bo C+ jako jedyna ma BBC Prime (nie liczac kablowek). Poza tym nie wylaczalbym Animal Planet, bo ten kanal tez ma swoja widownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby wyłączyli Animal Planet, mają w końcu przecież podpisaną jakąś okresową umowę z nimi.

 

A poza tym mnie się podoba. Dlatego ja bym go zostawił. I jak na mój gust

to powinien on zostać, nawet po pojaweniu się NGC Wild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wy[beep]u AP mówiłem w kontekście braków miejsca na transponderach Cyfry. Pewnie, ze mogą być dwa kanały o podobnej tematyce, zwłaszcza, że AP jest łatwiejszym w odbiorze i przystępniejszym sla młodzieży :wink:

Naprawdę wiem ze w Cyfrze jest pełno kanałów, których mogłaby się pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Naprawdę wiem ze w Cyfrze jest pełno kanałów, których mogłaby się pozbyć.

 

Ja bym sie pozbyl takich hitow jak:

EduSat

Polonia 1

Tele5

TV Puls

 

Moga przeciez te kanaly przeniesc na inne transpondery Hot Birda, a juz byloby miejsce na 4 nowe dobre kanaly!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Pojawia sie teraz informacja o zmianie listy kanalow i potrzebie przeprogramowania terminala. Po jego przeprogramowaniu na kanale 10 jest TV Puls z transpondera C+, a nie jak do tej pory CP.

 

Nie ma juz problemow z EPG na tym kanale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia sie teraz informacja o zmianie listy kanalow i potrzebie przeprogramowania terminala. Po jego przeprogramowaniu na kanale 10 jest TV Puls z transpondera C+, a nie jak do tej pory CP.

 

Nie ma juz problemow z EPG na tym kanale :)

 

 

A niby gdzie takie info się pojawiło???

Nie czaję. Proszę o odpowiedź :wink::wink::D

Czy po prostu chodzi Ci o to, że po przeprogramowaniu tunera po prostu kanał TV PULS jest już dostępny z transpondera C+ a nie CP i już nie ma problemów z EPG i z tego kanału można włączyć EPG??

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według strony SatcoDX NGC Wild podobno już się pojawił na satelicie Telstar12 - czy ktoś to może potwierdzić ?

 

tak jest na transponderze 11124.00 H ale kodowany w Cryptoworks ale niema jak narazie polskiej ścieżki językowej - jest tylko jak narazie angielska, holenderka i ruska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie pozbyl takich hitow jak:

EduSat

Polonia 1

Tele5

TV Puls

 

Moga przeciez te kanaly przeniesc na inne transpondery Hot Birda, a juz byloby miejsce na 4 nowe dobre kanaly!

 

Może powoli spełnią sie twoje marzenia. Jak na razie zaczęli od CNN i przenieśli go ze swojego 10,890 na inny.

Następny krok w kolejności to według mnie przeniesienie TV Biznes na tp. PolSatu (taka mała zamiana z TV Puls).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...