Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu tylu ludzi jest tak negatywnie nastawionych do platformy cyfry plus? ja tam jestem z niej zadowolony, duzo kanalow o tematyce ktora mnie interesuje, jakosc nie jest taka znow najgorsza. Fakt ze za takie pieniazki jakie im sie placi mozna by bylo poprawic jakosc, ale i tak jest dobrze. Wierze, ze w krotce bedzie coraz lepiej. Pozdrawiam wszystkich zwolennikow Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również popieram @james_b ! Cyferka dopiero pokaże! Robi się super. Będzie super. Było super :lol:

Nie ma co się bawić we wróżki, kto nie wierzy, sam się przekona :D

Kupiłem Cyferkę bo stawiam na porządną markę a ze wszystkich trzech platform to nie co ukrywać, Cyferka to dobra marka, CANAL+ Cyfrowy... A teraz jeszcze nowa siedziba i firma jak ta la la. Kupiłem bo w nich od samego początku wierzyłem i stawiam na dobre kino i dobrą ofertę sportową. A to że droga - no cóż. Ale porządna..

Pozdrawiam :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No super to bedzie. CP wlasnie wykupil udzialy w TV Bieznes pewnie bedzie teraz dobry kanal biznesowo-informacyjny, ale kodowany i tylko dla CP. Cyfro gratulacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solorz będzie chciał uczynić z TV Biznes telewizję bardziej przypominającą TVN24- także wyjdzie być może coś równie dobrego... :)

Ponadto niekoniecznie musi zaraz zmykać z oferty Cyfry+, dobry kanał informacyjny nie popuści jak największej ilości widowni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ludzie jestescie jak fanatycy.Normalnie zapatrzeni w C+ jestescie, jak w obraz nie wiem czy to jest zdrowe. Tez mam ta platforme ale bez przesady :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ten kanał należy do Polsatu to, żeby mieć go na kogoś TP to musi płacić temu kto go nadaje-właścicielowi TP, czy dobrze piszę :?: Jeżeli chcą go zakodować to Cyfra musi się zgodzić na to, aby był na ich TP. A ten kanał należy w całości do Polsatu :?: A ja słyszałem, że Polsat nie umie tworzyć dobrej TV, no to jak chcą polepszyć jakość, wiecie nie pod względem jakości obrazu i dźwięku tylko tak, tak... no wiecie oco mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Czemu mi gratulujesz zakupu Cp skoro mam prestiz w C+ i opcje relaxxx. Czlowieku czytaj ze zrozumieniem :lol:

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowałem to do wszystkich Użytkowników, którzy stawiają na cenęi robią aferę z tego, że C+ jest droga. Również proponuję czytać ze zrozumieniem :wink: Spoko, wiem, że masz Cyferkę, już wcześniej się wypowiadałeś. Nie miałem Ciebie na myśli! :wink:

Pozdrawiam

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

I przestańcie już wazelinować tą C+, a wróćcie do rozmowy o nowych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, konkurencją. Ale co mi po tym i tak stawiam na TVN24 i go oglądam. No a jak Polsat zacznie nad Tv Biznes pracować to nie wróży nic super dobrego :lol: Ale na pewno będzie lepszy niż teraz - taka kicha.

CYFERKA THE BEST :D

Pozdrawiam :wink:

Już to widzę - Walduś Kiepski porowadzi wiadomości z giełdy, a podczas rozmow o gospodarce śmiech z taśmy jak na sitcomie. Normalnie suuuper :P . Polsat jest the best.

Ale gdyby gołe panienki prowadziły nocne infomacje, to chciałbym taki kanał na Cyferce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dwa nowe kanały National Geographic w Polsce

 

Należący do koncernu medialnego News Corp. National Geographic Channel wzbogaci w tym roku swoją ofertę w Europie i Polsce o dwa kanały: National Geographic Wild i National Geographic Channel HD.

 

Ofcom, brytyjski odpowiednik Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, przyznał 14 lutego licencję na nadawanie w całej Europie kanału National Geographic Wild. Stacja będzie emitowała filmy dokumentalne poświęcone dzikim zwierzętom. Ma stanowić przeciwwagę dla Animal Planet, kanału należącego do Discovery Networks. Zadebiutuje 1 marca w Wielkiej Brytanii, a potem stopniowo będzie uruchamiana na kolejnych europejskich rynkach, w tym polskim.

 

Koncern przygotowuje się także do rozpoczęcia nadawania w Polsce National Geographic Channel HD. Stacja, która na amerykańskim rynku zadebiutowała już w styczniu ub.r., będzie emitować przyrodnicze produkcje dokumentalne w wysokiej rozdzielczości.

 

Kiedy dokładnie oba kanały pojawią się na polskim rynku, zależy od negocjacji, które nadawca prowadzi z platformą Cyfra+ i sieciami kablowymi.

 

Stopklatka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No i to mnie cieszy. Tak czulem, ze Nat Geo Wild pojawi sie w C+ :wink: Juz nie moge sie doczekac :lol:

 

Poza tym na TP 10.949V, 27500, 3/4 jest juz testowa plansza TCM, czyli rozdzielenie kanalow tuz tuz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę to dobra wiadomość - należy trzymać kciuki, żeby Cyfrze wyszły negocjacje. Według mnie Cyfra prowadzi dobrą politykę programową - zamiast dołączać badziewia szuka kanałów z wyższej półki. Mogliby zastąpić NGW kanał Animal Planet - tam tylko same powtórki.

I miejmy nadzieję na nowe kanały BBC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...